Katheryn Winnick

Katerena Anna Vinitska

8,5
14 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katheryn Winnick

I utalentowana :) Doprawdy, one są niesamowite..

Zaphod

Tak, zdecydowanie przyciąga uwagę. Piękna, fotogeniczna, wysportowana, można się zauroczyć. Mnie oczarowała gościnnym występem w Housie. Mam nadzieję, że się przebije do hollywódzkiego światka sław - ma ku temu potencjał.

Kiudo

Mało powiedziane ona jest niezwykle utalentowana i tak jak kolega wyżej wspomniał jej uroda jest zniewalająca, hipnotyczna - kobieta Bogini.

Kiudo

Popieram całkowicie!

Zaphod

Kanadyjki są piękne :)

hm_21

jadę do Kanady :D

RAB

Rosjanki są ładniejsze !

tomucho77

Tylko że w Rosji niebezpiecznie :)

tomucho77

Ona jest z pochodzenia Ukrainką, więc prawie na jedno wychodzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kozoglowy

Jak to zostały za wschodnią granicą, skoro codziennie widzę te czyste genetycznie słowianki z Ukrainy przy wylotówce z miasta?

Kozoglowy

Coś najgłośniej o czystości rasy krzyczą ci co sami są mieszańcami. Hitlera znasz? Raczej "Aryjczykiem" to on nie był. Pewnie nie ma o tym w Bredach SA to nie wiesz. Twoja teoria kuleje. Tak się składa, że Ukraina jest bardziej wymieszana z Chazarami niż Polska a jej godło to Chazarska tamga, a państwa niby słowiańskie za naszą wschodnią graniczą to tak zwana kultura turańska czyli koczownicza. Czyś ty spojrzał kiedykolwiek na ich twarze mongolskie? Ukraińcy wyglądający jak Słowianie to polscy osadnicy. Jeżeli nie widzisz takich dziewczyn jak Winicka to gdzie ty mieszkasz? W Irlandii?
I, na boga zmyślonego, tylko nie "kobieta"! Naucz się polszczyzny jeżeli tak zależy ci na czystości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kozoglowy

Nie zrozumiałeś, co?

Kozoglowy

odezwał się ten co szczeka najgłośniej. Jak to łatwo powyzywać w internecie

RAB

Odezwał się "frustrat". Jak to łatwo komuś odszczekać w "internecie". To nawet nie było do ciebie RABie. Pewnie nawet nie wiesz, że nazwałeś się "niewolnikiem" po słowiańsku. Prostuj lepiej swoich znajomych a nie ciągniesz napinkę.

ahenathon

a to ciekawe, w jaki sposób niby?
a dwa? nie zrozumiałeś mej wypowiedzi bądź nie zrozumiałaś nie wiem, trochę bez sensu ten post

RAB

Nie wytrzymasz, musisz odpowiedzieć, byleby na wierzchu było twoje, nieważne, że bez "sensu"? W porządku. Wystukaj teraz coś prędko a ja ustąpię pola.

ahenathon

AA, to o to chodzi? Chciałeś być ostatni. Co za żenada dzieciaku..
Trochę bieda umysłowa, napisałem posta do kozogłowego który pisze głupoty, stanąłem w twojej obronie a ty albo nie zrozumiałeś albo jesteś trollem.

Pewnie dupa cię ściska że Kozogłowy ci nie odpisał to szukasz nowej walki. Beka :D

RAB

Wypierda*aj, starczy?

Darkonix12

Starczy. wypierd#aj :D

ahenathon

Zgadzam się w 100%! Polacy są wymieszani. Ja sama nie jestem Polką czystej krwii, bo moja babcia i jej przodkowie wywodzą się z Białorusi, a dziadek urodził się na Ukrainie. Szkoda, że tak niewiele osób zna swoje prawdziwe pochodzenie.

Wooolfie

Nie ma takiego czegoś jak czysty Polak może być co najwyżej czysty Słowianin, i tu Polacy rządzą.

Wysłuchaj tego.

Prof. Tomasz Grzybowski Genetyk:

https://www.youtube.com/watch?v=7rITx7gSYVk

Kozoglowy

o czym ty p1erd0lisz biedny chory człowieku...

Zaphod

Jej prawdziwe nazwisko ma "a" na końcu ,ma polskie korzenie ,a sama mówi płynnie po ukraińsku i cała zagadka rozwiązana.

Ottiss14

Tak jest prawda, jaki ślicznie i najpiękniejsza wygląda :) mi się podobasz

Ottiss14

Nie ma żadnych polskich korzeni, jest Kanadyjką pochodzenia ukraińskiego.

Varshewer

Winnicka piękne ukraińskie nazwisko. Tak sie sklada .ze Robert Winnicki z RN tez mówil ,ze jego rodzina miala wlosci na Ukrainie.

Varshewer

Kanadyjką nie jest w ogóle, jedynie ma obywatelstwo, ale z krwi Ukrainką. Taka prawda, moi kuzynowie, którzy urodzili się w Niemczech - nikt przecież na nich nie mówi jak o Niemcach. Zresztą do 8 roku życia posługiwała się wyłącznie ukraińskim.

Wooolfie

Skoro ma kanadyjskie obywatelstwo, to jest Kanadyjką. Kanada jest jednym z państw wolnych od chorych, nacjonalistycznych bredni o "krwi".

Varshewer

No akurat tu jest durny temat pt „Kanadyjki są ładne”, so you know...

Zaphod

To raczej ukrainka niż Kanadyjka i w dodatku nazwisko świadczy o polskich korzeniach.

Lunasol

no dajcie spokój to by wyszło że nie ma ani Amerykanów ani Kanadyjczyków. Ona jest Kanadyjką o polskich czy wukraińskich korzeniach, tak jak np. Mia Wasilewska.

steepien

Tak jest Kanadyjką , ale tu jest chyba mowa o jej urodzie a rysy twarzy ma słowianskie.

Lunasol

A ja mam inne pytanie. Co zrobić, aby tak wyglądać w jej wieku? :)

LeiaSkywalker

wyglądasz lepiej. jakieś inne pytania?

RAB

Niż ona? Chciałabym...

LeiaSkywalker

Pokaż swoje zdjęcie to Ci doradzę :)

LeiaSkywalker

też się nad tym zastanawiam... trzeba prześledzić wywaidy z nią może gdzieś coś mówi o diecie ćwiczeniach itp .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kozoglowy

Ciekawe z kim się miesza Katheryn.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lunasol

Ponoć ostatnio z Sarah Paulson. No i jak ktoś jej zalinkował dyskusję na forum gdzie się o tym gadało, kilka tygodni później pojawiły się w prasie totalnie pod publiczkę teksty o jej romansie z jakimś facetem co szybko okazało się być kłamstwem, więc sądzę, że plotki o jej prawdziwej orientacji mogą być prawdziwe.

_Renee_

taka piekna kobieta lesbijką... panowie muszą być zrozpaczeni

Lunasol

że co? To tylko kobiety rozpaczają kiedy jakiś aktor/piosenkarz zmienia stan cywilny. Nie wyobrażam sobie żeby jakiegokolwiek faceta obeszło to że wybrała kobiety, trzeba być realistą co komu po tym czy ma faceta, kobietę czy też jest wolna?

tak swoją drogą to nawet fajnie że jest lesbijką... w końcu tak jak każdy facet widuję ją na ekranie lub w fantazjach ;>

kokroucz

oj to tylko przenośnia. ja też widuje Katheryn w fantazjach , marze sobie że jak będę w jej wieku będą tak piękna jak ona. bo serio ona wygląda tak młodo jak żadna inna znana aktorka , ma 38 lat a twarz 25 latki.

Kozoglowy

widać chowasz urazę do matki, puszczała się? biedaku...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Danie_dnia

Ale ty mondry, boki zrywać

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Danie_dnia

Też cię kocham :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones