Katarzyna Zawadzka

7,1
7 748 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Zawadzka

Chyba jechałam z nią kiedyś pociągiem. Jest zjawiskowo śliczna. Jestem heteroseksualna, ale nie potrafiłam oderwać od niej wzroku. :) Do tego wszystkiego kompletnie nie robiła wokół siebie zamieszania, sprawiała wrażenie normalnej, skromnej dziewczyny, która czytała książkę i tylko to ją interesowało. No ale... ponieważ gapiłam się na nią jak labrador w laser, to zauważyłam kilka tatuaży. Fajna dziewczyna - śliczna, skromna i... trochę niegrzeczna :)

starzynska

Zdaje się, że ona ma tatuaże rysowane dla roli w Prawie Agaty, ale fakt fajna aktorka

starzynska

Zakochałem się w Niej po obejrzeniu "Chce się żyć"!
Zjawiskowa i urocza!

przemofan

Mam dokładnie to samo. Jest prześliczna. Scenę tańca mógłbym oglądać godzinami.

starzynska

czy to Ona grala w filmie BUNNY?
zakochalem sie w niej :p
gra super

starzynska

tatuaże to raczej już tylko kolejna moda, a nie sposób wyrażenia czegokolwiek.

XIPE

Stawanie w szyki z modą nie koliduje z wyrażaniem siebie. Jesteśmy jej niewolnikami na co dzień, ubiór, fryzura, gadżety, to co czytamy/słuchamy/oglądamy. Każdy w innym stopniu, każdy w innej kompilacji, jednak nadal - każdy. Samo to co człowiek tatuuje już daje pewien sygnał. W końcu co innego pomyślisz o facecie, który ma symbol Polski walczącej na pół torsu, a co innego o innym, który ma np. postać z Dragon Balla. Siłą rzeczy, nadal te osoby się w jakiś sposób wyrażają. Poza tym tatuaże to specyficzny rodzaj "mody-nie-mody". Patrząc na tendencję wzrostową, gdzie od grubo ponad dekady tatuują się ludzie wszelkiej maści, już nie tylko dewianci z kryminału i osoby związane z subkulturami można stwierdzić, ze to pewnego rodzaju stała zmiana. Moda ma to do siebie, że przemija. Tatuaż już nikogo nie dziwi, może jeszcze jakieś kręgi oburza. Za 30 lat pewnie co trzecia osoba będzie posiadaczem, a więc nic oryginalnego. Pytanie brzmi - czy to musi być coś oryginalnego? Jak coś występuje "rzadko" to źle i jest obiektem głębokiej analizy (a często krytyki), jak coś wyczęstuje za często też źle. Nie dogodzisz. Osobiście nie widzę sensu w tego typu ozdabianiu ciała, dlatego moje pozostaje wolne. Chociaż za młodu były przebłyski pokusy.

Bodybags

ok, masz rację. chociaż nadal twierdzę, że jedyne co wyraża duża część tatuaży, to że ktoś musiał se zrobić dziarę, bo modne. to są takie niegdysiejsze tribale, tylko chyba w troszkę lepszy guście.

XIPE

Są trendy - tak jak napisałeś - jakieś tribale, potem był popyt na ptaszki, dmuchawce, łapacze snów, potem znowu marynistyczne motywy. Szczerze nie śledzę, ale jak widzę dziesiątą dziewczynę z kokardkami na udach imitującymi podwiązki to się tak zastanawiam jaki w tym sens. Jednak według mnie nie ma mody na stricte tatuaże, po prostu jest taka tendencja, coraz głębiej osadzona kulturowo i z uwagi na to, że jest przyzwolenie to będzie takich ludzi coraz więcej. Dla mnie spoko, niech każdy robi co chce ze swoim ciałem.

starzynska

Naprawdę czytała książkę, jak zwykły człowiek? No, no... niesamowite ;)

starzynska

Widziałam ją całą nagą :) i nie ma tatuaży ... :D

koralgolek

:D no to mi się coś pokićkało. Co nie zmienia faktu, że jest przecudnej urody osobą - nawet bez tatuaży.

starzynska

Oj tak ma w sobie to coś:) moim zdaniem fantastyczna aktorka. Ostatnio jak ją widziałam życzyłam jej Oskara i mam nadzieję że kiedyś dostanie bo jest fenomenalna . Serial to serial wiadomo ...ale ja miałam ją okazję widzieć w spektaklu i wiem jaki ma warsztat i talent. Mistrzostwo!

koralgolek

jaki ma warsztat ? :) lubię ją, ale chętnie się dowiem jaki ma warsztat...konstruktywnie... bo krytykiem filmowym jednak nie każdy być może :) profil 2013, Interstellar 10, 6 zmysł 10 więc może coś więcej, bo dla mnie na 10 jest tylko kilka filmów w historii kina ( możliwe, że mało w życiu widziałeś/widziałaś) dlatego chciałbym się zapoznać z Twoją oceną...

Shaker82

interstellar 10, 6 zmysł 10 tylko dlatego że każdy z tych filmów dotknął mnie w pewien sposób bardzo głęboko. Każdy z nas odbiera filmy inaczej , jest to nie zawsze oczywiste i zrozumiałe dla kogoś z zewnątrz. W tych filmach czasami udaje nam się dostrzec pewne projekcje z naszego życia. Niektóre z nich chcemy wymazać, zapomnieć a nagle bum one wracają ..." w głupim filmie" . Wspomnienia, zapach,dotyk, krzyk ,płacz lub euforia. Dlatego 10 ! Co do Pani Katarzyny polecam wybranie się na sztukę "Kobieta z przeszłości" ...zrozumiesz.

koralgolek

ok, rozumiem, dzięki za wyjaśnienie :) Niestety na sztukę się nie wybiorę bo mieszkam w Katowicach to raz, a dwa, nawet jakby to było tu wystawiane to nie miałbym czasu bo w okresie letnim więcej czasu spędzam w pracy niż w domu :/ Mimo wszystko dzięki za polecenie :)

Shaker82

Ja obecnie mieszkam na peryferiach :) bo w Koszalinie i nawet u nas czasami wystawiane są perełki :)

starzynska

Serio wydaje się Ci urodziwa? Widziałam ją w reklamie jakiegoś nowego serialu i od razu zwróciłam uwagę, że dali jakąś nieznaną aktorkę, więc weszłam tu, żeby zobaczyć, kto to. Ale nie spodobała mnie się, wręcz przeciwnie, no ale to kwestia gustu :)

robipati

Masz tak czasami że jak kogoś widzisz np na zdjęciu zupełnie Ci się nie podoba a gdy spotykasz go i czujesz jego energię,spojrzenie,charyzmę to "coś" co zniewala Cię na chwilę i w tej chwili nie ma nikogo więcej. Tylko Ty i ta osoba, cały świat przestał istnieć.

koralgolek

Bywa :D

starzynska

Widziałem ją na premierze i po premierze Frankensteina. Jest na prawdę naturalnie piękna. Dodam, że na żywo wygląda dużo lepiej niż w TV. Bardzo fajna rola w Chce się żyć. Zakochałem się

KarolekIbasz

Zgadzam się. Jest naturalnie piękna ale ma w sobie jakąś tajemnicę.. coś magnetycznego.

koralgolek

to coś magnetycznego to fakt, że jest androgyniczna. to przerobiony facet :)

swish_

brak komentarza

swish_

A może to przerobiona wiewiórka? Albo lodówka?

starzynska

A mnie ciekawi dlaczego niegrzeczna? ;))

starzynska

Niegrzeczna bo ma tatuaże? Dziwne myślenie.

jrock

Grzeczne dziewczynki się nie dziarają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones