Kim Basinger

Kimila Ann Basinger

7,4
13 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Basinger

Jestem właśnie po seansie "Moja macocha jest kosmitką".

Na myśl przyszły mi dwie znane aktorki (mające podobne cechy)

Milla Jovovich
i
Julia Pietrucha
________________________________________________________________
Nie umiem być obiektywny (obie me ulubione, a teraz KIM,
mająca podobne wzorce). Choć kobieta ma wiele twarzy (jak to się mówi:)

zjonizowany

hm... ja zawsze to widziałem tak: (zwłaszcza w latach '80):
piękno i łagodność w pewnym sensie miękkość Kim Basinger w połączeniu z buńczucznością i temperamentem (także i urodą) Michelle Pfeiffer dawały wynik, składową największej sexbomby tamtych czasów /według mnie oczywiście, ale nie tylko ;)/ która zwała się:
Kim Wilde!

na pewno znasz ;) ale tutaj widać o co mi chodzi
https://www.youtube.com/watch?v=P6Agwu_5J14

jednak nic nie pobije w sceny w deszczu:
https://www.youtube.com/watch?v=jWfXb_9iQZM

Dziękuję losowi że jako chłopak miałem na ścianie plakaty prawdziwych kobiet z prawdziwą urodą bez poprawek w fotoszopie i stylizowanych na pedalski styl modelek, które wyglądają na wychudzonych chłopców.
Kim i Kim i Michelle - forever!
pozdro ;)

michael_69

Dzięki za linki, tak (ładny tyłek, szczególnie uwydatniony w białych spodniach
/ułamki scen, gdzie jest w kadrze... -Na lata 80-te to musiało być co prowokującego/:).

Jako dziecko zapamiętałem z tamtych czasów okładkę starej winylowej płyty z napisem "KIM" (rzeczywiście to był symbol).

Dobrze, że teraz można wszystko znaleźć na YouTube (wtedy teledyski chyba nie docierały do Polski).

zjonizowany

specyficznej?!
hehe, no właśnie nie!
Ona ma taką wręcz zwyczajną urodę...Gdy była młoda lub w średnim wieku była po prostu śliczna! Piękna!

zjonizowany

Przypomina trochę z twarzy Veronicę Avluv gdyby była brunetką :D

smile886

Patrząc chronologicznie to raczej Veronica ma urodę Kim, tylko jest od niej prawie 20 lat młodsza :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones