Kasia Smutniak

Katarzyna Anna Smutniak

7,7
5 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kasia Smutniak

Dziewczyna robi karierę we Włoszech,wystąpiła u Diora, zagrała z Travolta,poprowadziła festiwal w Cannes, a w Polsce o niej cisza, promuje sie tylko Rosati i Miko, które w porównaniu z nią bardzo mało osiągneły... życzę Kasi sukcesów w dalszej karierze i żeby trochę wiecej sie o niej mówiło

A gdzież jej do Muchy, Cichopek czy Mroczków. A tak poważnie, u nas zawsze tylko i wyłącznie nasz swojski bigos. Co do Miko zgodzę się, Rosati jest dobra, ale całkowicie zgadzam się, że o Smutniak nic praktycznie w Polsce nie wiadomo. Skandal.

użytkownik usunięty
chemas

Dziewczyna osiągnęła sukces, ale w Polsce o niej mało kto wie, sama Kasia przyznała, że jak przyjeżdza do Polski praktycznie nikt ją nie rozpoznaje, szkoda mi jej bo takie ''gwiazdeczki'' pokaża się na jakiejś imprezie, pięknie ubrane, pozują przy ściankach, są bardziej znane od niej, co do Rosati to widać, że się stara i ma potencjał, ale długa droga przed nią ,

Zgadza się. Problem jednak polega na tym, że "gwiazdeczki" oraz produkty z nimi związane (Rodzinka.pl, MjM itp.) są promowane, jako jedyne i właściwe trendy w Polsce, a publiczna to już celuje w tym najbardziej. Powinno zaś być odwrotnie, gdzie misja szerzenia polskiej kultury?

użytkownik usunięty
chemas

Właśnie, szkoda gadać, niestety media wolą szumieć o życiu supercelebrytów...

chemas

promowane są różne badziewia w których Polacy katują żydów (vide gnida, pokłosie, demon). Nasze ,,elity" celują w tym aby takie właśnie filmy ,,promowały" nasz kraj.
Wiesz mi chemas, nie jestem filmowcem, ale wystarczyłoby żebym zrobił film o jakichś mordach Polaków na żydach i już mam pozytywne recenzje w mainstremowej prasie. Od razu poklask, państwowe pieniądze, pozytywne recenzje, promocję na krajowych i międzynarodowych festiwalach. Tak niestety jest. Celujemy w obarczaniu się odpowiedzialnością za holocaust. Czasami to robią osoby wiadomo jakiego pochodzenia za pieniądze polskiego podatnika (opłaciliśmy gnidę a później płaciliśmy za promowanie jej za granicą). A na mieszaniu sztuki z polityką najbardziej cierpi ta pierwsza bo słabi twórcy, historycy itd. są promowani tylko za to, że zwalczają mit dobrego Polaka co to walczył z niemcami w II w. św. Nigdy takie mitu nie było. Od początku byliśmy szkalowani. Już w trakcie II w. św. więcej zajmowano się pojedynczymi przypadkami antysemityzmu w PSZ na Zachodzie niż komorami gazowymi w Treblince. Biorą pod uwagę głupotę ludzi na zachodzie nie dziwmy się, że później oni naprawdę myślą, że to myśmy mordowali w Auschwitz. Nas nie da się odbrązowić bo nigdy nie było obrazu dobrego Polaka. Polacy nie zawsze byli w porządku wobec żydów, patologie się zdarzały ale było to nieuniknione. Nie to było meritum sprawy. Inni byli jeszcze gorsi. Ale inni (litwini, ukraińcy) nie robią filmów o swoich zbrodniach. Zresztą było ich tyle że do końca świata by nie zdążyli ze zrobieniem o nich filmów. gros też tam nie zagląda.
Polacy też cierpieli. I to ze strony tych samych ludzi którzy mordowali żydów. O tym już nikt nie pamięta. Były przypadki zła wyrządzonego żydom przez Polaków ale to były mało znaczące wydarzenia. Naprawdę. Nieporównywalne np. z rzezią wołyńską o której filmów nie robiono do niedawna a teraz robią ale z żebraniny na ulicach. Polski antysemityzm naprawdę był zjawiskiem tak mało znaczącym że nie widzę powody aby cały czas robić o nim filmów. Niestety tylko takie się robi. A później świetłana coś bredzi.
Nie zgadzam się z Miko. Ona gra w amerykańskich filmach od dłuższego czasu.

Shadow_dawnego_ggggggg

O bosze, ten dalej swoje
PS czekam na wizytę :)

chemas

A ja czekam na adres i nazwisko (imię zresztą też)

chemas

bardzo cieszy mnie że dalej jest odbiór

chemas

Smutniak nie robi kariery w hollyłód tylko w itali. A to niższa półka. Nie tak niska jak Polska ale i tak niższa niż hollyłód. Polska niestety jest zaściankiem. Kiedyś mówili: kichnie Paryż, kichnie cała Europa. Nigdy tak o Polsce nie mówili. Teraz centrum przeniosło się do juesej.
Ale jest jeden wyjątek w którym Polacy są liderami. To wciskanie światu że to my odpowiadamy za holocaust. filmowcy z hollyłódu też nam w tym pomagają. A później sef fbi i czarny barak twierdzą wiadomo co. Uczą się z filmów (naszych i z amerykańskich) historii.
Kiedy rozum śpi rodzą się potwory.

Shadow_dawnego_ggggggg

A co ma ta teoria spiskowa wspólnego ze Smutniak, jak chcesz pluć jadem załóż sobie własny temat. Swoją drogą przyczepiłeś się jak smród gaci

chemas

nie chemas, to ty się przyczepiłeś i plątasz się jak smród po gaciach
Co do smutniak chciałem powiedzieć że robi (właściwie już zrobiła) karierę we Włoszech a to nie to samo co usrael

Shadow_dawnego_ggggggg

zaraz zaraz, kto wchodzi na kolejny już temat, w którym brałem głos, ty knujesz teorie spiskowe to i ja mogę, tyle, że moja logiczniejsza, i przypominam o braku cywilnej odwagi (wiesz o co chodzi)

chemas

Nie wiem o co chodzi. Jaka tam cywilna odwaga?
A tak w ogóle jaką masz teorię spiskową?
Zaprasza kiedyś dzieci do siebie? Szukasz znajomości wśród nieletnich?
P.S. nie jestem dzieckiem tylko starszym panem
chemas odważny - jak to brzmi

Shadow_dawnego_ggggggg

Słaba prowokacja, bez odbioru

chemas

chemasie, zrozumże mnie. Zapraszasz mnie do gayclub więc od razu myślę czy aby nie jesteś, no ten, ten co to kocha dzieci naprawdę w przeciwieństwie do rodziców. Nie jest to żadna prowokacja. Poza tym ja naprawdę nie chciałem cię obrazić. Ani nikogo innego. Sam uważam że to taki stereotyp. Już się krolop o tym wypowiedział. To ty mnie pierwszy zaatakowałeś, później nie podajesz tożsamości. A na końcu oskarżasz mnie o prześladowanie. Z tobą jest coś nie tak. Przeczytaj od początku post pod biedroną

Shadow_dawnego_ggggggg

Tobie się naprawdę musi nudzić, że takie bzdury w internecie wypisujesz. Jeśli starasz się prowokować, to nie najlepiej ci to wychodzi, jeśli nie, to powyższe wpisy nie najlepiej o tobie świadczą. Mówiąc już całkiem poważnie, to włoskie kino na pewno nigdy nie było gorsze od amerykańskiego. To kraj z wielkimi tradycjami filmowymi. Kiedyś rozsławiali je przede wszystkim Fellini i Antonioni, dziś kontynuuje te tradycje Sorentino. Włosi mogą się pochwalić wieloma wybitnymi postaciami kina. Tak jak wspomniałem wcześniej, prawdopodobnie zależało ci na prowokacji, ale jakoś czułem w obowiązku napisać tych kilka zdań.

Dr_Gonzo35

Tak jak mówisz :)

Dr_Gonzo35

zapomniałeś o Giuseppe Tornatore
a nawiasem mówiąc kino amerykańskie nigdy nie dorówna kinu włoskiemu, francuskiemu czy hiszpańskiemu, przenigdy!

makuleki

Dawno je przebiło.

Ricz_Forrester

W pewnych kwestiach na pewno. Ale nie całkowicie. Do europejskiego kina trzeba przywyknąć. Często nie jest nastawione na przygodę a raczej powolne opowiadanie jakiejś głębszej historii. Młodsze pokolenie które już praktycznie zupełnie nie zna kina europejskiego jak je zobaczy to się zanudzi. Nie mówię, że nie mają nieco racji. Często nawet najbardziej zatwardziałych kinomanów potrafi znudzić kiedy się nic nie dzieje.

Niestety teraz takie spłycanie przekazu nastawione na czystą i szybką rozrywkę widać w wielu miejscach. Weźmy dla przykładu gry komputerowe. Kiedyś gry RPG były mniej lub bardziej zagmatwane. Teraz każda gra z minimalnym nawet rozwojem postaci jest "erpegiem". Większość dzisiejszych graczy albo nie ma czasu na długie produkcje a młodsi gracze by klawiaturą rzucali po pkoju jakby nie mieli kompasu prowadzącego do celu misji. "Mam iść ścieżką i zwracać uwagę na szczegóły otoczenia? Musi być akcja, akcja, akcja". Teraz jakby usiedli do takiego Morrowinda to po 15 minutach by usiedli na podłodze i się rozpłakali.

Shadow_dawnego_ggggggg

"Smutniak nie robi kariery w hollyłód tylko w itali."

*Hollywood, Italii

"Teraz centrum przeniosło się do juesej."

*USA

"A później sef fbi i czarny barak"

*szef FBI, czarny Barrack

Chcesz szydzić? Proszę bardzo. Chcesz, żeby poważni ludzie Cię brali na poważnie? Nie pisz jak upośledzony.

PabloAbruzzi

ty ironii nie rozumiesz w moim poście
słyszałeś o czymś takim jak gra słów

PabloAbruzzi

Poczytaj sobie moje inne posty. Narody i osoby które nie poważam piszę z małej litery. Tak samo jest z ortografią. Nie dbam o poprawność takich słów, jak np. holyłód. Ale i tak z moimi postami nie jest tak źle. Zawsze po napisaniu czytam jeszcze raz przed wysłaniem. I wiele literówek dostrzegam i poprawiam. Ale oczywiście nie jestem nieomylny.
Mistrz ortografii i poprawnej polszczyzny się znalazł.

PabloAbruzzi

pablo, idź napisz ,,Ojczyznę - Polszczyznę"

Rosati ma tatusia byłego agenta SB więcej http://www.wprost.pl/ar/109769/Dariusz-Rosati-zostal-zarejestrowany-przez-SB-jak o-wspolpracownik-Buyer/ i dlatego jest promowana, pozostałe nazwiska warto sprawdzić pod tym kątem...

goosfraba

Dokladnie w Polsce tylko Herbus ,Siwiec i Rossati (dla mnie beztalencie) Smutniak to piekna dziewczyna i zdolna aktorka fenomenalnie zagrala w Zapnijcie pasy szkoda ze w lasnym kraju niedoceniana

martyrs21

no Kasia ładna, niby zdolna, ale nie da się ukryć, że j karierze pomogli jej wpływowi mężczyźni, z którymi była związana. Więc co tu tak chwalić i o czym tak pisać?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzysius

smutny jesteś chłopak, skoro takie rzeczy o kobietach piszesz. Chyba nie masz u nich powodzenia, nie chcą Cię.

krzysius

rzygłam, co za obleśny prymityw.

annik_2

..ma większy dorobek niż jej ex-partner.. i on grał prawie tylko w telewizji a ona w kinie

annik_2

Partnerzy Kasi mają/mieli raczej ubogi dorobek w porównaniu do Kasi. Zawsze mnie to intrygowało, dlaczego kobiety umniejszając osiągnięcia innych, obcych sobie kobiet. Mężczyźni tak nie robią.

igzakli..chociaż 'rola' u diora to bym tak nie louangeowała bo właścicielem diora i lvnh jest bernard anrault..najbogatszy man we francji..i nie tak dobry człowiek.

a może właśnie dlatego, że robi karierę przez duże K jest o niej cicho w pl? Miko po jednym filmie w usa w sumie nic więcej nie osiągnęła i jest znana z bycia amerikan aktress. Rostati trochę więcej ale też działa w teraz w PL bardziej. Smutniak chyba nie interesuje bycie znaną i Azja Ekspres czy taniec z gwiazdami a u nas tylko to jest w ofercie dla aktorów niestety. W nas najlepsi twórcy mają też swoje ulubione zespoły aktorów , które też niestety dość często potem są ciągnięte - ale brakuje tych dobrych i pewno dlatego. Smutniak jest b dobrą aktorką i tu jest problem- Ci co by jej talent docenili chcieli by ją zatrzymać w Polsce na rzecz swoich filmów. Inni chcieli by zrobić z niej zaraz celebrytkę z programu. A tak... żyje dziewczyna we Włoszech, gra w mega ambitnych filmach, rozwija się.... Czego chcieć więcej :)

Bez zbędnej celebracji można być aktorką z sukcesami :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Bo w zasadzie ona jest już włoską aktorką, a nie polską. Zagrała w młodości w jednym polskim filmie, od tego czasu na trwałe związała się z kinematografią włoską. Ma włoskie dzieci, włoską córkę i włoskiego syna. Nie sądzę aby interesowały ją role w polskich filmach, chyba żeby była to produkcja międzynarodowa, reżyserowana np. przez Polańskiego.

kumoterstwo i dawanie d... Jak widać ją to nie dotyczy to i cicho o niej w Polszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones