Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Interesuje mnie czy Wy również (kobiety) tak go odbieracie? Dla mnie ten facet jest mega sexy. Z jego twarzy bije taki spokój, inteligencja, zrównoważenie. Mimo iż nie ma wyglądu typowego amanta, dla mnie Spacey jest ciasteczkiem które chętnie bym schrupała. :>

starboy

Tak się składa, że jest homopedałem i do tego przyznał się do wykorzystywania seksualnego osób płci męskiej, dodam, że tłumaczy się tak: "byłem wtedy pijany" :)

Jabolak

Homopedał to znaczy człowiek-gej, tak?

NickError

Dokładnie, gej z rodziny homo sapiensów :) A jeszcze dokładniej jednolicie zboczony/chory psychicznie / posiadający parafilię, coś w tym stylu, nie mnie to oceniać ^^

Sighma

Bardzo seksowny, ale gej. Nie twoje loty.

Sighma

To ciasteczko mogłabyś schrupać chyba tylko gdybyś była małym chłopcem ;)

Sighma

Jego partnerzy chrupią go zapewne bardzo często:)

Sighma

Niestety on woli molestować chłopców

Sighma

Dziwnie to brzmi po latach ;-; . Sama uważałam, ze jest bardzo pociągający, ale teraz gdy wyszło co wyrabiał....

Sighma

w filmach tak, może z uwagi na role które gra głównie to inteligentni i silni psychicznie mężczyźni, ale on jest tak naprawdę kurduplem i już nieco nadgryzionym przez ząbek czasu ciasteczkiem, ale mimo tej całej afery jakoś nadal go lubię nie wiem dlaczego:)

Sighma

Dokładnie. Zgadzam się z każdym twoim słowem

Sighma

Czyli jego wiek nie ma dla Ciebie znaczenia? Broń Boże się nie czepiam, tylko interesuje mnie po prostu to co kobiety kręci

Sighma

Hehehe, hohoho, hahaha :)

Sighma

Legancki pedofil :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones