Kaley Cuoco

Kaley Christine Cuoco

7,8
7 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaley Cuoco

Typowa amerykańska dziewczyna. Fajna, ale uroda słodkiej laseczki, amerykańskiego pączka z lukrem( a la britney spears), a talent...na ten serial wystarczy. (btw - serial uwielbiam).

roxylife

bylem w stanach i nie widze zeby to byla typowa amerykanska dziewczyna ...duzo tam grubasow ,jak ma ladna buzke to tylek jak szafa ,jak cialo w miare to znowu napuchnieta twarz od pescytydow......Polki sa ladniejsze ....choc amerykanow jest od nas 10 razy wiecej i jakies ciastka zdarzaja sie czesciej

romano1999

jak dla mnie to, amerykanki mimo ze czesto dosc grube, sa jednak ladniejsze niz polki... przynajmniej sa bardziej zroznicowane, nie tak banalne :)

RiggedGunfire

chyba sobie kpisz, przesiedziałem 2 lata w USA i jak wróciłem to kark niemal do wymiany - tak się napatrzeć nie mogłem

roxylife

oczywiście chrzanisz - oto dlaczego. Wpasowała się odpowiednio w TBBT w rolę, ale stać ją na wiele więcej co widać niewątpliwie w "8 prostych zasadach", a także w Klubie Dzikich Kotek, choć mało można zauważyć (ale jednak się da)

roxylife

"W TBBT nie gra, tylko raczej jest sobą", a skąd możesz wiedzieć czy naprawdę taka jest? nie widziałam jej w innych produkcjach ale tutaj mnie przekonuje.

blue_lolita

a ja rozumiem ta wypowiedz. Ogladalem extras do BBT I sama wypowiadala sie, ze stara sie w tym serialu byc soba. Poza tym wiele razy smieje sie w serialu ... bo po prostu nie mogla powstrzymac od smiechu. Sama to tez przyznala. Producentom serialu to sie podoba, bo jest naturalna. Moze wlasnie dlatego autor topiku napisal tak a nie inaczej.

blue_lolita

a ja rozumiem wypowiedz autora postu, bo ogladalem extras do BBT I sama aktorka powiedziala ze stara sie byc soba podczas w tym serialu i przyznala ze czesto jej smiech podczas krecenia jest niewyrezyserowany bo ... nie moze powstrzymac od smiechu. Producentom serialu to sie podoba, bo widownia lubi jej naturalny sposob bycia. Poza tym aktorka wspomniala ze czesto jest zarazana smiechem widowni, bo jak wiadomo wiele sezonow bylo nagrywanych przy widowni ktorej smiech jest slyszalny w tle, a nie smiech z tasmy jak w wielu serialach tak bywa.

roxylife

A otrzymała dyplom z wyróżnieniem w wieku 16. lat ;)

roxylife

Zazdroszczę Ci. :) Z Twojej wypowiedzi wynika że bardzo dobrze znasz Kaley w życiu prywatnym :)

tupac1991

Pewnie robił jej fotki ;)

roxylife

Dobre określenie. Piękny amerykański słodziaczek

roxylife

Ciekawe, że w TBBT gra identyczną postać jak kilka lat wcześniej w serialu 8 simple rules - tzn. takiej stereotypowej amerykańskiej blondynki (gdyby urodziła się wcześniej to idealnie pasowałaby do roli Kelly Bundy). W sumie kojarzę ją głównie z tych właśnie ról, przez co wydaje mi się być całkiem sympatyczna, ale nie wiem jak jest w rzeczywistości :P

Neils

Gra identyczną postać bo taką ma urode więc i takie role dostaje i będzie dostawała. Dotyczy to 90% aktorów. Te 10% którzy dostają i potrafią wiarygodnie zagrać role w dramatach, komediach, horrorach, kryminałach i sensacjach to jest ta grupa wybitnych lecz wbrew pozorom nie zawsze są to kwestie umiejętności lecz często aparycji - takiemu przypasowaniu do aktualnego trendu.

Są aktorki/aktorzy, którzy zawsze będą grali role amantów/parnerów głównej postaci/śmieszka albo bad guya. Są aktorki/rzy, którzy zawsze będą grali role drugoplanowe bo istnieje coś takiego jak aktor/aktorka ról drugoplanowych. I to absolutnie nie jest zależne od umiejętności. Są to często postacie wybitne aktorsko tylko zbyt charakterystyczne. Aktor głównych ról musi być lekko rozmyty że tak powiem. Aktor drugoplanowy musi być jakby mniej charyzmatycznym aktorem pierwszoplanowym albo mega charakterystyczną wersją będącą kontrastem dla nijakiej roli pierwszoplanowej.

- Colin Farrel - to idealny przykład - jego role na dalszym planie to w 90% role godne uwagi, które się pamięta i były doceniane jednak nigdy żaden film gdzie zagrał główną role nie udźwignął oczekiwań (a prób było wiele)
- Idris Elba - same porażki w głównych rolach (luther jest tu wyjątkiem ale prób było zdecydowanie więcej) a role drugoplanowe zawsze są świetnie zagrane
- Paul Bettany - wybitne postacie drugoplanowe ale do głównych ról zbyt charakterystyczny

No i absolutnie wybitni ale zbyt charakterystyczni na udźwignięcie pierwszoplanowej roli
- Ben Kingsley - zagrał tyle pokręconych charakterytycznych ról że nie zliczysz
- CHRISTOPH WALTZ - dwa oscary za drugoplanówki
- Dennis Hopper - mega charakterytyczny
- J.K. Simmons - skazany na podobne role
- PETER STORMARE - wiecznie podobne role
- Christopher Walken
- JOHN C. REILLY
- John Malkovich - dosłownie wszystkie role drugoplanowe wybitne, pierwszoplanowych brak
- JOE PESCI - j.w wybitny drugoplanowiec chociaż w mój kuzyn vinny wypadł równie dobrze w pierwszoplanówce
- WILLEM DAFOE
- TIM ROTH
- STEVE BUSCEMI - w zakazane imperium wypada dobrze ale nie zmienia to faktu że jest WYBITNY aktor typowo drugoplanowy

czy polskie podwórko Janusz Chabior, Krzysztof Kiersznowski, Jacek Braciak, Jan Frycz

kobiet nie chce mi się już wypisywać więc krótko:
Helena Bonham Carter
Tilda Swinton
Marisa Tomei
Kinga Prais
Dorota Kolak
Maria Pakulnis

roxylife

Wiesz uwazam,ze gdyby to byloby takie latwe,proste i przyjemne to nawet z Polski by jakas aktoreczka zagrala. No niestety nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones