Katherine Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Moennig

Siemka!
Czy ktoś się ze mną zgodzi, że Katherine Moennig w serialu "The L Word" w roli Shane jest najlepsza ze wszystkich pozostałych dziewczyn w tym serialu ??

sister_of_Johnny

a to , że ma Niemieckie to wiem akurat XD

Blondi_89

Blondi, a jakie jeszcze filmy z Kate widziałaś?

sister_of_Johnny

No właśnie nic więcej oprócz The L Word niestety może ty mi coś polecisz ??

costam

Również się zgadzam, Kate jest fenomenalna ;D A widziałyście moje panie może teledysk Shane, który krąży na youtube?
http://www.youtube.com/watch?v=UsS-i3-il8Q
aaaah, uwielbiam ;D Pasuje mi on do Shane w 100% :)
Pozdrawiam wszystkie fanki TLW! ;)

Asu

pewnie że Shane jest najlepsza ;-)
jeśli chodzi o teledysk,to również jeden z moich ulubionych,a poza tym ten
http://www.youtube.com/watch?v=bNvH77SmMds
też mi bardzo do Shane pasuje ;-)

fenix

Obejrzałam ;D Jest rzeczywiście świetny, fajna piosenka i zgadzam się - pasuje do Shane ;] aaaah~ takich teledysków powinno być zdecydowanie więcej~~ Jak coś jeszcze znajdziesz, to się podziel :)

Asu

te również należą do moich ulubionych
http://www.youtube.com/watch?v=2FXNvqxsaUM (najulubieńszy z ulubionych ;-))
http://www.youtube.com/watch?v=LlitV91rABs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DupEIFKjKcI
http://www.youtube.com/watch?v=eQ7v5mAx-AM
http://www.youtube.com/watch?v=_9koDTA5SFM
jeśli znasz jakieś fajne filmiki z youtube na temat Shane lub Shenny to poprosze ;-)

fenix

wiecie co ja oglądam teraz drugi sezon, ale nie mogę się na tą istotę napatrzeć, Boże ona jest tak boska, że o ja pierd.

zizia69

amen ;D

zizia69

Ja jestem w trakcie oglądania 3 sezonu i po prostu z niecierpliwością czekam na sceny z Shane :P Uwielbiam ją! Ona jest bezkonkurencyjna! Kate gra świetnie :) W sumie to nie dziwię się, że to jej trafiła się rola kobiety, której żadna niezależnie od wieku inna kobieta (a nawet i zdarzają się mężczyźni) nie może się oprzeć, bo któżby mogł, hmm? xD

Btw. ten filmik i piosenka bardzo pasują mi do Shane ;)
http://www.youtube.com/watch?v=MihLaT5Ztwk

Michiru1989

Dokładnie! Takowe sceny mogłyby trwać wiecznie! A co do jej gry i osoby to jest obłędna!

iwettalos80

Oglądałaś może to: http://www.youtube.com/watch?v=oRWS8EyBdig ?
Po prostu nie mogę, jak ta kobieta (Liz) cały czas nazywa Kate 'Shane', a ona ciągle ją poprawia, mówiąc, że ma na imię 'Kate' :D

Michiru1989

Oglądałam i to z kilka razy! Uśmiałam się w pewnych momentach! Kate ma genialną koszulkę!

iwettalos80

Ona w ogóle jest genialna ;) i świetnie się ubiera! Ja ten filmik to... mam nawet na telefonie :P

Michiru1989

O Kurcze! To w wolnych chwilach dla poprawy humoru pewnie sobie zerkasz:)! Na tapecie też ją masz, jeśli wolno spytać ?!

iwettalos80

Ten filmik też jest fajowy! http://www.youtube.com/watch?v=Iw_oq50p7fk

iwettalos80

Świetny filmik :) W ogóle wszystkie z udziałem Shane (Kate) są bo-skie!!

iwettalos80

Dopiero jakieś 2 dni temu to zgrałam...:D Na tapecie nie, ale parę jej fotek w telefonie posiadam :P Ale ja już tak mam xD

Michiru1989

Co do filmików to wszystkie są genialne, jak wiadomo nie od dziś! No i dobrze, że tak masz, w zasadzie to wybitnie bardzo dobrze! Ja w telefonie nic nie mam z nią związanego(niestety...), ale w prezentacji na komputerze ją umieściłam i oczywiście The L Word jako najlepszy serial pod słońcem i nie chwaląc się oczywiście... 5 dostałam!

iwettalos80

Ah, dziękuję :) To musisz coś z tym zrobić! xP Ja już nawet osobny katalog dla niej stworzyłam ;) Gratulacje! A czego dokładnie dotyczyła ta prezentacja?

Michiru1989

Dziękuje. Takie tam... trochę o mnie, trochę o tym co mnie interesuje, ogólnie takie pierdoły, pomijając K M i T H L! A propo dzisiaj kolejny odcinek i szykuję się na sceny dotyczące S i C oczywiście! Osobny katalog to już poważna rzecz, nie byle co.

iwettalos80

Aha ;) Ja nie oglądam w TV, więc nawet nie wiem, który teraz leci sezon, ale sądząc po tym, na co czekasz to pewnie 2 albo 3. W zasadzie to każdy, kto ma zaszczyt znajdować się na moim telefonie ma swój indywidualny katalog...xP

Michiru1989

3sezon 2odcinek( Shane i biały podkoszulek i taniec Carmen) jedna z najlepszych scen jakie kiedykolwiek oglądałam! A Ty jesteś na którym sezonie czy już po całości? Rozumiem... porządek musi być nawet na komórce!

iwettalos80

Mój telefon jest bardziej poukładany niż moje życie :P Ah, pamiętam tę scenę...:D Ja jestem obecnie na 8 odcinku 4 sezonu, więc do końca trochę mi jeszcze zostało. Ale coś mi się wydaje, że jak skończę, to zacznę od początku, bo ten serial jest mega! xP

Michiru1989

kuuuurde jak zaczałam czytać to forum myślałam że padne ;DD jest zaj*bisteeeee ;DD ;] kocham The L Word ;)) a Kate gra najlepsza rolęę ;DD ja oczywiśce obejrzałam wszystkie seriie tego serialuu bo poprostu jest wyje*any ;DD a scena z tańcem Carmen wymiata ;DD (nareszcie mam z kim pogadac o tym serialu bo u mnie w sql wszyscy tego nie ogarniaja i uwazaja ze ten serial jest tragiczny i ciagle sie piprzą ;] ale jest wspanialy ;DDD a rola Shane najlepsza ;DD czekam z niecierpliwoscia na wersje filmowa ktora ma sie ukazac ;DD ;)))

serenoma

Naprawdę ma powstać wersja kinowa?! Kiedy?! Wow!!! Ciekawe, czy dadzą to w Polsce? :/ A jeśli tak, to po ilu latach od premiery w USA...?

P.S. Nie ma słów, żeby opisać jak wspaniale i genialnie Kate zagrała rolę Shane w TLW xD

Michiru1989

Czytalam to kiedys na jakiejs stornie poswieconej TLW pisalo ze producent i rezyseria po zakonczeniu 6 sezonu juz zapowiedzieli powrot THL w kinowej wersji niestety zandych konkretow nie bylo napisanee.. ale mam nadzieje ze to prawda ;))

Michiru1989

to jest artykuł o tym ;))

Kinowa wersja "Słowa na L" da odpowiedź na tajemnicę ostatniego sezonu

Ilene Chaiken, autorka popularnego serialu "Słowo na L", ogłosiła, iż właśnie pracuje nad scenariuszem filmu kinowego. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii, którzy nie doczekali się odpowiedzi na nurtujące pytanie: kto zabił Jenny Schecter.

W ostatnim sezonie serialu Jenny został zabita już na samym początku. Pozostałe odcinki rozgrywały się wcześniej ukazując okoliczności tragedii, oferując wiele śladów i podejrzeń, ale nie dając jasnej wskazówki na temat tożsamości zabójcy.

Początkowo tajemnica miała zostać wyjaśniona w serialu "The Farm", spin-offie "Słowa na L". Showtime jednak nie zdecydowało się na produkcję programu.

ja osobiscie czekam z wielka niecierpliwoscia bo juz bym chciala pozanc taa tajemnicee (nie weim czy ktos z was oglada teraz ktorys seson wec nie chce wam zdraadzac o co chodzi ale na wiekszosci forach o tym jest napisane ;)) pozdrawaimm ;DD

serenoma

Byłoby świetnie, gdyby tak się stało :D Dzięki za informacje ;)

Michiru1989


`nie ma za co ;DD
wiekszosc z tych prawdziwych fanow Kate i jak wiadomo TLW czekaja na wesje kinowa ktora bedzie na pewno znakomita i fascynujaca, jak 6 seezonow serialu ;)) jezeli macie jakies newsy o TLW(kinowej wersji) albo o Kate piszcie ;D
~mam jedno pytanie czy ktos moze widzial przed premiera Everybody's Fine z Kate badz sie wybiera do kina zobaczyc Kate w innej roli niz te ktore do teraz zagrala ;D mam nadzieje ze nie bedzie na ekranie przez 5 minut tylko wiecej czasu poniewaz nie gra roli pierwszo planowej ;))

serenoma

Tak! Tak! Ja też się przyłączam do oczekujących! Tak na marginesie to całkiem czadowe masz zdjątko!

iwettalos80

haha ;D to jedno z moich ulubionych ;Dniektore sa naprawdę niesamowite ;) pokazuja Kate jako mega sexy bombe ;))

serenoma

Też je lubię i http://media.photobucket.com/image/katherine%20moennig%20shane/wanderingpork/sha ne/shane6.jpg (to samo zdjęcie, tylko K. w innej pozycji ;D). Zresztą ona w ogóle ma extra zdjęcia ;)

Michiru1989

Jak film powstanie i jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności trafi do kin w Polsce to my wtedy dawno będziemy mieć po 80! I jako dziarskie, podstarzałe kobiety wybierzemy się do kina i obsługa nas nie wpuści z racji wieku! Taki czarny scenariusz i żarcik oczywiście.
Właśnie nie ma słów! Trzeba stworzyć słownik Shane!

iwettalos80

jej rola jest znakomita a to jak zagrala w TLW jest dziełem, to jak zagrala jest darem dla widowni ;)

iwettalos80

Hahaha! Szkoda, że nie dożyję tak sędziwego wieku :P Niby czarny scenariusz, ale całkiem realistyczny...

Michiru1989

W końcu nie ma rzeczy niemożliwych! A co do zdjęcia... ona ma tam świetną marynarkę (jak i zresztą na każdym zdjęciu) i może wiesz gdzie taką można znaleźć? Jejku... koniec 6 sezonu to dla mnie rzecz bardzooo odległa aczkolwiek czas szybko leci, okiem nie zdążę mrugnąć, a nie będę miała co oglądać w każdą sobotę!

iwettalos80

Jak skończę to zaczynam oglądać od początku :D

Michiru1989

No tak. Aż do znudzenia. Chociaż w to wątpię... nie wiem jak w twoim przypadku, ale mi się ten serial chyba nigdy nie znudzi.

iwettalos80

Oj... raczej nie! Uwielbiam ten serial!
Teraz zacznę jeszcze raz. Jak skończę, to będę oglądać od nowa, ale już tylko wybrane sceny (czyli takie w których nie ma Jenny :P). A następnie tylko te z Kate.
I jak znam siebie za jakiś czas znowu zacznę oglądać wszystko od początku :)

Michiru1989

Heh! Widzę że też nie możesz jej zdzierżyć na ekranie! Ja też nie daje rady, ona jest megahipersuper wkurzająca! Tak! Tak! Sceny z Kate na okrągło mogłabym oglądać. Nie wiem czy to cię zaciekawi ale już 28 lat temu ktoś przewidział nasze uwielbienie względem Shane i napisał piosenkę ku jej czci http://www.youtube.com/watch?v=P465V4bd6ak
Tak na serio to tylko zbieg okoliczności... ale nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny!

iwettalos80

Ona jest tak beznadziejna, że ja tego po prostu nie mogę znieść! Od samego początku do końca - mogę już to stwierdzić - jest nienormalna! Każdemu po kolei miesza w życiu. I jeszcze wydarzyła się najgorsza rzecz na świecie (ale dopiero w 6 sezonie)...
Sceny z Kate są najlepsze! Mogłabym je oglądać bez przerwy!
Obejrzałam to video! Zajedwabiste :D Kurcze, ale przypadek! ;)

Michiru1989

Ja to stwierdziłam po pierwszych odcinkach! Najgorsze były jej wyobrażenia?retrospekcje?wspomnienia? nie wiem nawet jak to nazwać, jak pisała tą książkę! Oświeć mnie co do najgorszej rzeczy, jeśli łaska. Jedyny pozytyw zakończenia serialu to to, że Jenny-idiotka że się tak wyrażę, nie żyje, chwała jej za to!

iwettalos80

O Jezu... to jej beznadziejne pisanie opowiadań, czy co to ona tam tworzyła, były najgorsze!
Ona będzie z... Shane!!! Jak to zobaczyłam to myślałam, że jebnę (że się tak wyrażę).
To jest bardzo szczęśliwe zakończenie!

Michiru1989

ona wziela Shane na litosc i dlatego sie tak stalo ;] a to co odprawiala w 6 sezonie miazdzy wszystko !!

Michiru1989

Faktycznie! Umkło mi to! Ale tylko kilka odcinków na szczęście, ale myślę że była z nią tylko na wzgląd że się przyjaźniły, a nie że się kochały wielką miłością. Tak mi się bynajmniej wydaje

iwettalos80

to bylo strasznie pokrecone i dziwne... same Shane mowila ze jest to jeje obowiazek czy cos w tym stylu ;D

serenoma

Ja na jej miejscu nawet z litości bym tego nie zrobiła! Blee... Z Jenny?! <rzygi> Kocham reakcję wszystkich z TLW jak i samej Alice, gdy wysyła im sms-em wiadomość, że Shane przespała się z Jenny :P

Michiru1989

hahahaha... to jak Alice wpada do Jenny i widzi Shane z Jenny przebija wszytko i potem ten spisek ze nic nikt niby nie wie a wszysy wiedza bo Alice wszytko powiedziala haha... w sumie jak by na to nie patrzec Jenny nie jest brzydka tylko pipierdolona i psychiczna, a jak wiemy Shane raczej zaliczala kolejne laski a nie patrzyla na ich osobowosc ;d;d pewnie Jenny to byla kolejna jej przygoda ;)) a jak nie to tak sobie to tlumaczmy i nie zadreczajmy sie tym ;]] hahah xdd

serenoma

Po prostu kocham ten moment! Ha ha ha! I ta muzyczka w tle (The Ting Tings - Shut up and let me go, polecam :D), obłęd!
no Jenny z wyglądu najgorsza nie jest, ale psychikę to ma tak zrytą, że tego się nie da opisać używając 10 tysięcy słów! Fakt! Dla Shane nie liczyło się to, co w środku tylko "opakowanie" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones