Katarzyna Cichopek

3,9
1 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek
Vanessa100

Też się dziwię. To przecież megagwiazda na miarę Hollywood.

Vanessa100

Hahaha uśmiałam się ;). Dokładnie ona jest taką świetną aktorką że to aż dziw że nikt z USA żadnej roli jej nie zaproponował . Oby więcej takich gwiazd i nasza telewizja będzie na najwyższym poziomie

Asia8888

Ona się zmarnuje w tym M jak miłość

Vanessa100

dokładnie, ja bym jej juz dala Oscara, nalezy sie dziewczynie :P. i ta rola w M jak miłość, mmmm, prawdziwy "talent" ;) :) :).

Vanessa100

kiedys w tv mołek robiła z nią wywiad i kasia powiedziała, że nie chce dostać oskara, nie wiedziałem czy smiac sie czy plakac

Vanessa100

Słyszałem, że "holyłóckie żióri" planuje jej dać oskara za całokształt. Czekają tylko, aż Kasia będzie mieć więcej arcydzieł na koncie.

Vanessa100

Myślałem, że otrzyma chociaż Złotego Globa za rolę w "Ojcu Mateuszu", ale też lipa. Niedocenianą Jej wielkiego talentu.

Vanessa100

Gwarantuję ci że gdyby zagrała u Szumowskiej, rolę arabskiej imigrantki, która szukając razem ze swoją żydowską partnerką ocalenia w Polsce, trafia w ręce księdza który ją więzi i gwałci a równocześnie molestuje ministrantów to Oskar dla Kasi murowany. :-) ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones