Justin Hurwitz

8,8
3 162 oceny muzyki
powrót do forum osoby Justin Hurwitz
użytkownik usunięty
luka_grobl

Źle Ci się wydaje.

Niedługo może mu się dobrze wydawać ;)

użytkownik usunięty
klaudia_nascimento

Mam nadzieję, że tym razem mu się dobrze wydaje.

Za City of Stars należy mu się oj należy.

użytkownik usunięty
Kuba_Marciniak

Za cały soundtrack mu się należy.

Całego jeszcze nie słuchałem :)

użytkownik usunięty
Kuba_Marciniak

Na mnie jeszcze większe wrażenie niż City of Stars robi Mia & Sebastian's Theme

MichCorleone

Chociaż bardziej jako element Epilogu. W tym solowym trochę mnie drażni ta wariacja na koniec

użytkownik usunięty
klaudia_nascimento

Zgarnął właśnie Złotego Globa, więc jest na dobrej drodze :)

masz rozdwojenie jaźni? to podoba ci się w końcu, czy ci się nie podoba?

to jak ta muzyka jest dobra, widać chociażby na tym filmiku medleyowym... w kinie aż tak się nie wychwytuje melodii, tworzą one z obrazem klimat, natomiast tutaj solo, bajka

https://www.youtube.com/watch?v=H9WeSQY9otQ


Aj, teraz zwróciłam uwagę na daty... rozumiem, że wątek tyczył się Whiplasha, totalnie niedoceniony film, natomiast La la land mam wrażenie, że trochę przeceniony (przez wcześniejsze pominięcie w Oscarach w 2015), no ale muzycznie pierwsza klasa, nie ma konkurencji w tym roku

użytkownik usunięty
tolerancja91

Zgadza się.
Whiplash to rewelacyjny muzycznie film, ale nie jest to zasługa Hurwitza, a kompozycji jazzowych klasyków. Oryginalnego soundtracku bardzo w nim mało.
Za to La La Land to już praktycznie całkowicie jego robota. I to fantastyczna robota.

dokładnie, mało było jego kompozycji, poza tym to na starcie dyskwalifikowało film w wyścigu do jakichkolwiek kategorii muzycznych, bo oni mają ściśle określone normy procentowe, ile muzyki oryginalnej musi przypadać na zapożyczenia/wykorzystanie innych utworów. To pamiętam jaka była gównoburza, że nie nominowali muzyki do Czarnego Łabędzia. Taki Whiplash nie miał żadnych szans... aczkolwiek świetnie było posłuchać jazzowych klasyków

ja w ogóle bardzo sobie cenię u Chazella to, że on przywraca jazz do mainstreemu... może znowu wróci na niego moda, byłoby miło... jedynym takim znanym hollywoodzkim reżyserem póki co był Allen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones