Karolina Rosińska

6,0
2 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Rosińska

szkoda że już nie gra w filmach, bo świetnie zagrała w poranku kojota i świetnie zagrała Agatę w uprowadzeniu Agaty.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ty się dobrze czujesz????????? Świetnie zagrała w Poranku Kojota???????? Tak drętwej, beznadziejnej i sztucznej aktorki to chyba w historii polskiej kinematografii nie było. To już Cichopek mnie męczy jak się patrzy na jej aktorstwo.

Daj spokój, ta "kinomanka" ma pewnie z 10 lat i przechodzi okres fascynacji "Klanem" albo czymś podobnym. Stąd takie wzorce aktorskie i gust.

kinomanka_13

HAHAHAHAHAH

kinomanka_13

Pięknie wyglądała w Uprowadzeniu Agaty.
Jej aktorstwo raczej nie należy do najlepszych

tomekgollob

teraz gra w Klanie, i w Klanie gra trochę lepiej, aż taką dobrą aktorką nie jest, ale ładna jest, nic się nie zmieniła od czasów poranka kojoty jak ją w Klanie zobaczyłam.

kinomanka_13

kinomanko_13. Nie zmieniaj zdania, bo ktoś ci coś nagadał. Napisałaś, że Karolina Rosińska świetnie zagrała w "Poranku Kojota", to jest twoje zdanie, a przynajmniej było i nie ma powodu tego zmieniać, bo komuś się to nie podoba. Póki co moim zdaniem Karolina Rosińska zagrała w filmach to co miała zagrać, pasowała do ról. Przy okazji wygląda świetnie. Mówisz, że widziałaś ją w "Klanie". Nie oglądam "Klanu", ale bardzo się cieszę, że w ogóle gdziekolwiek gra i trzymam kciuki, żeby wróciła do grania w filmach.

kinomanka_13

Tak dobrze zagrała, że ma teraz mnóstwo filmów na koncie oraz pełno propozycji. (ironia)

berni_

obejrzałam ponownie poranek kojota i całkowicie już zauważyłam że to drewno a najbardziej wtedy kiedy podnosiła głos, denerwowała się szczególnie zauważyłam po tym tekście ,, ty podła świnio". Więc teraz proszę się mnie o to nie czepiać nawet ostatnio w tej sprawie sprostowanie napisałam że już całkowicie zauważyłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones