Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 345 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

Tabloidy obiegła właśnie wiadomość, że Katie Holmes zaręczyła się z aktorem Jamiem Foxxem. Kolejny starszy facet w jej życiu (po Tomku Crouisie), i według mnie, kolejny niewypał. I pomyśleć, że kiedyś spotykała się z Joshua Jacksonem. Wybór jej życiowych partnerów jest tak nietrafiony jak wybór filmów, w których grała. A jakie jest wasze zdanie?

m0n1c23k

Ona jest słodka, urocza, ładna, pochodzi z bogatej rodziny (ojciec prawnik), ale nie ma warunków na zrobienie światowej kariery. Bo jej zależy na pieniądzach ,,apetyt rośnie w miarę jedzenia". Pewnie sądziła, że jak będzie żoną Toma Cruisea to propozycję filmowe posypią się jak z rękawa a tu nic z tego, ona jako aktorka nie wyróżnia się niczym, taka serialowa mało plastyczna aktorka. Dlaczego Jamie Foxx? Kate kariery aktorskiej nie zrobiła a chcę żyć w świetle fleszów, więc Jamie to taki powrót do popularności na okładkach magazynów.
Kobieta wybiera w tym co do niej przyjdzie. Ja nie mam nic przeciwko jak facet jest starszy, jeśli nie wygląda na swoje lata ;), ale w realnym życiu nigdy starszego faceta, który zrobiłby na mnie wrażenie nie spotkałam. Jak oglądałeś/łaś kiedyś program o austriackich mężczyznach szukających sobie partnerki życiowej wśród słowianek to tu można się bulwersować. 47 - 60-latkowie byli zainteresowani tylko 18-20 letnimi dziewczynami a oni sami ...na zachodzie uważają, że słowianki gustują w starszych facetach.

Nuno33

Haha więcej zrobiła niż ty buraku. Jakbyś zagrał w tyle filmów niż ona miałbyś coś do powiedzenia A tak to lepiej zamilcz bo nic nie możesz napisać mądrego oceniać można łatwo. Może ja Cię ocenie : burak frajer nic nie warty śmieć. Może być?

monolith_filmaniak

Jaki ty qurwa miły! ;D

Nuno33

Troche za duza roznica wieku..
niemniej nie oceniałabym aż tak złej gry- wlasnie wg mnie do sciskacza lez czy f romantycznych sie nadaje ;)

m0n1c23k

To już nieaktualne. Suri nie lubi Jamiego, Katie odeszła od Jamiego a Jamie nie chcę się narażać sięTomowi. Takie informacje można przeczytać w zagranicznych magazynach plotkarskich.

Basia_101

loo, to szybko poszło.

panna_x_filmweb

Nie wiadomo jak jest na prawdę ten związek pomiędzy nią a Jammie mogła nakręcić prasa. W sieci można było zobaczyć wiele razy jak Katie opiekuje się małą przyjaciółką Suri (blondynka w wieku Suri tu na zdjęciu z ojcem w łódce i Katie z Suri)⬇

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3742970/Enjoying-Cruise-Katie-Holme s-daughter-Suri-hardly-contain-giggles-enjoy-boat-ride-NYC.html

Basia_101

ja to nawet nie wiedziałam, że oni są podejrzewani o jakis romans, wchodze na forum i zonk, temat załozony w styczniu a czytam post z maja że już nie. :) a że prasa koloryzuje to wiem, a może oni sami to nakręcili żeby o nich mówić, kto wie.

Basia_101

To bzdury dzis wlasnie widzialam ich zdjecia z tego miesiaca i wyglàdaja na zakochanych

m0n1c23k

joshua też wielkiej kariery nie zrobił niestety.

panna_x_filmweb

Kiedyś serial Beverly Hills był bardzo popularny i również żaden z aktorów nie zrobił wielkiej kariery.

Basia_101

no takich jest więcej. cała masa niestety.

Basia_101

a mój post o Joshui odniosłam do założycielki tematu, która pisze że Katie kiepsko wybiera role i facetów, a jej wybory filmowe są tak nietrafione jak faceci. i cytuję : "pomyslec że kiedyś spotykała się z Joshuą Jacksonem". tak jakby on był nie wiadomo kim, a jakoś większej, lepszej kariery niż Katie nie zrobił.

m0n1c23k

Lubi facetów hojnie wyposażonych przez naturę.

StalowyGigant

chyba raczej wpada ze skrajności w skrajność bo o Tomie nie można tego powiedzieć ;P

Kasha

Penis Toma ma około 25 cm. Wzrost nie ma kompletnie przełożenia na rozmiar penisa.

StalowyGigant

Kiedyś go dotykał? ;D

m0n1c23k

Po pierwsze dzis wlasnie widzialam ich zdjecia z tego miesiąca i dalej wygladaja na zakochanych,szacun za to,ze nie obnosza sie ze swoim związkiem.Poza tym to jest ich sprawa.Chyba jest im ze soba dobrze skoro sa ze soba 6 lat.

m0n1c23k

Widzę że zagladasz regularnie do sypialni Katie skoroś taki obyty w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones