Karen Gillan

Karen Sheila Gillan

7,8
26 152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karen Gillan
kamil_aleksander

Mówisz masz ;)
http://www.filmweb.pl/news/Doktor+Who+traci+swoj%C4%85+asystentk%C4%99-80617

kamil_aleksander

W zupełności się zgadzam, o ile jestem fanką Roryego to Amy nie wzbudziła mojej sympatii. Jeste ładna, ale to wszystko. Zdolnościami aktorskimi nie zachwyca, a sama kreowana przez nią postac bywa denerwująca

Hannah_Dora

Podpisuję się rękami i nogami.

kamil_aleksander

Jak dla mnie Karen (Amy) nie odbiża poziomu tego serialu. Fajnie gra razem z Arthurem i Mattem. Zaczęłam (ponownie) oglądać ten serial, bo tak polubiłam ją i jej postać. Po odcinku, w którym odeszła (razem z Rorym) ryczałam kilka tygodni (nadal ryczę)

kamil_aleksander

Ja uważam, że całkiem dobrze zagrała w Doctorze i przekonała mnie do swojej postaci.

kamil_aleksander

Mi tam bardzo się podoba; razem z Rorrym (Czy jak to się tam piszę) i Doctorem 11 tworzą świetny zespół. Szkoda że już ich nie ma :(

AnthonyCole

UWAGA, SPOILER


Właśnie obejrzałem nowy odcinek (1 odc 8 sezon). Gdy tylko ją zobaczyłem, zorientowałem się, jak bardzo brakuje mi składu Pondów, Doctora i River, oraz że chwile w których razem występowali były dla mnie najbardziej porywające.

Astraeus

Przecież jeszcze nie ma 8 sezonu :-P dopiero co go kręcą

Alexa1694

Odcinek świąteczny jest podpisywany jako pierwszy odcinek z 8 serii. Na scs tak jest ;p

kamil_aleksander

Nie zgadzam.Karen bardzo dobrze grała w Doktorze Who. Poza Rose Tyler Amy Pond jest najlepszą towarzyszką Doktora, bo Donna to już była całkowita klapa.

użytkownik usunięty
kamil_aleksander

Czy ja tam wiem, nie jest taka zła w porównaniu do Rose

idzie na równi z Rose - kompletne dno jako postacie z DW. Wolałbym już przez dwa sezony jako towarzysza Doctora - Kapitana Jacka Harkness.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones