Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Byłem niemalże pewny, że wchodząć na profil jednej z najciekawszych i najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia nie znajdę nic więcej jak tylko jeden wielki hejt, w którym powtarzać będą się argumenty: drewno i brzydka. Nie wiem jaki trzeba mieć gust aby powiedzieć o Keirze, że jest brzydka, ale pozdrawiam serdecznie.

Niskobudzetowy

zgadzam sie :)

Niskobudzetowy

Też nie rozumiem jak można obrażać kogoś kogo się w ogóle nie zna. Nie każdemu może się podoba, ale wypowiedzi, które się spotyka są po prostu żenujące. Keira jest (obiektywnie) ładną kobietą - regularne linie twarzy, zgrabny nosek, nie za małe i nie za duże oczy... Nie musi być w typie każdego, ale słowa "szkapa" czy tego typu oszczerstwa to zdecydowana przesada. Zwłaszcza, że kreacje aktorskie jakie tworzy są wiarygodne i ciekawe, a nawet jeśli coś jej nie wyjdzie to i tak widać, że wkłada w to całe serce i ciężko pracuje. Jest poukładaną młodą osobą, która świadomie dobiera kolejne propozycje filmowe i raczej stroni od wielkich i wybuchowych produkcji. Ale ludzi zżera zawiść i nie widzę innego powodu, by obrażać kogoś takiego jak Keira, nie znając go.

Niskobudzetowy

piekna, utalentowana, ale niestety troche niedoceniona :/

fascinationn

Chociaż latka lecą... W Piratach była młodziutka i piękna. Dzięki blond włosom ładniała po prostu.

pliseq

racja. właśnie ostatnio zrobiłam sobie maraton Piratów z Karaibów i też doszlam do takiego wniosku :)

Niskobudzetowy

i zapomniałeś jeszcze dodać, że "kompletnie nie ma piersi" ;)
przecież wiadomo, że obecnie wielkość biustu aktorki świadczy o jej talencie.

Niskobudzetowy

Ja nie ogarniam, jak mozna wchodzić na stronę kogoś by pisać, ze jest brzydzki :D. Dla mnie akurat Keira nie jest specjalnie piękna, nie przepadam za nadmierną chudością, ale nie czuję potrzeby wchodzić na jej stronę i pisać o tym elaboratów :D. A takowe są nie tylko pod Keirą, ale i pod wieloma kobietami (ciekawe, ze więcej pod kobietami niż pod facetami). Ale z drugiej strony, sporo jest też glupich komentów "w drugą stronę" - np pod jakąś aktorką cztery tematy od góry to cos w stylu "Szarpałbym jak reksio szynkę", "NIezła dupcia", etc. itp. Także motywacje ludzi zadziwiają mnie niezależnie od tego, czy ktoś kogoś lubi, czy wręcz przecziwnie :D
Zwłaszcza, ze ona naprawdę dobrze gra :D. Poza tym, jednym z moich ulubionych aktorów facetów jest DiCaprio, który też wcale mi się nie podoba jako mężczyzna. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones