Krzysztof PieczyńskiI

7,9
21 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Pieczyński

Wpadł w jakiś marazm, czy wszyscy wypieli na niego tyłki? Ktoś wie co się dzieje z tym aktorem? Bardzo go sobie cenię, teraz widzę, że jakiś film zaplanowany na 2006 rok, ale to pewnie niewielki epizodzik. Nie ma go w teatrze, w sumie to nie ma go nigdzie! Miał w zeszłym roku nagrywać Teatr TV, na podstwie swojego opowiadanka, ale do tej pory nie ujrzał światła dziennego. Czy ktoś z Was wie, czy gdzieś gra, w jakimś teatrze i ja to przeoczyłam, czy przeszedł sobie na wcześniejsza emeryturkę, przymusową albo z własnych chcęci? Eeee?
Pozdrawiam ;-)

Jakusia

Przecież w serialu Prawo Miasta popełnił samobójstwo, bo Jaga w końcu odkryła, że to on zabił jej ojca, więc poczuł się winny i strzelił sobie w łeb.... No i masz już odpowiedź gdzie on się podział :) hehe

Jakusia

Ja ostatnio w wakacje widziałam go w kawiarni w Krk....ale szkoda, ze nie można go oglądać w TV...;/

Jakusia

Szkoda, że Go nie widać. Chętnie obejrzałabym go w teatrze, chociażby nawet TV. Wciąga grą nieprawdopodobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones