Katherine Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Moennig

Moim zdaniem ona jest niesamowicie podobna do Kristen Stewart. Zupełnie jak bliźniaczki!

maggie14

Ktoś tu chyba oglądał The runaways.... Tam przez chwilę zastanawiałam się, czy aby na pewno to nie katherine gra główna rolę. Ale patrząc na Kristen w zmierzchu i Katherine w L word... nie moge się zgodzić ;/ Jednak nie tak blisko im do siebie.

DallasEve

Katherine zdecydowanie ładniejsza:)

Mother_Earth

Oczywiście ^^ To nie ulega wątpliwości. Ma w sobie to "coś" czego Kristen jednak brakuje ;]

maggie14

W TLW przypomina mi Meg Ryan. Nie tylko przez rysy twarzy, mają też też specyficzny, kołyszący sposób chodzenia.

eoste

o wlaśnie, dokładnie!

ana_ax

Mnie rowniez:)

maggie14

Juz myslalam ze jestem jedyna osoba na swiecie ktora tak samo uwaza :D obydwie sa cudowne, lubie kristen dlatego, ze jest podobna do kate. Te same ruchy, buzia, i jeszcze podobny styl ubierania sie

maggie14

Wygląda jak Lizzy Caplan :D

youhaveamessage

a dla mnie ciemna wersja Meg Ryan z młodości (np. w Prawniku z Lincolna)- fajna chłopczyca

youhaveamessage

zgadzam się, że niesamowicie podobna do Lizzy Caplan. po obejrzeniu serialu Ray Donovan musiałam zweryfikować która jest która :)
fajny typ urody obie panie.

maggie14

W życiu o.O Kat jest 100x bardziej pociągająca :D

maggie14

A mnie przypomina LP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones