Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Uważam że ona jest brzydka najgorsze kości policzkowe chuda jak patyk jest

niewidzialny_filmweb

Drogi nieznajomy choć przypuszczam ,że bardziej nieznajoma Filmweb jest portalem na którym wyraża się zdanie na temat gry aktorskiej aktorów ,a nie ich wyglądu zewnętrznego. Cóż panienka Keira może poradzić ,że ma takie a nie inne kości policzkowe?Toż to chyba nie jest jej wina.Czyysta genetyka. Ja uważam iż Keria jest wspaniała i niemożliwie piękna. Sądzę ,że ty dziewko jej zazdrościsz. I po cóż Ci te niekonstruktywne opinie na jej temat? Poziom zerowy twoich wypoeiwedzi.

Vintage_2

Dla twojej wiadomości jestem nieznajomy uważasz ze jest przepiękna bo widziałaś jej zdjęcia z photoshopu i z makijarzem a normalnie to to ona jest bardzo przeciętna a nawet nieładna

niewidzialny_filmweb

Od kiedy to uczniowie podstawówki mają już wyrobione zdanie na temat kobiecego piękna?

HuntressOfDreams

nie jestem uczniem podstawówki gimbazo

niewidzialny_filmweb

Ale przecież to tam uczą podstawowych zasad interpunkcji i w miarę elokwentnego wysławiania się. Czyżby w takim razie przedszkole?

HuntressOfDreams

interpunkcje to ja mam w moim najmniejszym paluszku i elokwentnie ci powiem ze chodzi o treść a nie formę wiesz trzeba być spostrzegawczym bo sama elokwencja nie wystarczy

niewidzialny_filmweb

No tak, przecież zauważenie co chcesz przekazać wymaga ponadprzeciętnej spostrzegawczości. Uważasz, że jest brzydka. Ja za to uważam, że jest zjawiskowo piękna, zarówno w makijażu, jak i bez niego. I co z tego? Czy ta dyskusja do czegokolwiek prowadzi?

HuntressOfDreams

ta dyskusja nie ma prawa do czegoś konstruktywnego doprowadzić tylko nie spodobał mi się ten tekst o uczniach podstawówki był nie na miejscu

niewidzialny_filmweb

Mylisz się niemiłosiernie głupcze! Naucz się odpwoiedniej eurudycji wtedy możemy podyskutować na głębsze tematy i zagłębiać się w urodę panienki Knightley.
Nie pozdrawiam

Vintage_2

znam te spiewki ze filmweb jest od oceniania gry aktorskiej tylko połowa tematów nie dotyczy gry aktorskiej po drugie nie jestem dziewką po trzecie pisanie ze jest niemożliwie piękna to chyba przesada popatrz na jej zdjecia niektóre nie te wszystkie fotomontaże

niewidzialny_filmweb

Jesteś mężczyzno ah tak ! To by wiele wytłmaczało.Cóż Ci takiego w jej urodzie przeszkadza?
BRAK PIERSI CZY MOŻE MA PŁASĄ DUPE?

Vintage_2

O zgrozo jakie piersi przecież ona ma tylko dwie wisienki i nic poza tym tyłka też nie ma z przodu decha z tyłu decha ale mi bardziej chodziło o jej twarz i te spięte usta ta chudość na twarzy że aż kości wystają a zebra jak grzebyki z resztą to anorektyczka

niewidzialny_filmweb

Ona nie jest anorektyczką.Zainteresuj się jej biografią to może się dowiesz.Pozerskie zachowanie lvl 101.

niewidzialny_filmweb

Według Mnie jest przepiękna :)

niewidzialny_filmweb

Kwestia gustu ;) Chociaż jestem kobietą to uważam, że jest bardzo piękna, chociaż przyznaję, że jest za chuda i mogłaby trochę przytyć ;) A do tego ją uwielbiam i uważam, że jest świetną aktorką :)

niewidzialny_filmweb

to jest forum do wyrazania opini na temat filmow lub kreacji aktorskich a nie forum modowe ;)
komentujac ja powinienes sie skupic na jej grze a nie WYGLADZIE !!

niewidzialny_filmweb

Jest całkiem ładna, przypomina mi trochę taką dziewczynę z sąsiedztwa. No pewnie że w filmach jest ucharakteryzowana i pięknie wygląda ale i bez makijażu niczego jej nie brakuje. Przynajmniej jest naturalna, żadnych botoksów na usta, twarz, powiększania piersi, pupy itp jak te nasze typowe teraźniejsze gwiazdki. Trzeba przyznać jednak że mogłaby trochę więcej jeść bo jest chuda, ale może to nie jej wina bo ma taką przemianę materii i nie może przytyć bo z tego co kojarzę to zawsze miała taką figurę ;) Jest bardzo dobrą aktorką, a największą zaletą jak dla mnie jest jej głos, uwielbiam jej słuchać w filmach bo ma taki "fajny" akcent ... nie umiem tego lepiej określić ;)

Iwoniczanka

Akurat jesteś w błędzie, bo powiekszyla sobie usta. Fakt dobra robota, bo nic nie widać, ze są zrobione.
Poszukaj zdjec w necie przed i po

niewidzialny_filmweb

Zacznijmy od tego, że jej niebanalny typ urody sprawia, iż jest taka piękna. Poza tym aktorką jest znakomitą i z przyjemnością podziwiam rolę, w które się wciela na ekranie. Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii, ale nie można o kimś mówić, że jest brzydki, tylko dlatego, że nie ma takiego typu urody jak wszyscy. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones