Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Gościu został oskarżony o molestowanie 14 letniego wówczas Anthony rappe'a, owszem odniósł się do sprawy, ale na końcu zdania zrobił coming out i teraz wszyscy mówią o tym że jest gejem, a nie że molestował 14 latka...jak widzimy dziwny jest ten świat a przy okazji w tym zdaniu co napisał jest również coś dziwnego,otóż spacey twierdzi że nie URODZIŁ a WYBRAŁ życie geja (może jest bi?) gdyż miał wcześniej związki z babkami(ale prawdopodobnie mu nie wychodziły bo przestawił się na facetów jak widać xd)

k_lk7

Tak! Ja też tak uważam! To chore zgłaszać wszystko na Twitterze czy Facebooku - niejako "na fali" innej afery z molestowaniem seksualnym w tle. To są sprawy kryminalne - zwłaszcza gdy dotyczą dzieci i nawet gdy są po latach od zdarzenia.
I bardzo łatwo w ten sposób złamać karierę całkowicie niewinnego człowieka przez kłamliwe pomówienie.
Inna sprawa, że tu jest też kwestia "wstydu" ofiar, przełamywania tego wstydu i tego, że to jednak ofiary powinno się bronić, a nie domniemanych oprawców.

dj_carlos

Ofiar Kevina było więcej, tutaj asystenci planu opisują ciągłe molestowanie podczas kręcenie HoC
http://money.cnn.com/2017/11/02/media/house-of-cards-kevin-spacey-harassment/ind ex.html

"Kevin Spacey made the set of Netflix's "House of Cards" into a "toxic" work environment through a pattern of sexual harassment, eight people who currently work on the show or worked on it in the past tell CNN. One former employee told CNN that Spacey sexually assaulted him."

""It was very known that Kevin was inappropriate, and males I worked with complained to me about how they felt uncomfortable," she said. "Kevin does this thing which was play fights with them in order to touch them." She said she saw Spacey approach "multiple people" to "say hello, greet them, shake their hand and pull their hand down to his crotch and touch their crotch. I have friends say he reached up their shorts on set.""

mlg234567890

Słyszałem o tym już wczesniej,kolejni sie zgłaszają faceci a spacey na razie zawiesza karierę i idzie na terapię w dodatku

dj_carlos

Ciekawe jak to wyglądało na tym planie serialowym:)? Przecież to się robi coraz bardziej dziwne. I zauważ, że to nie dotyczy nielatów:).

Spacey pewnie zapytał jakiegoś przystojniaka: "Prześpisz się ze mną??" - a ten mądrala albo się z nim przespał (licząc na rolę:), albo się oburzył - no bo jak to tak - że gej proponuje seks heterykowi. ( Ale pewnie byli i tacy - co przezwyciężyli opory dla kariery.

Kevin się nie wybroni - choćby chciał. Skoro był gejem - od wielu lat - pewnie nie raz proponował seks facetom. I co - każde jego zapytanie, czy flirt, czy nawet namawianie do seksu - to molestowanie? Przecież nie ma zakazu podrywania w miejscu pracy.

Mi molestowanie jednak kojarzy się z jakimkolwiek przymusem - i fizycznym i psychicznym. A o Speceyu - nawet Rapp nie wspomniał o przymusie. W ogóle nikt o przymusie jego strony nie mówi. Mówią natomiast o propozycjach seksualnych.

nan_s

Łapał za jaja i za dupę facetów bez pytania na planie więc to podchodzi pod molestowanie nie? :p...inna sprawa czy teraz te wszystkie te oskarżenia są prawdziwe o to jest pytanie? ...ale sądze że coś w tym musi być...a co do jego dalszej kariery na pewno teraz jest spalony definitywnie.ale kto wie być może kiedyś za iles lat mu wybaczą jak gibsonowi,narazie wycofal sie z aktorstwa i poszedł na "odwyk" .czas pokaże czy za kilka,kilkanaście lat może mu wybaczą,choć z każdym nowym oskarżeniem to maleje ale jak mówie przyszłość pokaże

dj_carlos

No - jeśli łapał za tyłek i inne części anatomiczne:), to jednak jest molestowanie. Kto by pomyślał, że aż tak się to rozwinie.

mlg234567890

A jeszcze przed zarzutami z ekipy serialu było głosno o 3 innych gościach co go oskarżali robert cavazos,daniel beal i jeszcze jeden anonimowy którego molestowal jak miał 16 lat!(dziwne że nikt o tym na fw nie wspomniał.dobrze że ja tu jestem :D)...afera z nim tylko się rozkręca

dj_carlos

...i jeszcze tony montana go oskarża

dj_carlos

Niżej nie można upaść.

dj_carlos

No cóż nie da się być lepszym od człowieka to trzeba go zniszczyć.

dj_carlos

Co? Że niby wszyscy skupiają się na tym że jest gejem a nie na "molestowaniu seksualnym"? Gówno prawda. Przecież go oskarżyli o to że próbował odwrócić uwagę swoim coming outem i dalej go gnoją, bo "zgwałcił" i "molestował" 14 latka. Żałosne. Zamiast skupić się na prawdziwych ofiarach gwałtu i prawdziwych gwałcicielach gnoją go jak mogą. Wygląda na to że jego kariera upadnie...

aya_rivera

Jezu te "wszyscy mówią o tym że jest gejem a nie że molestował" powiedziałem tak dla przerzutki pokazując tylko pewien rodzaju schemat który się ujawnił bo rzeczywiście dużo ludzi i nawet masę artykułów zaczęło się od słów że spacey jest gejem a nie że molestował i na to chciałem zwróciç uwagę.ale jak widać nie wszyscy są tacy kumaci by to pojąć :p. I wogle nie wyrażaj się takim słowami dziewczyno !...a tak wogle już jakiś czas temu to miałem napisać że ten mój temat jak widzę cieszy się niesłabnącą popularnością.

dj_carlos

No cóż, piszesz bzdury to się wypowiadam bo widać jestem lepiej zorientowana w tym temacie. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś tą "masę artykułów" skupiających się na temat tego, że jest gejem. Na wszystkich anglojęzycznych stronach informacyjnych i plotkarskich od samego początku skupiają się wokół oskarżeń o "molestowanie seksualne". Ludzi gówno obchodzi coming out Kevina zwłaszcza że od lat podejrzewano, że jest gejem. Ludzie skupiają się tylko i wyłącznie na tym że "molestował" 14-latka te 30 lat temu i ekipę House of Cards oraz na nagonce na nim. Nigdy nie było masy artykułów ekscytujących się tym że Spacery jest homoseksualistą. Takie coś to raczej tylko w Polsce.

Gratuluję że twój temat cieszy się niesłabnącą popularnością. Rozumiem że to twoje największe życiowe osiągnięcie? ;)

aya_rivera

Jeżeli niezrozumialas tego co napisałem w poprzednim komentarzu no to cóż wychodzi że jakaś niedorozwiniętą jesteś i jeszcze się tym chwalisz ... zresztą nie ja jeden o tym jak widzę o tym pisałem ale oczywiście musiałaś się do mnie przywalic.widocznie lubisz wkurzać ludzi co? Dalej rzekomo że ludzi nie obchodzi jego coming out.I tu wychodzi że to ty piszesz bzdury bo niestety dla cb a dobrze w tej sytuacji dla mnie.częśc(podkreślam część) osób na portalach angielskich czy też polskich.chwali Kevina za coming out i to jest fakt,nie wymyśliłem tego sb.parafrazujac cb powiem że to ty się"gówno znasz" zresztą widzę jak lubisz to słowo, bo dwukrotnie je napisałaś co już świadczy z kim mam do czynienia.ja na cudzych tematach nawet jak się z kimś nie zgadzam nie używam wulgaryzmów.a co do osiągnięć życiowych to nawet nie masz pojęcia co mówisz w tym momencie,czego w życiu dokonałem. ja tak rzuciłem że ten temat tak jest rozchwytywany a ty już z ironią musiałaś się na to rzucić? To widać że twoje największe osiągnięcie to wytykanie komuś błędów co już jak mówiłem bardzo nie dobrze świadczy o tb.tym bardziej jak wykazałem sama piszesz bzdury...kończę rozmowę z tb bo ona do niczego i tak nie doprowadzi.nara :p

dj_carlos

Jaki Ty jesteś nużący... Ja rozumiem, że tego typu rzeczy - ktoś znany dokonał coming outu- są bardzo gorącym newsem w Polsce i potrafią przyćmić oskarżenia o molestowanie seksualne, ale mało kto się czymś takim ekscytuje gdzie indziej na świecie - chociażby USA czy UK.
Tą swoją "masę artykułów" chyba z dupy sobie wyciągnąłeś. To co napisałeś to zwykła bzdura. Ja cię tylko uprzejmie uświadamiam. Jeśli w internecie jesteś tak cholernie męczący, ogromnie się cieszę, że nie znamy się w realu. To tyle z mojej strony. Żegnam.

aya_rivera

Hmm najpierw o gównie teraz o dupie więc widze że masz jakiś problem.... Tego powyżej o coming outu nie bd komentował znowu bo już wszystko wcześniej napisałem a ty znowu się do tego odnosisz jakbyś nie zrozumiałaś co ja napisałem wtedy no widocznie nie kumata jesteś. A co do męczenia spójrz lepiej na sb to ty irytujesz takimi tekstami.jedziesz po kimś zamiast kulturalnie się odnieść do sprawy..no ale najpierw trzeba tą kulturę mieć....a w realu jestem miły a ty zapewne nie, jak widać. Żegnam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones