Kelly Macdonald

7,3
8 984 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Macdonald

W "Marzycielu" od razu "wpadła mi w oko". Bardzo ładna aktorka, przy tym gra też dobrze. Trzymam kciuki za jej dalszą karierę.

Ove

tak Piotruś bardzo z niej fajny :) szczególnie jej gra w domu Sylwi (rozmowa z dzwoneczkiem :)

lati88

Jakiś czas temu widziałem 'Nianię', nie poznałem jej:-) Mam nadzieję, że częściej będzie pojawiać się na ekranie.

Ove

No to Kelly pokazała klase ;) w tym roku ma duże szanse na nominacje do Oscara za rolę w filmie "To nie jest kraj....." trzymam za nią kciuki ;)

Ove

Utalentowana z niej babka, w dodatku calkiem ladna jest. Zaczela swietnie od roli w 'Trainspotting', potem byla najlepsza jak dotad kreacja w 'Gosford Park', nastepnie 'Intermission', wspomniany 'Marzyciel', no a teraz zagrala w 'No country...'. Mysle, ze moze byc z niej aktorka przez duze a, jeszcze duzo przed nia.

Thommy

I wielki plus za teksański akcent w NCFOM.

porcelainee

Prawda? Akcent miała świetny. W ogóle to dobra rola, może po niej kariera Kelly nabierze rozpędu.

Ove

Ja też zwróciłem na nią uwagę w "marzycielu" świetnie zagrała piotrusia pana, bardzo charyzmatyczna postać, ponad to jest ładna i ten akcent.....
Chętnie oglądnę więcej filmów z nią.. :)

Ove

Pozwolę się nie zgodzić, ładne to są Polki w ogóle słowianki. A ta aktoreczka jest nie tylko brzydka bo wygląda jak mała ruda świnka z wysp i makijaż tego nie zamaskuje to ma jeszcze strasznie denerwujący akcent oraz jej wszystkie role wypadają irytująco. Jedyny mały plusik to za małą rulkę w Trainspotting. Ogulnie jak ją widzę w filmach to psuje mi oglądanie, tak zrobiła w Zakazanym Imperium swoją drogą świetny serial ale ona zagrała jak wrzód na tyłku może nawet lepiej od tego wrzodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones