Keegan Allen

Keegan Philip Allen

7,5
1 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keegan Allen

Czy nie uważacie, że on jest przystojny na swój własny sposób?

tineczka

tak! :)

tineczka

Wiele moich koleżanek na przykład mówi 'O matko! Co za szkarada!' itp. ale on nie jest brzydki >.< On ma nietypową urodę, co moim zdaniem jest tez bardzo seksowne! ;D

Aksnilgam

Znając moje koleżanki, jestem pewna, że też uważały by tak jak twoje, ale według mnie on ma w sobie coś takiego, co przyciąga uwagę i sprawia, że na swój sposób jest seksowny. Zresztą znam go po jednej roli, a to że w PLL gra takiego, a nie innego gościa może sprawiać, że nie wszystkim się wydaje przystojny :-( Charakteryzacja robi z człowiekiem różne rzeczy, a ja nie wiem jak wygląda na żywo - niestety :-(

tineczka

Tak! Na początku, w tych długich włosach nie wyglądał tak przystojnie. Ma mega piękne oczy, jest świetnym aktorem i mam nadzieję, że P.L.L. będzie do końca ze Spencer ( ;

nikonamka11

Pasują do siebie ;p ale jak widze jak się ściskają to mnie to wnerwia xD a moj przyjaciel się jara tym, że ona już z alex'em nie jest, bo jest wolny xD

tineczka

Według mnie najseksowniejszy aktor w obsadzie PLL zaraz obok Caleba

Hankaaa

usta caleba sa poprostu OHH xD

tineczka

ma w sobie coś cholernie pociągającego! tak z innej beczki, nie uważacie, że czasami przypomina Voldemorta? :D

strawberryfields_

nie wiem, ale jest boski! ;d

tineczka

Nie, nie podoba mi się.:D


/grał gościnnie jako model w Big Time Rush, może ktoś to dodać?

tineczka

w sumie to ciężko jest znaleźć jego zdjęcie, na którym wygląda fajnie (to na filmweb jest wyjątkowo udane :D ) ale w PLL jest taki... taki cudowny...;D nie można powiedzieć że jest klasycznym przystojniakiem, ale właśnie ta jego specyficzna uroda sprawie że mi się podoba :D

tineczka

@strawberryfields_ dokładnie! Jak go pierwszy raz zobaczyłam to pomyślałam sobie, że wygląda jak Voldemort, tyle że ma włosy i nos.

martusia565

podoba mi się najbardziej jak na razie:) pociągający jest!

martusia565

mi jakoś wogóle się z Voldkiem nie kojarzył. Szczeże podoba mi się ten jego typ urody ;)

tineczka

no to jest w ogóle nie mój typ a jak go widzę to mnie ściska.

tineczka

jest niesamowity i przyciąga do ekranu. to tyle :D

tineczka

Ja uwazam ze ma cos w sobie. Na poczatku pierwszego sezonu wogole nie zwracalam na niego uwagi, teraz z kazdym odcinkiem, ze tak powiem ''przystojnieje'' w moich oczach:) A tak na marginesie: urodzil sie tego samego dnia, miesiaca i roku co ja:)

agnes_41

nie ma jakiejś klasycznej urody, jest taki nietypowy, przez co przyciąga :D

tineczka

Jak najbardziej..

tineczka

no na pierwszy rzut oka okropny ale później tak przyciąga! jest piękny na swój sposób :D

tineczka

Zwrócił moją uwagę na początku serialu PLL ale nie swoją urodą tylko postacią i tym jak ją odgrywał. Pomyślałam w tedy "dziwny jest ten Toby" ale nie w złym znaczeniu tego słowa. Jego fryzura była w tedy moim skromnym zdaniem straszna, wyglądał jakby miał hełm lub perukę na głowie. Wyjątkowo niekorzystna fryzura a potem znikną chyba na kilka odcinków i wrócił z krótszymi włosami co było tylko początkiem zmian na leprze, myślę że już w tedy twórcy PLL zdecydowali się połączyć go ze Spencer lub ustanowić go jedną ze stałych postaci serialu:) Chyba tak na prawdę polubiłam go gdy Toby zaczął przyjaźnić się ze Spencer która jest moją ulubioną postacią z PLL. A teraz to normalnie uwielbiam go, jest dla mnie na pierwszym miejscu wśród przystojniaków z PLL, te włosy, to ciało i te cudne niebieskie oczy :))))))))))) aaaaaaaaahhhhhhhhhhh.

Magi6

gra chlopaka w ktorym moglaby sie kazda zakochac, dlatego uwazany jest za slodkiego
wg mnie yroda nie grzeszy

tineczka

No ma coś w sobie, za cholerę nie wiem co, ale jak się na niego patrzy - niby żadna piękność, ale kurde i tak przyciąga... Może to te oczy?

tineczka

Nie widzę w nim nic brzydkiego, jest bardzo pociągający.
To co pewnie innym się nie podoba, mi tak np. jego podbródek w kształcie tyłka (ujmujący) i te oczy .
Wg mnie jest drugim przystojniakiem w kolejności zaraz po aktorze który gra w serialu Noela (chciałabym go więcej w serialu).
Podobał mi się moment w PLL kiedy wszyscy myśleli że jest zły :) Był wtedy dla wszystkich taki tajemniczy.

tineczka

Jak go pierwszy raz zobaczyłam w serialu Słodkie Kłamstewka to uważałam, że jest brzydki, ale po jakimś czasie zaczął mi się podobać.

Max452

To samo ja. Pierwsze wrażenie -Jaki paskudny:<
Teraz zaś zaczął coraz bardziej mi sie podobać.
DO jego urody trzeba się przyzwyczaić ;)

tineczka

Mnie się niestety nie podoba. Trzeba przyznać, że ma specyficzną urodę, która nie każdemu przypadnie do gustu.

MissChristie

Mi osobiście bardzo się podoba, jest booski; DD

tineczka

nie uważacie że jest podobny do Joaquina Phoenixa, dla mnie nawet z głosu
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=gHQEqVTul0A

tineczka

Dla mnie wygląda jakby był niedorozwinięty. Obrzydliwy. 1/10.

nadjowa

Na jakiej podstawie tak oceniasz człowieka ?

nadjowa

To ja chyba jestem jedyną osobą która zakochała się w nim gdy tylko go zobaczyła po raz pierwszy. Jak dla mnie jest bardzo przystojny i bardzo mi się podoba to że jest taki tajemniczy.

tineczka

Jest przystojny na każdy sposób

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones