Kajol

Kajol Mukherjee

8,5
4 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

Kajol czy Aishwarya Rai? Ja osobiście bardziej wolę Kajol. W filmie ma bardzo wyrazistą mimikę, a urocza twarz Ash trochę przypomina mi maskę... To jest oczywiście moje zdanie. :)
A wy kogo wolicie bardziej?

Kinomaniaczka_

Hmm... Jeśli chodzi o grę, to zdecydowanie Kajol. A uroda hm... Aishwarya Rai ma taką klasyczną urodę i rzeczywiście wygląda jakby to była maska, za to Kajol ma bardziej oryginalną urodę. Zdecydowanie wolę Kajol :)

Wwerk

Poza tym Kajol duuuuzo ladniej śpiewa chociaz nie lubię jak (z resztą one wszystkie) "piszczą" np. jak w "Żonie dla zuchwałych" ślicznie śpiewala w "Faanie" Mere haath mein

Wwerk

Mam nadzieje, ze wiesz , ze one tak naprawde nie spiewaja :D
To wszystko to podklad muzyczny ;)

Kinomaniaczka_

Uważam, że Kajol to najlepsza hinduska aktorka. Jest ładna i gra naturalnie, nie tak jak plastikowa Aishwarya Rai.

karolina_007

W "Żonie dla zuchwałych" głos Kajol podkładała Lata Magenshkar (czy jakoś tak). Trochę byłam w szoku, że Kajol ma taki okropny głos... Odetchnęłam z ulgą, gdy dowiedziałam się, że to nie ona. A w ogóle ta cała Lata wiedzie prym w podkładaniu głosów. Nie wiem, jak taką skrzeczącą żabę można zatrudniać.
Lata też zastąpiła śliczny i delikatny głos Preity Zinty w "Veer-zaarze".

Kinomaniaczka_

no coż Ash jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie i zdecydowanie się z tym zgadzam, a Kajol też jest ładna ale Ash niedorównuje. A czemu nie ma tu Rani przeciez ona tez jest piękna.

dagmaraa12345

A jesli chodzi o te podkładane głosy no to muszą podkładac bo one nie umieją śpiewać, z resztą wszystkim podkładaja jak spiewają, nie przypominam sobie, żeby aktor sam śpiewał.

dagmaraa12345

A Shah Rukh Khan i Aishwarya albo Madhuri?
Rani... Mnie trochę uśmiech Rani przeraża, ale dużo u niej makijaż odgrywa.
http://www.youtube.com/watch?v=Uhr5n6LxMeA
http://www.ballzbollywood.com/wp-content/uploads/2007/09/rani-mukherjee-with-and -without-makeup.jpg

Kinomaniaczka_

No jeśli chcemy dociekać sprawy makijazu to żadna z tych aktorek nie jest za urodziwa
http://www.youtube.com/watch?v=MuD5pbom2vE&feature=related
na tej stronce sa pokazane wszystkie bez niego wiec u wszystkich aktorek dużą rolę odgrywa makijaż. Ale one tu są pokazane zaspane z worami pod oczami, wiec żadna kobieta nie wydawałaby sie w takim stanie za piękna, a jeśli chodzi o uśmiech Rani to jest on uroczy wg mnie.

dagmaraa12345

Mnie u Rani podoba się spojrzenie. Takie tajemnicze, zamglone...

Kinomaniaczka_

Szczerze mówiąc to nie wiedziałam, że w "Żonie dla zuchwałych" to nie Kajol spiewa! Ufff! Coś mi nie pasował głos do niej szczególnie o obejrzeniu "Fanaa" ale nie rozumiem dlaczego wtedy podłożyli inny głos skoro Kajol bardzo ładnie - przynamniej wg mnie - śpiewa.

Wwerk

Są gusta i guściki... Kajol ma śliczny głos, a tej Laty to ja po prostu strawić nie mogę. Skrzecząca żaba- moje skojarzenie...

Kinomaniaczka_

Tak w sprawie podkladania glosow do piosenek... To jak "spiewa" Shahrukh Khan to nigy nie ON tylko jest podkład????

_Em

ja wiem, że SRK śpiewa w Donie jedną z piosenk ale niecałą ;(
a słyszałam jak spiewa Kal ho naa ho, nawet całkiem :**

Madleen

tak :D jeszcze nie slyszałam żeby aktor sam spiewał, przynajmniej nie ogladałam takiego filmu, Dona tez ogladałam ale nie pamiętam, czy on cos tam śpiewał.

dagmaraa12345

tzn. ja czytałam gdzieś, że Srk śpiewa tą piosenkę ostatnią gdzie jest pijany, hihi... ale film oglądałam i rzeczywiście to On śpiewa, jego głos wszędzie idzie poznac :DD

Madleen

Aha no to może rzeczywiście. Ja juz dawno temu oglądałam Dona, to chyba jeden z pierwszych filmów bolly jakie obejrzałam, także może juz zapomniałam.

dagmaraa12345

Ja pierwszy raz zobaczyłam Dona dopiero 2tygodnir temu, ale od tamtego czasu obejrzałam go już 10 razy, jest świetny......
No a przecież Kajol bardzo ładnie śpiewa w Faanie :*

Madleen

Ona nie śpiewa w filmie, tylko mówi w piosence ,, Mere Hath Mein''

dagmaraa12345

No to wiem, a ktoś sie kiedyś wypowiadał na innej stronce, że śpiewa w Faanie...
To szkoda :((

Madleen

no ja ciekawa jestem jakby SRK i Kajol coś sami zaspiewali, może kiedyś się skuszą hehe kto wie

dagmaraa12345

ooo taaak i to jeszcze razem w filmie....
wow, super by było :))

Madleen

mnie u Kajol wkurzają te brwi -,- mogłaby coś z nimi zrobić, jeżeli chodzi o grę to Kajol gra lepiej, ale jeżeli o urodę to Aishwarya Rai jest ładniejsza.

lilly405

Fakt, te jej brwi są straszne... W "Fanaa" Kajol była bardzo ładnie ucharakteryzowana, ale brwi już nie bardzo. Może jej rosną nawet w ciągu minuty? :)

Kinomaniaczka_

Możliwe, ale własnie to mnie najbardziej drażni u niej te brwi... ehh ^^

dagmaraa12345

dagmaro podkładają ale to nie znaczy że to nie jest ich głos bo w fanaa to w piosenkach Mere Haath Mein i Chanda Chamke to Amir i Kajol użyczyli swoich głosów a jak nie wierzysz to zapraszam na strone bollywood.pl w filmy woisz fanna i tam masz o filmie to przeczytaj!!!!

Kinomaniaczka_

Zdecydowanie Kajol ładniejsza:) Szkoda, że nie jest żoną Shahrukha Khana. O wiele bardziej by do niej pasował niż jej obecny mąż...

Asia2509

ALe Ajay Devgan pasuje do kajol ;] do SRK raczej Rani lub Preity ;p

lilly405

Moim zdaniem Ajay ze swoją miną w stylu: "Jestem smętny" do żywiołowej Kajol w ogóle nie pasuje. Ale pewnie w życiu dobrze się dogadują. A SRK pasuje do każdej- Ash, Rani, Preity, Kajol...

Kinomaniaczka_

wydaje mi sie ze aishwarya rai bardziej przedstawia tu klasyczny typ urody. bez watpienia ma piekne, regularne rysy twarzy, wyraziste spojrzenie i sliczny usmiech. mimo wszystko podoba mi sie jednak bardziej kajol. nie wiem czemu. chyba po prostu ma cos w sobie. i wydaje sie byc taka szczera, naturalna...

adarutoshoppu

http://www.youtube.com/watch?v=FmCrrzgiP5s&feature=related

Aishwarya nawet bez makijażu jest bardzo ładna
Kajol bez makijażu jesynie przeciętna
Kto to jest kareena kapoor? Zarówno bez, jak i zmakijażem nie prezentuje się najlepiej...

Aishwarya zdecydowanie lepsza:*

I_am_a_Bad_Girl

Co do Kareeny to się z Tobą zgadzam, pięknością to ona nie grzeszy.
A Hindusi uważają ją za piękność :P

Madleen

Kareena nie jest aż taka piękna Kajol czy Ash są o ful ładniejsze.

I_am_a_Bad_Girl

nie uwazam zeby kajol wygladala zle bez makijazu. ktos po prostu wybral takie zdjecia do filmiku, na ktorych wyglada wyjatkowo niekorzystnie. jak na siebie. bo tak na prawde to wcale nie uwazam zeby wygladala na nich zle. po prostu nienajlepiej. zreszta wystarczy spojrzec na to zdjecie w bialej chuscie zeby dostrzec ze glownym winowajca tego nienajlepszego wygladu tam jest zle oswietlenie.

widzialam duzo zdjec kajol bez lub z delikatnym makijazem i wciaz uwazam ze jest wspaniala. sekretem jej powodzenia napewno nigdy nie byla nieskazitelna uroda tylko ujmujacy sposob bycia, energia i pogodne usposobienie, ktore to cechy widoczne sa na jej obliczu, zwlaszcza gdy sie usmiecha.


a co do kareeny kapoor... nigdy nie uwazalam ja za ladna - twarz jak ksiezyc - nie ma nic gorszego. ale na tym zdjeciu bez makijazu nie wyglada az tak zle jak zazwyczaj. czyzby lepiej jej bylo bez makijazu?

adarutoshoppu

Tez sie nad tym zastanawiałam :D ale jej pasuje delikatny makijaż a nie taki ostry w sensie ze Karennie

adarutoshoppu

Ja zauważyłam ,że Kajol nie załadnie wychodzi na zdjęciach lecz w filmach jest mega mega ładna i 1oorazy ładniejsza od Ash..
Co do Karenny to ona wgl jest brzydka ,przyrównajcie Kajol a Karenna w "czasem słońce czasem deszcz"

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Zgadzam się, ja wolę Kajol, jest ładna, naturalna i świetnie gra, Aishwarya w sumie też jest ładna, ale trochę nienaturalna, pzdr. ;-)

Kinomaniaczka_

Aishwarya Rai to najpiękniejsza kobieta na świecie. Ma zniewalające spojrzenie, po prostu cudo =) Kajol również jest ładna, ale nie tak jak Ash.

pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Oczywiście moim zdaniem Kajol!!! Aishwarya dla mnie jest przeciętna, żeby nie powiedzieć nieładna....

użytkownik usunięty

Ash może i jest piękna, ale aktorka to z niej średnia delikatnie powiedziawszy. Jest sztuczna, nienaturalna, a w dodatku wydaje się zimna i pyszna... Wystarczy poczytać parę jej wywiadów. Uroda to nie wszystko... Brak jej charakteru i talentu. A Kajol pewnie też nie jest zbyt skromna, ale ma w sobie to coś... Jest prześliczna, naturalna no i jest świetną aktorką. Ma wyrazistą mimikę, jak już ktoś to zauważył:-D, każdej swojej roli dodaje coś od siebie, daje jej siłe, która nie może być zapisana w scenariuszu... To w aktorach cenię, a niewielu ma tę cechę. 1000x bardziej wolę Kajol-to prawdziwa kobieta, w której można by się zakochać, a Ash to sztuczna lala, twór mediów...

z ta wyrazistoscia to kajol az czasami przesadza...

Kinomaniaczka_

Kajol określiłabym jako śliczną, uroczą. Aishwarya jest zjawiskowa i ma bardzo oryginalny typ urody. Lubię obie aktorki, graja dobrze, ale jesli chodzi o wygląd jednak odrobinę bardziej wole naturalną Kajol, gdyż nawet ze zrośniętymi brwiami, nie ułożonymi włosami i bez makijażu pięknie się prezentuje.

warumono

Te brwi mnie wkurzają... ale fakt ładna jest

lilly405

Jeszcze 15-20 lat temu nie przywiązywano wagi do depilacji tak jak dziś. Nawet Julia Roberts na początku lat 90' dała się przyłapać na wielkiej gali z włosami pod pachami :)

warumono

Mi tam Kajol brwi nie przeszkadzają, już się przyzwyczaiłam. Nie mogę się doczekać nowego filmu z nią i SRK-My name is Khan :)

Madleen

Dla mnie Kajol jest najpiękniejsza. Co świadczy o tym ta sesja zdjęciowa.

http://www.kajol.dbv.pl/photogallery.php?album_id=12

Karolina_24

Ba...wiadomo,że Kajol jest ładniejsza.Jest też lepszą aktorką.Ash jest taka sztywna i ,,nienaturalna".

wazka16

Mi się bardziej podoba Kajol, ale Ash też jest piękna Jeżeli chodzi o grę aktroską, uważam, że Kajol jest lepszą aktorką niż Aishwarya.;)

Smoothi

Hmm... rzeczywiście, Ash czasem za bardzo dramatyzuje, jest taka teatralna i niekiedy przesadna. Kajol wpasowuje się w film i nie tyle gra, co jest częscią i to dobrze pasującą.

warumono

Kajol. to jest po prostu niewygarnięty wulkan energii! Tak w ogóle, zauważyliście, że Kajol jeszcze trochę i będzie w TOP100? Należy jej się to, jest bardzo dobrą i piękną aktorką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones