Keir O'Donnell

6,7
2 416 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keir O'Donnell

Och,Och,Och,Och, Och ,Och ,Och, Och ,Och ,Och ,Och, Och ,Och ,Och ,Och ,Och ,.......Och JESTEŚ BOSKI....Czy to zabrzmiało zbyt pretensjonalnie?! a kogo to @#$%^%^&?!

milka_27

zgadzam sie;)) tylko wiecej "ochów" ;>>>

Isiaczek

O jak się ciesze że komuś też się podoba...ale zaraz...dlaczego ja się cieszę?!Przecież nie powinnam!

milka_27

haha ;> to ten urok tak na Ciebie zadziałał^^ ale miło,że ktoś podziela moje odczucia <ach ;*>

Isiaczek

No..ach ten Keir....sprawił że obie powariowaliśmy..przynajmniej ja;)

milka_27

ach,mogłabym tak cały czas;)) jest cudowny;** i pewnie nawet nie wie o naszym istnieniu ;//

Isiaczek

Raczej "Na pewno" nie wie o naszym istnieniu..;*Cholera,dlaczego "oni" wszyscy ("gwiazdy") są tacy niedostępni?!
O a tak w ogóle to szukałam info o nim i zobaczyłam na My Space na forum o nim, ( o dziwo było jakieś forum w 2006 roku właśnie o nim,kilka osób się wypowiadało)taki wpis jakieś dziewczyny,chyba fanki..i ona tam napisała że poznała go gdzieś za kulisami i(co najważniejsze) pocałował ją w rękę..Hmm to chyba musi być kulturalny,przyzwoity..no bo nie widziałam żeby za granicą mężczyzna całował w rękę kobietę..ten zwyczaj pozostał chyba tylko w Polsce..chociaż nie tylko,jak widzimy na tym przykładzie..;)

milka_27

Myślę,że gdybyśmy mieszkały chociaż w tym samym kraju co Keir;* to sptkanie z nim wydawałoby się bardziej możliwe.Jak ja tej dziweczynie zazdroszcze;>> niewyobrażalne szczęście ją spotkało;]]] Nie dosc,że przystojny i utalentowany to jeszcze ma niesamowitą kulturę < z tym pocałunkiem dłoni to aż sie rozpłynełam>^^ Jeśli ja bym była na jej miejscu to z pewnością bym zemdlała (:

Isiaczek

Dzisiaj mam zamiar do niej napisać i wypytać o szczegóły.Już nie pierwszy raz piszę do "fanek" które spotkały się z moim obiektem westchnień...a miałam ich kilku..;))
PS:Oczywiśćie poinformuję cię o TYCH szczegółach,jeśli, pod warunkiem się odezwię..trzymaj się;*

milka_27

Tylko mi napisz;)) Ja marzę,żeby go kiedyś spotkac^^ byłoby jak w raju ech...marzenia są niebezpieczne;*

Isiaczek

No jak racja to racja..marzenia są niebezpieczne...

Isiaczek

Mam jego świetne zdjęcie zrobione ze stop-klatki z filmu "Patologia"..tylko jak je tu tobie przesłać...Hmm...wygląda w nim jak mój (któryś tam z kolei,jeden z wielu) ulubieniec..powiedzmy ulubieniec nr 5;Ryan Adams..taki wokalista..nie mylić z Bryan'em Adamsem..To mój e-mail..(niech staracę;)) 12delux1@wp.pl..napisz to ci prześle;)

PS:Napisałam już do tej dziewczyny..następny etap..:czekanie;0

milka_27

O to super ;))) Napisze do Ciebie ;> jak już "straciłaś" ;))
Widze,że Ty również wzdychałaś do wielu^^ haha zupełnie jak ja;D żaden jak narazie nie odwzajemnił uczuc...

milka_27

napisz na ilona166@poczta.onet.pl ;))
czekam ;)
Trzymaj sie;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones