Justin LongI

Justin Jake Long

7,0
7 459 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Long

Baaardzo podobny, tylko pare lat mlodszy ;)

ramed

tak podobny ale Keanu w jego wieku był przystojniejszy

CelineMarie

Skoro tak mowisz... nie jestem pedziem także nie wypowiem sie w tej kwestii :)
tak czy siak, wazne, ze sa podobni :)

ramed

Guzik prawda, widziałam go już prędzej w kilku filmach i dopóki nie weszłam teraz na jego stronę nigdy mi nie przyszło na myśl, że jest podobny do Keanu. Na zdjęciu głównym jakie tutaj mamy ma podobne oczy, usta i fryzurę, ale na tym kończy się całe jego podobieństwo.

Andrea_Aleksandra

Czyli praktycznie pół twarzy ;) slyszalem setki razy, ze jest podobny, wg mnie tak jest. Malo kiedy sa takei podobienstwa.

ramed

ważne też są ruchy i mimika twarzy, a jemu tego brakuje :)

Andrea_Aleksandra

Moim zdaniem tylko trochę jest podobny a raczej on i Keanu mają jakieś tam wspólne cechy (kolor oczu, szpiczasta broda, prawie taki sam kształt ust i ich odległość od nosa) ale żeby pisać o jakimś powalająco ogromnym podobieństwie to moim zdaniem przesada. Justin ma taką małpią urodę - szeroki nos, grube brwi, "dupa" na brodzie, a Keanu to przystojny facet ;) Niby trochę podobni ale jeśli chodzi o atrakcyjność to niebo a ziemia.

ramed

Mi strasznie przypomina Jerry'ego Trainora z iCarly.

TBFan

Tak ! Mnie też !

ramed

Na tym zdjeciu nawet bardzo.

ramed

Nie wiem czemu ale dla mnie podobny trochę do wokalisty Red Hot Chili Peppers.

nfsmajkel

no troche

ramed

Mi przypomina Davida Schwimmera.

essita

o właśnie, a jak dla mnie on jest wręcz idealną krzyżówką Schwimmera i Reevesa, jakby ich zmiksować ze sobą

ramed

A ja się zgadzam. Straaaasznie przypomina mi Keanu.

ramed

chyba karykatura haha

goldencja

Karykatura, aha.

ramed

Brzydki Keanu Reeves - tak zawsze mi się kojarzył.

ramed

To prawda! Gdy go widzę to czuję jakby coś było nie tak... "Keanu, to Ty? Nieee, wiem, że to nie Ty. Jesteś jego bratem?" ;D

ramed

raczej do frontmana red Hot Chilli peppers :) zwłaszcza z tym wąsem

ramed

mógłby grać syna Keanu Reeves'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones