Krzysztof Siwczyk

8,6
579 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Siwczyk

widuje go od czasu do czasu, palemka mu odbila i mysli ze jest gwiazda... przykre ale prawdziwe... w kregach osob go znajacych jest juz dawno przegrany i wysmiewany. ale chawala mu za 'wojaczka'

abcabc

a ty skąd go znasz?widze że chcesz go zdyskredytować na filmwebie,czyżby zazdrość?

Rashida

Bo jestem z MIkolowa, w ktorym on bywa 5 dni w tygodniu? Bo rozmwailem z nim wiele razy jak sie upijal przy knajpowym barze? Bo jest czlonkiem "Instytutu Mikolowskiego?
Bo wchodzi np. na poczte z papierosem i zwraca sie do kobiety tam pracujacej, ze moze mu skoczyc i ze ona chyba nie wie kim on jest?
Jeszcze jakies pytania?

abcabc

z tego co piszesz wnioskuje że Krzysiu zaczyna wcielać role Wojaczka w życie.
Jeszcze tylko brakuje żeby zaczął wychodzić z mieszkania na wysokim piętrze oknem,a nie drzwiami,a może już tak robi?
Z tego co wiem to on jest teraz bardziej pisarzem niż aktorem,wiesz gdzie można dostać jakieś jego utwory literackie?

Nie rozumiem,jeżeli Krzysiek myśli że jest wielką gwiazdą,to czemu dalej nie gra w filmach?gwiazdy lubią się pokazywać.Jednak z drugiej strony w przeciągu ostatnich lat nie było w Polsce zbyt ciekawych filmów w których mógłby się Krzysiek wykazać,a jeżeli już były to w pierwszej kolejności zawsze był angażowany Michał Żebrowski.

A ten Mikołów w którym teraz często przebywacie to takie prowincjonalne zadupie?bo jeżeli tak to dziwie się że Krzysiek tam wogóle siedzi,chyba że poszukuje artystycznej weny.


Jeszcze jedno,masz może maila do niego?albo numer telefonu?

Rashida

prosze tu jest mejl : siwczyk@biuroliterackie.pl

gorąco polecam http://www.biuroliterackie.pl/sklep/szczegoly.php?cid=b7_002

pozdrawiam PLastuś

Rashida

Rashida, skoro Pan/Pani tak świetnie zna/rozumie 'Krzyśka', to aż dziwne, że nie słyszał Pan/Pani o Mikołowie.

abcabc

Krzysztof zagrał główną rolę w jednym z najnowszych filmów Adama Sikory, którego zdjęcia ukończono wiosną tego roku. Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było, prawie zupełnie niemy.
Ja jestem z Mikołowa i też znam i zupełnie nie zgadzam się z użytkownikiem, myślę, że użytkownik ma jakieś kompleksy i chciał sobie poprawić humor wypisując takie komentarze.
A Mikołów to bardzo malownicze miasteczko na Śląsku (ok 45000 mieszkańców), które ma swój niepowtarzalny klimat i w którym mieszka chyba najwięcej poetów w Polsce.

Wiosenka

Adama Sikory? Świetne zdjęcia w Wojaczku! Obejrzę koniecznie:)

elizkas

Adam Sikora mieszka w Mikołowie, a zdjęcia świetne i w "Wojaczku" i w innych filmach, czego dowodem są nagrody...

abcabc

Pan Krzysztof jest wyjątkowo niesympatyczną, gwiazdorzącą osobą. W kontakcie bezpośrednim pokazuje kompletny brak klasy i skromności. W 'Wojaczku' był świetny, ale nie na tyle, żeby rozwijać przed nim czerwony dywan i walić czołem podłogę, bijąc mu pokłony. Noblistą w dziedzinie literatury też raczej nie będzie. Wszystkim, którzy chcą zobaczyć film, polecam dalej nie interesować się losami Pana Siwczyka, bo może to popsuć przyjemność rozmyślań po-filmowych.

korneliarydian

Może to i lepiej, że robi z siebie kopię Wojaczka. Przez to jest bardziej autentyczny. Tacy artyści dają więcej do myślenia.

korneliarydian

"Pan Krzysztof jest wyjątkowo niesympatyczną, gwiazdorzącą osobą" - nie je Snikersów to gwiazdorzy i co tu więcej diagnozować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones