Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

Za co one chce dostać te pieniądze? Taką aferę niedawno w wiadomościach zrobiła że głowa mała. Bo PiS jej nie chce udzielić jakiś tam pieniędzy. Z tego co wiem w poprzednich latach dostała już dużo kasy. Tyle to ja nigdy nawet i przez 2 lata nie zarobię. I po co się tak skarży? Nic do niej nie mam co prawda, ale trochę w niej irytuje mnie to że tak bardzo dba o pieniądze i jak coś się jej przez chwilę nie zgadza bo ma o grosz za mało to wielka afera.

Andrzejcoolziomek

Poza tym jest zwolenniczką PO, władzy, która okrada zwykłych obywateli.

Andrzejcoolziomek

PIS okradł obywateli dając 500 plus zabrał 700 zł w podatkach na dodatek buduje państwo autorytarne a przejmując sąd najwyższy przejmie instytucje badająca prawidłowość wyborów panie PISuarze

AdrianDabrowski

90% artystów w tym śp Zbigniew Wodecki jest sympatykami centroprawicy centrum centrolewicy albo lewicy czy skrajnej lewicy tylko kilku ludzi w tym Zelnik i pewna starsza która są orędowniczkami PISu. 500+ otrzymują obecnie bogacze i patologia a dzieci z domów dziecka czyli najbardziej potrzebujący już nie tylko śmieszne grosze. We Francji coś takiego jest nie do pomyślenia tak kasę otrzymują wyłącznie najbiedniejsi mało tego najbiedniejsi nie płacą podatków. A zamiast darmowych podręczników pojawią się debilne wyprawki oczywiście kosztowne.

AdrianDabrowski

Sorry 96% artystów jak obliczył pewien portal wcale nie lewicowy ani pro peowski...

AdrianDabrowski

Moja rodzina jakoś nie jest bogata, ani nie jest patolą, ale 500+ jakoś otrzymuje.

Andrzejcoolziomek

Nie piszę iż każdy to patol ale patole też otrzymują a inni tą daniną sprzedają się PISowi nie wiedząc iż w rzeczywistości patrząc na ceny w sumie są na stratnej pozycji.

Andrzejcoolziomek

I na dodatek musi mieć wredny charakter, skoro przez kilkadziesiąt lat nie może znaleźć gospodyni, a jak sama mówiła, nie płaci mało.

kryslav

To ciekawe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones