Katie McGrathI

Katherine Elizabeth McGrath

7,5
4 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie McGrath

Uważacie, że mogłaby tam kogoś zagrać? :)

kagamixd

Kogo na przykład?

kagamixd

Lyanne, w retrospekcjach bądź w prequelu.

dagao

Masz rację. Żadna inna aktorka nie pasowałby lepiej do roli ślicznotki z Północy. Idealny typ urody. Gdyby to ona grała Lyannę to byłbym w stanie uwierzyć, że Robert i Rhaegar rozpoczęli wojnę domową z miłości do niej.

PaulKellerman

Też bym uwierzyła. Katie jest prześliczna. Pod względem urody, przypomina Lyanne. Może kiedyś ją zobaczymy w GoT. :)

dagao

Moim zdaniem Katie to jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie.

PaulKellerman

Zgadzam się. Dawno temu poznałam ją w ,,Przygodach Merlina''. Od tego czasu jestem nią oczarowana.

dagao

Dużo aktorów z tamtej ekipy zagrało też w "Grze o tron". Mam nadzieję, że do nich dołączy. Raczej nie ma oporów przed udziałem w rozbieranych scenach.

dagao

Ja tak samo, liczę na więcej dobrych produkcji z jej udziałem, zasługuje na duże role, a zobaczyć ją w GoT to marzenie

NatyCat

Jeśli jeszcze nie widziałaś, to serdecznie polecam ,,Labirynt'' z 2012 roku :> Co do GoT, Lyanny już niestety nie zagra, na co tak bardzo liczyłam :(

dagao

Widziałam oczywiście ^^ Jak większość rzeczy z jej udziałem. Teraz czekam na ten nowy film o królu Arturze, chociaż nie zapowiada się ciekawie i ma chyba jakąś małą rólkę. Zobaczymy :)
Też żałuję, bo pasowałaby jak mało kto do obsady GoT

NatyCat

Ja muszę nadrobić pare tytułów, w których wystąpiła. Też czekam na premierę i mam nadzieję, że mimo tej małej rólki będzie chwilę na ekranach :)
Oj tak, Katie ma taką typową urodę z Północy

kagamixd

Idealna do roli Lyanny. Przepiękna!

kagamixd

jako Morgana była jedną z najpiękniejszych aktorek jakie widziałam
ona jest boska *_*
pasowała do gry o tron

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones