Kevin Sorbo

Kevin David Sorbo

7,1
2 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Sorbo

Bardzo lubię tego aktora. Rolę Herculesa grał świetnie (mimo głupich pomysłów twórców na odcinki), jednak Sorbo dawał radę.

Rzeczywiście do tej pory jest pamiętany jako Hercules, chciałbym aby dostał jakąś większą rolę, by mógł pokazać coś więcej.

MackKL

popieram

MackKL

nie ma wiekszej roli niz hercules

MackKL

Jak na razie podszedł mi film 'Abel's Field'. Nieherkulesowaty.

TangoAndWaltz

'Anioł zemsty' też jest niezły, jeśli przymrużyć oko na początkowe rozmowy ze zmarłą żoną.

TangoAndWaltz

['Abel's Field' poszedł u nas jako 'Bratnia dusza'.]

TangoAndWaltz

Jakby nie patrzeć był Hollywódzką wersją Herkulsa, w oryginale to nie jest postać pozytywna. Owszem Herkules mordował stwory ale też był pupilem Zeusa i wkurzał całą masę osób do okoła. W dodatku Scorbo był może niezły dla takiego TV serialu ale dla mnie Herkules który nie jest koksem to dziwna postać. To jakby Conan nie był koksem.

Mamoa lepsza postać na Herkulesa.

ChubakaCieLubi

Mamoa woli gadać z rybkami i tak niech zostanie. Aquaman zajebisty, Herc nie.

ChubakaCieLubi

'Herkules, który nie jest koksem' - aj, jaj, znowu myślenie kategorią superciężką. Jak ktoś lata po górach za lwami w antycznej Grecji, to niekoniecznie łyka drinki proteinowe. Popatrz sobie na historię kulturystyki trochę. I chude, i napchane było. Teraz się na superciężką zrobiło. Nawet Stallone zaliczył przeskok z w miarę szczupłego na koksa do kwadratu.

TangoAndWaltz

Tak się nad tym zastanawiam co i raz, bo i na forum kalistenicznym jestem, i kulturystyki trochę uprawiam. Oczywiście, że facet trenujący będzie miał więcej na sobie niż ryba ze sterczącymi żebrami, która dopiero zabiera się do treningu, ale ustawianie wagi superciężkiej jako jedynego standardu powoduje fałszywy obraz rzeczywistości.

TangoAndWaltz

Ale wg mitologii Herkules był właśnie takim kolosem z mięśniami.

ChubakaCieLubi

Był najsilniejszym facetem na świecie, co nie równa się określonej objętości mięśni. Siła to odpowiednie napięcie mięśniowe.

TangoAndWaltz

Mój dziadek był uznawany za wyjątkowo silnego przez całą rodzinę, targał wory i ciężary na ramieniu, a chudy był jak pies.

TangoAndWaltz

Akurat o napięciu mięśniowym trochę wiem, jako porażeniowiec walczący ze spastycznością.

TangoAndWaltz

Czytałem Homera był tam dokładny opis Herkulesa był napakowanym gigantem.

ChubakaCieLubi

To daj cytat z tekstu na Wolnych Lekturach.

TangoAndWaltz

Tak powinien wyglądać Herkules https://pl.wikipedia.org/wiki/Herakles_Farnezyjski

TangoAndWaltz

I teraz sam rozumiesz dlaczego lubię Mamoę jako aktora na Herkulesa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones