Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

Ona jest naprawdę dobrą aktorką, poza tym ma śliczną córeczkę. Suri to jest fantastyczne dziecko, też chciałabym mieć taką córkę. Wkurza mnie to że ciągle ją objeżdżacie i krytykujecie. lepiej zamknijcie się i odwalcie od niej!!!!! Ja dużo bardziej lubię córkę Katie Holmes niż tą córkę Angeliny Jolie tą Sholoh czy jak jej tam. Suri jest najpiękniejszym dzieckiem jakie widziałam. Nie rozumiem dlaczego tak się zachwycacie córką Jolie i tak piejecie jakby była ósmym cudem świata, a przecież nie jest. Suri jest śliczna a ta Sholoh jest moim zdaniem brzydka. Taki brzydki omen z niej

scarlet147

Chciałabyś mieć takie rozpieszczone dziecko jakim jest Suri?
Jak rodzicie nie spełnią jej zachcianki to dla niej to jest koniec świata.

Anaissa

matko....ale mi nie chodzi o jej charakter tylko o urodę! Chciałabym mieć taką ŁADNĄ córkę jak jej.

scarlet147

ja bylem ladny za mlodu a teraz jestem kawal djabla

Anaissa

właśnie to sam chciałem napisac jak zobaczyłem ten temat,najbardziej rozpuszczone dziecko w całym hoolywood juz teraz sie uważa za ksieżniczkę co jej wszystko wolno,aż strach pomysleć jaka będzie jak dorośnie,pozdro Anaissa

dj_carlos

To tylko dziecko, które w żaden sposób nie było przygotowane na to, że na każdym kroku paparazzi będą jej robić zdjęcia. To jedyne biologiczne dziecko Toma stąd tak duże zainteresowanie prasy. Prasa nigdy nie była zainteresowana robieniem zdjęć Isabelli. Zrobili tylko wyjątek jak pisali, że jest zaniedbana (Gala). Od czasu rozwodu Suri już nie jest ubrane w drogie obrania od projektantów. Jak można osądzać dziecko, że w przyszłości będzie takie a takie. Jeszcze przez ten czas jej charakter się zmieni. Bo kobieta się zmieni mężczyzna nigdy.

scarlet147

Też tak uważam. Śliczne dziecko sama przyjemność na nie patrzeć. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones