Katie HolmesI

Kate Noelle Holmes

6,9
10 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Holmes

Dosłownie jak jej siostra bliźniaczka! Ten sam uśmiech, włosy itd.

użytkownik usunięty
P_Halliwell

dokładnie

P_Halliwell

rzeczywiście są podobne.
jednak Katie bardziej mi się podoba, i jako osoba, i jako aktorka.

:))

P_Halliwell

Tak ale Katie jest ładniejsza i po porostu bardziej ją lubie

P_Halliwell

szczerze mówiąc, ja nie widzę żadnego podobieństwa
pozdrawiam

P_Halliwell

Nie obrażaj katie takim porównaniem. Jest stokroć ładniejsza i o wiele lepiej sobie radzi, jako aktorka.

P_Halliwell

zdecydowanie! Niesamowicie uderzające podobieństwo już na pierwszy rzut oka. Jednakże Katie bardziej mi się podoba, jest bardziej eteryczna, a jednocześnie zmysłowa i bardzo kobieca.

skarbulla

patrzymy na tą samą Katie???
jabłczyńska nie ma nawet po co do lustra patrzeć...
nie lubie jej

skarbulla

Gdyby nie to, że wpadłem na ten temat w życiu bym nie pomyślał że one są podobne!!! Ludzie przyjrzyjcie się im obu. Katie jest drobniejsza, szczuplejsza, i ma ogólnie... Hmmm... Lepsze proporcje ciała (Nie że większe to czy owo, ale bardziej proporcjonalne:)). Jabłczyńska to przy niej pasztet (bez urazy dla pań)

P_Halliwell

Gdybym nie widział na jedno oko a na drugie miał zacmę to może :)

P_Halliwell

Z dwoma zastrzezeniami- Katie jest duzo piekniejsza + ma normalnie rozstawione oczy:P :p

P_Halliwell

Rysy twarzy może i podobne ale jednak bardzo się różnią. Z tym, że Katie jest ładniejsza oczywiście zgadzam się :P

P_Halliwell

Zgadzam się, są podobne. Tylko o rysy twarzy. ;];]

P_Halliwell

być może są w jakimś stopniu podobne, ale jedno łączy je na pewno! Obydwie to napewno nie aktorki;> a przynajmniej kiepskie

P_Halliwell

Może i są podobne, a raczej były. Teraz Katie ledwie trzyma się na nogach, bo stosuje (za zaleceniem męża) jakąś kurację i wygląda tragicznie (tak jest śliczna).

P_Halliwell

Tas są podobne z tą różnicą że Katie jest ładna, a Jabłczyńska - nie.

użytkownik usunięty
P_Halliwell

Zgadzam się. A poza tym bardzo lubię Katie i Asię...

P_Halliwell

Faktycznie, są do siebie nieco podobne. Jednak zgadzam się z tym, że Katie jest smuklejsza i drobniejsza. Z Asi to taka trochę pyza... ;D

juanitta

dokładnie. według mnie katie ma w sobie więcej wdzięku:)

P_Halliwell

Jest od niej o wiele ladniejsza i ma wiecej wdzieku.

sonia_6

Rzeczywiście są do siebie podobne. : ] Kate jest ładniejsza, ale Asia ma za to ładniejszy głos. : ]

Ruby_Angel

Potwierdzam, że są podobne, ale Kate jest ładniejsza.

P_Halliwell

dokładnie dlatego jednej i drugiej "gwiazdeczki" nie lubie

gwiazdeczki to i tak za dobrze powiedziane

użytkownik usunięty
P_Halliwell

To prawda i wcale nie powala mnie uroda Jest w niej cos z szarej myszki,tak jak i w jablczynskiej

P_Halliwell

Katie duzo ladniejsza, co Wy gadacie. Asia może jej buty czyścić ze swoim talentem aktorskim

P_Halliwell

Bardzo podobne są. I obie tak samo brzydkie,chociaż Jabłczyńska mnie tak nie irytuje.

P_Halliwell

Joanna Jabłczyńska jest troszkę podobna do Katie bo to podobny typ urody ale Asia ma bardziej pospolity typ urody w porównaniu z Katie którą to mimo wszystko (Katie) nie uważam za piękność i w ogóle amerykańskie kobiety nie mają szans (w urodzie) w styczności z polskimi kobietami.(ogólnie) Za to tu akurat Katie jest troszkę ładniejsza od Jabłczyńskiej.

P_Halliwell

Zgadza się, bardzo podobne. Obydwie tak samo tandetne aktorki.

P_Halliwell

obydwie brzydkie. Takie siostry Świniarskie:D

P_Halliwell

Jakie bliźniaczki, Katie jest dużo ładniejsza i miło się na nią patrzy.

P_Halliwell

Nie widzę podobieństwa żadnego!

P_Halliwell

Fakt, są trochę podobne, ale Jabłczyńska ma większą głowę i jest po prostu o wiele brzydsza od Katie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones