Ki-duk KimII

8,1
626 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ki-duk Kim

czy może ktoś podać filmy w których znęca się nad zwierzętami? Mam pojęcie o "Wyspie" dlatego skreśliłam ją z filmów jakie chciałam obejrzeć, z resztą po scenie tej sceny seksu odechciało mi się w olerę go zobaczyć...

joka_2

A mam w planach kilka filmów, a jak będą tak poryte - podaruję sobie! Jedyne co widziałam póki co to "Pusty dom".

joka_2

Adres nieznany, Wiosna, lato, jesień..., Pieta, Moebius o ile się nie mylę... Pierwsze 3 tytuły jeśli chodzi o zwierzęta, a ostatni jeśli chodzi o "porytość" :P Widziałem jego wszystkie filmy oprócz tego najnowszego, zresztą pisałem magisterkę o nim :P Miłego przeżywania filmów!

dzyniu88

Znęca się tam nad zwierzętami? :-/

joka_2

Tak jak napisałem, a szczególnie w filmie Wiosna... i Adres nieznany...

joka_2

Okrucieństwo to jeden z podstawowych tematów u Kima – jak i w życiu zresztą. A jego filmy nie są poryte – wystarczy się spokojnie przyjrzeć – to mistrz. Jako "wprowadzenie w lekturę" proponuję taką czwórkę i w takiej kolejności: "Wiosna, lato" (o ciężarach); "Łuk" (o tęsknocie); "Time" (o poszukiwaniu); "Pusty dom" (o odnalezieniu).

Sanker

Wszystkie miałam w planach, ale gdy wyczytam gdzieś, że są tam sceny okrucieństwa wobec niewinnych istot to daruję sobie. Pier.. się ..uje. No

joka_2

Dobra metoda. A okrucieństwo w życiu, to realne, też się da tak potraktować?

Sanker

No nie. Niestety nie istnieje planeta na którą mogłabym wyemigrować do innych wegetarian i wegan. :<

joka_2

Czyli przed okrucieństwem, grozą i cierpieniem nie da się uciec. Czyli trzeba jakoś się z nimi zmierzyć. A może nawet je pokonać i nieść czującym istotom ulgę? W "Wiośnie, lecie" jest rzut oka na to, jak to zrobić.

Sanker

A nieeee, po co.

joka_2

A po nic :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones