Kim Kardashian

Kimberly Noel Kardashian

5,4
514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Kardashian

Często spotykam się z jakimiś żałosnymi komentarzami na jej temat, których tu nie przytoczę, ale
moim zdaniem tak właśnie powinna wyglądać kobieta. Ma piękną twarz, do tego bardzo kobiecą
figurę. Całkiem duże piersi, płaski brzuch i wcięcie w talii, szerokie biodra, duża pupa i dosyć
zgrabne nogi. Do tego nie jest wysoka, ale kobieta nie powinna być takim "dryblasem" moim
zdaniem. Wygląda o wiele lepiej niż te wszystkie wychudzone aktorki. Wiem, że pewnie ją i moją
wypowiedź skrytykujecie, ale trudno - ja Kim bardzo lubię :)

Pearl158

Naprawdę? Masz bardzo ciekawe podejście. Wiec Panie szukaj Pan w Polsce takich kobiet. Może Pan znajdzie? Jest tylko jeden problem, bo ona Pana może nie chcieć :)

Atlantaa

Akurat nie jestem Panem, a dziewczyną, więc nie będę szukać XD
Mówię tylko, że dla mnie jej uroda jest niezwykła. Rozumiem, że komuś innemu się może nie podobać.

Pearl158

O boże. Przepraszam, że cie pomyliłam... Ale naprawdę pisałaś jak facet xd

Atlantaa

Heh, nie ma za co ;)

Pearl158

a przepraszam bardzo, ale za co ją lubisz? bo lubi się za charakter i to jaką osobą się jest?
z ciekawości... :p

smokexthat

Nie znam jej osobiście i nie wiem jaką osobą jest naprawdę, więc mogę się mylić, ale oglądając jej reality-show stwierdziłam, że wcale nie jest taką irytującym nadętym plastikiem, jak mówi moja siostra XD Jak dla mnie wydawała się być nawet sympatyczna i najfajniejsza z całej rodziny Kardashianów.
Nie mogę oczywiście powiedzieć, czy bym ją polubiła gdybym ją poznała osobiście - mówię tylko moje odczucia po oglądnięciu jej w TV...

Pearl158

No tak... Kazda przecież powinna przejść tyle operacji plastycznych co ona i mieć sztab ludzi, którzy codziennie umalują i ułożą włosy. ;D zastanow sie co piszesz. Kim sama w sobie nie byla wcale urodziwa tylko ją ulepszono. Jest zwykłą celebrytką, bez talentu.

mariola1618

A nie chciałabyś mieć sztabu ludzi, którzy zrobią ci makijaż i ułożą włosy? :)

Pearl158

Nie przypuszczam. Bo to lenistwo. ;)

Pearl158

Osobiście personalnie prawie nic do niej nie mam - ale nie przyczepić się do niej nie mogę. Kobieta, która zasłynęła z seks taśmy, planuje nagrać kolejną, trzepie kase z ludzi na idiotycznej grze o niej samej i show także w dużym stopniu o niej samej (zero egoizmu i narcyzmu, nie?), nie wspominając o jej niektórych wypowiedziach i książce z własnymi selfies - nawet gdyby była boginią jeśli chodzi o wygląd to nadal jest obrzydliwym nastawionym na komercję i własną promocję babskiem. Czyiś gust to i może czyjaś sprawa - ale proszę Ciebie ona została okrzyknięta kobietą o idealnie wycieniowanej twarzy. Plus operacje i zabiegi... Piękna kobieta ich nie potrzebuje :)
Pozdrawiam

Xunea

Wczoraj ukazaly sie skradzione z iClaud foty Kim. Nagie http://imgur.com/a/FmitF

Pearl158

Kobieta nie powinna wyglądać jak konus z wielkim dupskiem.
Komicznie to wygląda i nieproporcjonalnie, taka kaczka http://news.hiphopearly.com/wp-content/uploads/2014/11/Kim-Kardashian-Paper-Mag- full.png

Przemyslaw800

niczyja wina jaki ma wzrost. sama jestem niska, a nie pasuje mi to, więc może przemyśl zanim skrytykujesz kogoś za wygląd? NIKT sobie wyglądu nie wybierał, w tym i ty.

SiriusSnape

Przepraszam.

Pearl158

Nie. Karzełek z ogromną dupą, ogromnym biustem i krótkimi grubymi nóżkami to nie jest i nigdy nie był ideał kobiety.
http://4.bp.blogspot.com/-_OlpGcaGHrY/Us3ZsLg8LsI/AAAAAAAAKCw/imkqUVApSXY/s1600/ kim-kardashian-gallery.png

Agnika

i gdzie jest karzełkiem? upośledzenie ludzi mnie zabija od środka. 159? proszę cie. ile ty masz 190 ? i nikt sobie nie wybiera tego jaki ma wzrost, jaka ma pupę ani w ogóle nic sobie nie wybiera. więc zawiść do kieszeni schowaj.

Pearl158

Nawet jesli mowa tu tylko o urodzie ( nie figurze, ani tym bardziej sposobie w jaki osiagnela popularnosc)... Piekna, bo miala wiele lat i pieniedzy na to, zeby sie upiekszyc. Czytalam mimochodem o nosie, podbrodku, talii, pupie (zastrzyki z tluszczu, tego wyssanego z brzucha)... A ile tego naprawde bylo? Nie zawsze wygladala tak jak dzis. Nad czym ten zachwyt? http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2536898/Kim-Kardashian-shares-early -snapshot-pal-Nicole-Richie-Throwback-Thursday.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones