Karolina Pachniewicz

2,5
269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Pachniewicz

Karola to wybitny talent , każdy jej zazdrości , ze zagrała w dwóch znakomitych filmach , które obejrzała cała Polska. Poza tym jest naturalna i mam nadzieje , ze niebawem otrzyma kolejne propozycje.

Kasjer

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
"mam nadzieje , ze niebawem otrzyma kolejne propozycje" - faktycznie, istna z niej gwiazda kina polskiego...
dziecko, wiesz czym są znakomite filny??? Przez 4 lata od twojego wpisu ta dziewczynka nie pojawila sie na ekranie, nawet do serialu jej nie zaprosili! Niestety, ale Twoja idolka to totalny niewypał i rzygi na stopy :D

milena19842

Ja Panią Milenę do zastanowienia, tudzież refleksji nawołuję... Talenty doceniać trzeba. I basta

kichamlimczak

Poprzednia moja wypowiedź wybrzmiała po zastanowieniu. To raczej Wy powinniście się zastanowić. Pierwszy przed założeniem wątpliwego wątku, a drugi przed skomentowaniem mojej błyskotliwej wypowiedzi.
Czy fakt nieistnienie Karoliny nie jest dla Was wystarczającym dowodem na jej niebyt kinowy?

użytkownik usunięty
milena19842

to prowo. jest a ty sie dałaś nabrać!HAHAHAHA

milena19842

oj milenka, milenka....

Pseudoautochton

Wybaczcie mi więc, już się ogarniam i przywołuję własną osobę do porządku :D
Ale Kasjer wytrącił mnie z równowagi, wyrosły mi pazury i rozpoczął się atak.

milena19842

wybaczamy :)

milena19842

Pazurki już wyrosły, teraz nadszedł czas na mózg. Czekamy i niecierpliwie czekamy na dalsze osiągnięcia

kortaga

oj kortaga dżentelmen z Ciebie żaden...

kortaga

Pozostawię to bez komentarza...

milena19842

twój brak komentarza, jest w istocie, najlepszym komentarzem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones