Krzysztof Banaszyk

8,1
6 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Banaszyk

Miałem ostatnio przyjemność słuchać głosu Krzysztofa Banaszyka w roli lektora audiobooka. Coś wspaniałego! Tak miły głos i tak dobra gra głosem, że przesłuchałem całą książkę (J.Ćwiek- "Kłamca") na raz. Piszę o tym, bo na filmwebie nie wyświetlają się role jako lektora, a w tej kategorii Pan Krzysztof również się spełnia! :]

pieprznick

Dokładnie, interpretacja książek w jego wykonaniu to majstersztyk.

pieprznick

Specjalnie szukam książek, które czyta. Jest fenomenalny. Z innych aktorów, którzy są w tym świetni to polecam Piotr Fronczewski, Olga Bołądź, Anna Dereszowska - świetnie czytają.

pieprznick

polecam audiobooka - adaptacje opowiadań o Wiedzminie - Banaszyk gra partie Geralta - świetnie wyszło, subiektywnie lepiej od Rozenka który podkłada głos pod Białego Wilka w grach

pieprznick

Słucham właśnie audiobooka "Starcie Królów" George'a R.R. Martina i dzięki panu Banaszykowi ta książka wydaje się sto razy lepsza, może nawet zdążę skończyć całą serię przed nowym sezonem serialu :)

pieprznick

Bardzo dziękujemy za miłe słowa w imieniu naszym oraz Krzysztofa Banaszyka :) Nagrywamy dalsze części sagi Pieśń Lodu i Ognia, w lutym będzie druga część tomu "Nawałnica mieczy", potem sukcesywnie kolejne. Mamy też inne audiobooki przeczytane przez pana Krzysztofa i mamy nadzieję na jeszcze więcej! :)

pieprznick

O tak, jako lektor jest wspaniały! Ostatnio słuchałam książki ,,www.1939.com.pl"- no rewelacja po prostu! Pan Banaszyk idealnie nadaje się do czytania książek wojennych, myślę że także sensacyjnych czy kryminałów. Od tej pory namiętnie poszukuję audiobooków w jego wykonaniu. Po ,,www.1939..." odsłuchałam kolejną część z tej serii (,,Major") ale niestety czytał już nie Krzysztof Banaszyk lecz Adam Ferency i mimo, że książka ciekawa to ledwo dotrwałam do końca. Co to jednak znaczy dobry lektor :)

pieprznick

Polecam audiobook POTOP który czyta. Świetny jest w tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones