Katarzyna ŻakI

Katarzyna Matusiak

6,9
5 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Żak

że jak widzę Żaka w jakimś serialu to ona też tam musi grać (Miodowe lata, Ranczo). Zazdrosna jest o swojego przystojnego męża, czy co? Pewnie boi się, żeby go jej któraś nie poderwała ;p

Sztuczny_rarytas

I ten jej ciągle zatroskany wyraz twarzy. Ja pier...

Sztuczny_rarytas

jej mąż przystojny?!?!? hahahaha ty masz zeza czy niedowidzisz? heh

cretou

Widzę, że pojęcie sarkazmu jest Ci obce, chyba że też właśnie go użyłeś/aś :-)

cretou

Ja tam myślę, że jest przystojny :D

Sztuczny_rarytas

Zgadzam się ze sztucznym_k*tasem :)

WielkiSzu

Hahaha dziękuję :)

Sztuczny_rarytas

Lubie ludzi, którzy mają dystans do siebie i całego świata. Jesteś ok :)

Sztuczny_rarytas

Tego jej męża to i takby nikt nie chciał XD.

Sztuczny_rarytas

Zgadzam się, łazi za nim wszedzie, zdecydowanie lepiej Alinę w miodowych latach zagrała Pilaszewska. Ona niepotrzebnie tam sie pchała

amelia6921

w miodowych latach grała raz naturalnie , a raz sztucznie, ale jak grała w miodowych latach to ją lubiłam i do dziś lubię za to jak pięknie śpiewa , za 13 posterunek gdzie grała przedszkolankę i za Ranczo.

kinomanka_13

W ML grała tak sb. Ale w 13 posterunku grała fajnie, zwłaszcza jak tę małą zaczęła za szyję brać ;).

Clareenta

no to było zajebiste, jak jej groziła że dostanie Zuzia po łbie, ciekawe czy tak przedszkolanki się zachowują, bo moje przedszkolanki się tak nie zachowywały.

kinomanka_13

Hehe;). Nie sądzę, że takie są :P. Ogólnie ten odcinek był bardzo fajny, a te dzieciaki rozwalały. ''a mogę pana kopnąć? Nie! Kopnij tą panią.'', ''głupia d...a'' XD

Clareenta

no zajebiste teksty.

kinomanka_13

''13 stosunek yyy posterunek'' hahahahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones