Kate Beckinsale

Kathrin Romany Beckinsale

8,2
26 165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Beckinsale

Wiadomo cokolwiek o underworld 5?? trzymajac sie konwencji powinien byc w 2015.. czyli za rok:/;/.. bardzo na to licze

fejsbukowy1994

Niestety, jeśli chodzi o Underworld 5, to szczerze wątpię że to powstanie. Kilka dni temu szukałem jak głupi jakichkolwiek informacji na ten temat i i nic nie znalazłem, żadnej wzmianki o Underworld 5, żadnych trailerów, zdjęć, dosłownie NIC. Mija już prawie całe 2 lata od premiery Underworld : Przebudzenie. Wszystkie części wychodziły co 3 lata, więc gdyby 5 część była w planie, byłoby już o tym wiadomo. Natknąłem się tylko na wywiad z Kate Beckinsale z przed kilku lat, w którym powiedziała jasno, że NIE CHCE grać już w kolejnej części Underworld. Wielka szkoda, a tak bardzo chciałem, żeby wyszła kolejna część :(

pomsta1350

tak myslalem ze tak wlasnie bedzie... po kate juz w przebudzeniu widac ze nie ma 25lat niestety.. szkoda ze to przerwali bo mialem nadzieje na naprawde dobra kolejna czesc poniewaz przebudzenie troche mnie zawiodlo.. noo ale coz.. bywaa

fejsbukowy1994

Masz w pełni moje poparcie. Przebudzenie również mnie trochę rozczarowało, ale jednak na końcu tej części zostawili sobie furtkę do części piątej i w ogóle nie wiadomo na czym się zakończyło to Underworld ;/ I to jest właśnie pretekst do tworzenia Underworld 5. Ale niestety to nie nastąpi, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Niestety :( Takich serii jak Underworld już chyba nigdy nie będzie :(

pomsta1350

hahahahah to samo pomyślałem.. takich serii jak underworld juz nie bedzie... to byl dobry old school.. a teraz?? szkoda gadac

pomsta1350

coś wiadomo na temat underworld i selen oraz michaelu film bez nich nie ma sensu wywalili by najlepsze dwie postaci ??

przemek1998_filmaniak

może jednak powstanie kontynuacja 4 części przecież wątek się nie zakończył michael żyję i nic dalej nie wiadomo a zakończenie wskazywało na kolejną część. proszę o odp . proszę

przemek1998_filmaniak

No tak, tu masz rację, ale jednak do tej pory nie pojawiły się żadne wiarygodne informacje na temat prac nad kolejną częścią, z czego wynika, iż takich prac nie ma :( Byłoby cudownie, gdyby jednak nakręcono jeszcze przynajmniej jedną część Underworld. Smutna prawda, ale chyba Underworld to już historia ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones