Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

ale i tak bym go przeleciała :P

BlackRose58

A ja bym przelecial ciebie i co wazne mamy do siebie blizej a szanse na romans z nim masz zerowe. Mnie mozesz miec na wyciagniecie reki ;-)

BlackRose58

To jak moze spodobam Ci sie jak KEVIN. Kiedy kawka???

punisher822_filmweb

Tylko jeśli wyglądasz jak Kevin kolego :)

BlackRose58

Boze jakie wymagania... A JESLI TY WYGLADASZ JAK SHARON STONE Z 'NAGIEGO INSTYNKTU' TO EWENTUALNIE SIE Z TOBA UMOWIE... My tu gadu gadu a jestes pewnie panna z nadwaga szukajaca bog wie kogo ;-) ... Typowy syndrom POLKI... Wszyscy faceci naokolo zli a potem sie budzisz z reka w nocniku nie majac nikogo. Bycie zbyt wybredna do niczego dobrego nie prowadzi...

punisher822_filmweb

hohoh ktoś tu się chyba zdenerwował :D

BlackRose58

ROZYCZKO nie zdenerowalem tylko napisalem prawde ;-) ... Wiekszosc z WAS KOBIET przesmradza narzeka i brenczy na facetow BO ZA NISKI, BO ZA GRUBY, BO MALO ZARABIA, BO ZA DUZO PIJE lub JEST ZA MALO TOWARZYSKI a prawda jest taka ze na koncu to WY placzecie w rekaw 'PSIAPSIOLKI' ze szukacie milosci i nie mozecie jej znalezc. Gdybysmy my faceci tak przesmradzali to bysmy nie mieli ani ZON ani KOCHANEK. Jestescie zbyt wybredne a potem placzecie ze nikt was nie kocha... Odpychacie tych co za wami latali a szukacie bog wie kogo to potem jest jak jest. To na tyle bo nie wydajesz sie byc osoba kumata i nie zrozumiesz tego co napisalem. Dla ciebie to jest tylko 'ZDENERWOWANIE' a nie wypowiedz. PA

punisher822_filmweb

Tak,tak. Za to ty też typowy Polaczek z którym pożartować nie można,bo zaraz się obraża jak smarkacz i zaczyna najeżdżać na innych. Pozdro

BlackRose58

Kevin w srednim wieku podobał mi się chyba nawet bardziej niz jak byl mlody ;)

BlackRose58

PIPENCJO nie POLACZEK tylko POLAK i nie zapominaj ze jestesmy tej samej narodowosci a okreslenie POLACZEK jest obrazliwe. POLACZEK to sobie mowic do kogos jakis bezczelny ANGLIK a nie POLAK do POLAKA bo to troche chore.

punisher822_filmweb

no chyba wlasnie w tych kochankach moze byc problem :D
BlackRose58 mysle podobnie ;)

majsther

punisher82 brzmisz jakby ktoś cie zostawił ;p

badziewka47

No niezle! Odezwala sie TA ktorej nikt nigdy nie zostawil i kazde zwiazki miala udane... HEHEHEHE w taki razie jestes ewenementem na skale swiatowa ze mialas w zyciu takie szczescie... Takie jest zycie ze ludzie sie poznaja i rozstaja wiec glupie zarty zachowaj sobie dla MEZA lub KOCHANKA a moze dla obu na raz (trojkaty ostatnio sa modne)... To na tyle...

BlackRose58

Bardzo nas to interesuje przed kim rozłożyłabyś nogi...

aplauz

To się cieszę :)

BlackRose58

To był sarkazm.

aplauz

Tak samo jak mój komentarz

użytkownik usunięty
BlackRose58

58 to twój wiek czy IQ?

Ale Wy wszyscy dretwi ja j3be XDDD szkoda gadac ...

użytkownik usunięty
Bradley_Cooper

Przecież żartuję, stara torbo :D

BlackRose58

Haha, rozwaliłaś mnie tym komentarzem :D Niezła dupa z niego...była za młodu. Też bym go przeleciała, ale jakieś 25 lat temu. ;)

MBlaylock

nadal sie niezle trzyma...

BlackRose58

on by ciebie raczej przelecial, ale dla ciebie to pewnie bez roznicy :)

killafornia

No chyba nie jesteś zazdrosny ? Każdy przecież wie, że wolisz murzynów :)

BlackRose58

Heh, widzę że mamy podobny gust :D Ma 60 na karku ale nadal jest seksowny. :D :P

BlackRose58

widzę że kolega wymiękł, to ja się załapię, mam swoje zdjęcie na awatarze, widać że jestem podobny do Costnera :D

BlackRose58

nie staruch z niego , kiedys byl przystojny a teraz twarz ma bardziej pomarszczona niz jaja. I nie chcialabym tego sprawdzac ;P niestety moze za malo tunczyka wpierdziela?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones