Katherine Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Moennig

Siemka!
Czy ktoś się ze mną zgodzi, że Katherine Moennig w serialu "The L Word" w roli Shane jest najlepsza ze wszystkich pozostałych dziewczyn w tym serialu ??

serenoma

Właśnie, właśnie. Jeszcze 800 postów i będzie 1000, no może 799! A ja normalnie utkwiłam w martwym punkcie! FoxLife nie puścił 4 sezonu i to jest katastrofa!

iwettalos80

no ewentualnie oglądaj na youtube ale nie polecam lub sciągaj kolejne sezony ;)< czego też nie polacam bo właśnie z tego sposobu musiałam czekać tyle czasu na komputer ;/

serenoma

Ja na szczęście mam wszystkie sezony na komputerze :D :D :D

P.S. Jestem chyba jakimś medium, bo ostatnio sobie pomyślałam, żeby wejść na filmweb i zobaczy co się tu dzieje ;) lecz nie zastałam niczego nowego. Niestety nie mogłam nic napisać, bo nie chciało mnie zalogować :/

Michiru1989

no ale wiesz w końcu powróciłam więc mam nadzieję że się tu będzie dużo działo ;) (tak skromnym zdaniem )

serenoma

Też mam taką nadzieję :)
Trzeba będzie rozkręcić to forum (jeszcze bardziej :P)

Michiru1989

haha ale mało osób o nim wie tak na prawdę i wydaje mi się że nie wielu Kate ma fanów ;)

serenoma

tylko my dostrzegamy to COś w niej i w TLW ;))

serenoma

No właśnie. Jesteśmy Trio wiernych fanek. A tak propo fanów, zaprośmy Japończyków na forum, oni są fanami każdego kto pojawi się w tv!

iwettalos80

no tak ale czy ktoś z nas zna Japończyków ?;p

serenoma

Japończyków to żadnych, ale za to znam jedną Chinkę xP

^^

Michiru1989

no to power ;D haha xd .......................

serenoma

O proszę! Chinki też mogą być! Różnorodność kulturowa górą!

iwettalos80

omfg ;D coś widzę, że ten temat jest do dup* ;p więc wymyślmy nowy ;) plz

serenoma

Ha ha ha! No to dawajcie coś nowego :D Ale w sumie co...? <myśli>

Michiru1989

no właśnie nie ma tematu ale to tak zazwyczaj jest ludzie się sobie nudzą i już nie mają wspólnych tematów ;D

costam

fajnie jakby nakrecili 7 sezon :) co do Kate to jest mega sexy a w serialu super zagrala

costam

fajnie jakby nakrecili 7 sezon :) co do Kate to jest mega sexy a w serialu super zagrala

Lilith27

nie ma szans..;D sezon 6 sie tak kijowo skonczyl ze jedynie co to wersja kinowa ma wszystko wytłumaczyć ;)

serenoma

Dokładnie. A poza tym umarła Jenny (której szczerze nie cierpiałam), a ona była głowną bohaterką. Mogłiby się trochę pospieszyć z tą kinówką :P

Michiru1989

zanim to zaistnieje na rynku to poczekamy sobie jeszcze długo ;)

serenoma

Pewnie będziemy już wtedy bezzębnymi babciami xP

Michiru1989

mi tam jeszcze daleko do bezzębnej babci więc mi to nie grozi ;)

costam

I ja również uważam, że Kate (jako aktorka) jak i jej postać (Shane) to połączenie doskonałe:) Jest jednym z najseksowniejszych istot jakie przyszło mi widzieć. Jej styl, włosy, ubrania, sposób bycia, głos, miny są fantastyczne...Mimo, że nie widziałam za wiele filmów i seriali z jej udziłem to stwierdzam, iż jest świetną aktorką i jedną z najbardziej intrygujących, ciekawych ludzi. Uwielbiam ją i dla takiej naprawdę nawet 100% hetero może stracić głowę. JEST WSPANIAŁA

Zuzanna3339

krąg fanów Kate się poszerza ;)

serenoma

Co bardzo mnie cieszy :D :D :D
Fani Katherine Moennig! Przybywajcie i piszcie wspaniałe komentarze na jej temat!
Czekamy...;)
:P:P:P

użytkownik usunięty
Michiru1989

Zagościła cisza? - Katherine Moennig ma nową fankę (czyt. mnie) – serial zaczęłam oglądać od czwartku i jestem już w połowie 3sezonu – cztery kolejne noce poświęciłam na oglądanie – ze względu na kogo - na Shane. Już nawet przewijam inne wątki aby ją zobaczyć.
A z Carmen wyglądają zajebi…. Chodź Shane z każdym wygląda zajebi….!!!
Od początku oglądania targają mną dziwne uczucia – w pracy siedzę i co robię ściągam nowe odcinki/przeglądam czaty/filmiki/ - czuje jakbym chodziła we śnie. Masakra.
Jestem hetero a po prostu zauroczyłam się osobą Katherine Moennig. Teraz się zastanawiam – O co w tym chodzi?! Chodź patrząc na fora to mnóstwo hetero „pokochało” Katherine. A teraz nie mogę doczekać się wieczoru i dalszego oglądania.
Postuluję aby nakręcili nowy serial: „Pokręcone życie Shane” Kto się podpisze pod petycją?

haha dobre ;)

użytkownik usunięty
serenoma

tylko scenarzystów bym zmieniła - "Pokręcone życie Shane" - wymaga tego! Najlepiej jak byśmy sami się zaczęli go pisać. Bo to co scenarzyści w "L word" czasem tworzyli to woła o pomstę do nieba.

no niektóre wątki były tragiczne ;) masz szanse to naprawić w nowym scenariuszu haha xd

użytkownik usunięty
serenoma

Scenarzysta Californication + scenarzysta Gray's Anatomy + Kate = dużo sek..u, miłości, dramatu i dużo niesamowitej Shane. Wtedy przebijemy nawet Modę na Sukces;P

no nie wiem czy z tą modą na sukces by dało rady ale można próbować ;) hah xd

serenoma

Ja też się na to piszę! :D

P.S. "Moda na sukces" już nie ma szans! :P

użytkownik usunięty
Michiru1989

Tak się zastanawiam dlaczego nie zrobią spin-offa The L Word gdzie główną bohaterką była by Shane? Przecież robią rankingi popularności bohaterek i z tego co wiem Shane jest na pierwszym miejscu. To pewny zysk z reklam bo osoby homoseksualne to dobry target.

costam

A ja zdecydowanie uważam, że najlepsza jest Mia Kirshner, w roli Jennifer Schecter. Mam do niej słabość tym większą odkąd zasłyszałam, że jesteśmy do siebie podobne jak dwie krople wody jeśli chodzi o charakter. Nie zgadzam się z tym do końca, poza biseksualnością i chorą duszą artystki nie mamy znowuż tak wiele wspólnego. Ale Katherine Moenning jest fenomenalna i na swój sposób najseksowniejsza pod słońcem.

costam

Zdecydowanie tak :)

costam

Nie zgodzę się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones