Karolina Szymczak

6,1
1 970 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Szymczak

trzymam kciuki :) Wszystkiego najlepszego w dalszej karierze Karolinko ;)
pozdr, Karolina :)

xxxbutterfly155

przez łóżko do Hollywood.

Stachu7

znasz to z autopsji?? :)

xxxbutterfly155

nie, facetom jest nieco trudniej się wybić, kobiecie wystarczy uroda, odpowiednie fotki w odpowiednim magazynie i spędzenie nocy z odpowiednim mężczyzną, a kariera murowana :)

Stachu7

E tam, wystarczy że jesteś przystojny i masz niezłe ciało a też wybijesz się przy jakiejś bogatej biznes woman ;D

Robaczek_12

No i cały czas nie zmienia to faktu że kobieta ma łatwiej ;) bo nawet mówisz że przystojny musi się wybić u bogatej biznes woman ;p a biznesmeni zaczynają wszystko od zera ;p a kobiety już się rodzą przy sakiewce pieniędzy ;p

Ra_s_al_Ghul

E tam....przecież kobiety w dzisiejszych czasach też zaczynają od zera. Moja znajoma zaczyna przy hodowli świń a skończyła jako dyrektor działu w pewnym supermarkecie i zarabia ok 10 tys mies. - wszystko się da, tylko trzeba mieć samozaparcie, nie bać się niczego to wtedy się uda, niezależnie od płci....chociaż kobiecie jest trudniej wbić się na szczebel pewnej kariery.

Stachu7

więc rozumiem, że byłeś materacem pod nią w tych chwilach... :/ ludzie po co piszecie takie rzeczy, zazdrościcie?

xxxbutterfly155

Bez przesady z tą zazdrością, ale czy Ty naprawdę wierzysz , że było inaczej , czy jak? :)

Stachu7

Zgadzam się z kolegą,nie inaczej tylko dupą,można by wymieniać na tą chwilę przychodzą mi tylko 2 nazwiska Klupa podobno jakiś teledysk ze Snoop Dogiem.... Miko to nie wiem ale przypuszczam że też brała do ust no i ta teraz też nie było inaczej.... Nie zastanawiało was dziewczynki np dlaczego taki Zakościelny albo Wesołowski nie zrobili kariery za Oceanem odpowiedz jest bardzo prosta bo oni nie dawaja pozdrawiam naiwnych co myślą że dziewczyny ciężką pracą robią kariere za Oceanem

janosik_filmaniak

Widzę, że teraz każdy jest specem od robienia kariery. Może zamiast siedzieć przed komputerem, powinniście zrobić karierę jako menadżer.
Niekoniecznie tak jest, niestety ale nie od dziś wiadomo, że polskie rozumowanie sięga jeszcze lat 90 a zwykły Kowalski opiera swoją wiedzę na takich portalach jak Plotek czy WP, które szukają sensacji. Zapomniałem, jak się samemu nic w życiu nie zrobiło to najłatwiej powiedzieć, że ktoś dał dupy. Skoro kolega Janosik ma tak obszerną wiedzę to niech na to spojrzy logicznie. Tak wysoko postawione osoby jak producenci czy wymieniony Snoop Dog mogą codziennie spędzać noc z inną osobą i mają to na pstryknięcie palcem. Na prawdę sądzisz człowieku, że zrobienia "loda" na chwilę obecną w czymś Ci pomoże ? Ci ludzie mają na to wyrąbane. Przy filmie z takim budżetem nikt nie będzie ryzykował i obsadzał roli kierując się doświadczeniem seksualnym zamiast wyglądem połączonym z umiejętnościami odegrania danej roli. Wręcz przeciwnie, jakbyś żył tak jak celebryci to byłbyś znudzony codziennym bzykaniem i szukał czegoś co daną osobę wyróżnia z tego stada, paradoksalnie bycie dla kobiety niedostępną da Ci więcej niż bycie łatwą. No ale co Pan Janosik może wiedzieć na ten temat.

Heimeier

Pewnie nic ale co ty też możesz o tym wiedzieć świat opiera się na sexsie taka jest prawda,jak nie oni to kto inny ja wykorzysta

Heimeier

https://www.google.pl/search?q=karolina+szymczak&client=firefox-a&hs=ao&rls=org. mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=_4FDYP-A8K-yzM%253A%253BDDRDy6yqYl SAAM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fsimplythemag.com%25252Fpage%25252F12%25252F&so urce=iu&usg=__QitSH3HSkUGrAT6XJQ2zP-4RkiI%3D&sa=X&ei=udD0U4yAD4HLOLLygegC&ved=0C CUQ9QEwAQ&biw=1024&bih=638#facrc=_&imgdii=_&imgrc=_4FDYP-A8K-yzM%253A%3BDDRDy6yq YlSAAM%3Bhttp%253A%252F%252Fsimplythemag.com%252Fdev%252Fwp-content%252Fuploads% 252F2013%252F03%252Fthe-libertine-magazine-the-muse-karolina-szymczak-by-david-b ellemere-for-playboy-march-2013-3.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fsimplythemag.com%252F page%252F12%252F%3B700%3B964

janosik_filmaniak

No cóż z Playboya do kina. Jakby nie było to i tak dobrze że jakoś sobie radzi. Kobiety zawsze wykorzystywały swoją kobiecość i to nie jest tajemnica.

A co do jej udziału w filmie to raczej nie zrobi kariery aktorskiej. Za dużo jej tam nie było, nawet nie pamiętam czy miała jakąś kwestie. Miała po prostu zagrać ciałem a nie talentem. Może w jakimś innym filmie będzie lepiej. Trzeba trzymać kciuki bo to rzadkość że Polka urodzona typowo w Polsce gra w amerykańskim kinie ;p :) film bardzo mi się podobał ale przesadzają Ci co mówią że to superprodukcja tak apropo.

Ra_s_al_Ghul

no ok była statystką w Herkulesie mały epizodzik,powiem ci szczerze no jak jakoś nie wierzę w szczere intencje tych wszystkich producentów i innych tego typu panów z za oceanu i nie tylko,że pomagają atrakcyjnej dziewczynie (kobiecie) bezinteresownie Tak nas stworzyła ewolucja natura że świat opiera się na sexie i ci co mają władzę to skrupulatnie wykorzystują pewnie sam bym tak robił ,Jej sprawa co robi z własną dupą....pozdrawiam

janosik_filmaniak

No pewnie że tak, kobiety wykorzystują fakt że są np atrakcyjne a faceci wykorzystują fakt że w większości mają władze w swoich rękach to i sobie poużywają z jedną czy z drugą kobitką. A kobitka użyje swojej urody do owinięcia np w okół palca faceta i też sobie poużywania przy okazji z facetem. Masz racje że tak stworzyłą nas natura. Ale nie wiem na jakiej zasadzie załatwiła sobie Pani Szymczak statystyke w filmie no ale na pewno łatwiej do hollywood z zagranicznego playboya niż od tak przyjść na casting ;) A co robiła to jej sprawa ;) to ona sobie patrzy codziennie w twarz przed lustrem :) jej wybór jesteśmy chyba wolnymi ludźmi.

Również pozdrawiam.

Ra_s_al_Ghul

Prawda trzeba ci polać,mądre słowa wszystkiego dobrego

janosik_filmaniak

Że nie pijam sam to i Tobie poleje :) również wszystkiego dobrego Ci życzę.

Ra_s_al_Ghul

haha dobra ok :)

użytkownik usunięty
janosik_filmaniak

A co takiego mają szczególnego Zakościelny albo Wesołowski?
Jak kobieta jest atrakcyjna to od razu zarzuca jej się,że robi karierę przez łóżko...,,zakompleksieni brzydale''.

Co takiego ma Wesołowski i Zakościelny mają jajka i dlatego nie zrobili kariery za Oceanem. nie obrażaj się franka ale jesteś naiwna cipką sądząc inaczej i myśląc ze karolinka swoją osobowością urzekła zboczeńców z hoollywood :)

użytkownik usunięty
janosik_filmaniak

Widzę,że masz doświadczenie życiowe w tej sprawie.Sorry naiwny fiuteczku skoro mówimy do siebie w ordynarny sposób, Wesołowski i Zakościelny są zbyt mało apetyczni jak na Hollywood a to,że tobie staje na ich widok to już inna sprawa.

NO JASNE JAK ICH WIDZĘ TELEWIZJI TO SIĘ ONANIZUJE MOGĘ DODAĆ OD SIEBIE FRANKO ŻE QURWA ZAWSZE BĘDZIE BRONIĆ QURWY

janosik_filmaniak

Może czas na terapię, chłopcze.

xxxbutterfly155

ale ma super cyce !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones