Kalina Janusiak

5,1
400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kalina Janusiak
agilarczyk_2

jej gra jest naturalna, widać, że dobrze odnajduje sie przed kamerą, a jej wymowa jest jak dla mnie przesłodka i charakterystyczna

pozdrawiam i zycze powodzenia

agilarczyk_2

Uwielbiałem jej sceny, mówienie że była sztywna są przesadą. Rodzina Cieplaków razem była genialna i niepowtarzalna i to właśnie dzięki takiej Kalinie. Każdy może mieć swoje zdanie ale jeśli ktoś mówi że Kalina nie pasowała do tej roli to tak naprawdę nie zrozumiał tego serialu albo oglądał tylko reklamy.

Wg mnie była idealna do roli Beatki. Szkoda, że nie dostała roli starszej Beatki w Brzyduli 2, tylko dali ją komuś innemu.
Nie mogłem znaleźć jej obecnych zdjęć , jeśli ktoś posiada jakiś link do zdjęć z jej udziałem gdy ma 20 lat to proszę podać. Jednak pewnie od kiedy wycofała się z aktorstwa i przestała być osobą publiczną to takich nie ma.

Obecna aktorka, która ją zastąpi troszkę ją przypomina co jest zrozumiałe. Nie oglądałem żadnego z jej filmów ale mam wrażenie że oprócz Kaliny przypomina mi jeszcze kogoś ale nie mogę na chwilę obecną sobie przypomnieć.

Szkoda, że Kalinie się nie udało i zrezygnowała. Życzę jej by robiła to co lubi i żeby była zawsze szczęśliwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones