Krzysztof Stelmaszyk

6,9
11 699 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Stelmaszyk

W serialu "mamuśki" oraz "synowie" rewelacyjna gra aktorska.

ad100

no zgadzam się w rolach komediowych jest super, dorzucam też jego role w radio romans i samo życie w tych 2 serialach też bardzo dobrze zagrał.

kinomanka_13

Jako Paweł Dunin w Samym Życiu też był wspaniały, grał takiego dojrzałego, troskliwego i kochającego męzczyznę wobec młodej, zagubionej dziewczyny.

Krytykancki

zgadzam się, pana Krzysztofa właśnie uwielbiam za Radio Romans a za Samo życie bardziej ponieważ mi się przypominają lata gdy chodziłam do podstawówki, gdy Stelmaszyk grał w Samym życiu przez 137 odcinków to zakochałam się w nim jak był zakochany w Adzę, lub gdy wcześniej mieli się ku sobie, bez Stelmaszyka i Kumorek to nie był ten sam serial, chciałabym żeby producenci czy reżyserzy obsadzili poraz drugi Kumorek i Stelmaszyka wspaniale razem grali parę szkoda że tak krótko.

kinomanka_13

Wspaniały wątek. W redakcji na początku nikt, oprócz Pani Janiny i Pana Lucjana nie przepadał za Agnieszką, ci "wielcy" redaktorzy ją wyśmiewali i traktowali z góry, a jej szef naczelny jako jedyny ją wspierał, chwalił i zawsze mogła mu się wypłakać, wydaje się że taka miłość zdarza się tylko w serialach ;p

Krytykancki

zgadzam się z tobą, ale przecież Agnieszka poza Janiną i Lucjanem , była lubiana przez Kacpra, Teresę, tego redaktora co się w niej zakochał nie pamiętam jak miał na imię, Ratajczaka, Elżbietę. Szkoda że scenarzyści nie mieli pomysłu żeby rozwinąć jak by wyglądało małżeństwo Agi i Pawła, oraz jakim ojcem Paweł byłby dla Kasi, a mężem dla Agnieszki. Zastanawiam czy Stelmaszyk nie odszedł na własne życzenie tak jak Kumorek, bez nich ten serial był do bani dodawali kolorytu do tego serialu , dzięki nim ten serial był moim ulubionym mimo że nie miałam wtedy Polsatu, a musiałam wtedy po koleżankach oglądać albo u moich ś.p dziadków.

kinomanka_13

Pierwsze wątki były najlepsze:
-Agnieszka przyjeżdżająca do Warszawy i zaznająca miejskiego życia,
-afera w szkole Jędruli i zakażenie wirusem HIV,
-Mirek pozostawiony przez żonę,
-bal 10 lecia i romans Agnieszki i Pawła,
-afera z Benzopolem,
-zawał Janiny i oświadczyny Pana Lucjana,

Potem to już nie było to samo co kiedyś. Ta Aneta Todorczuk-Perhuć co zastąpiła Kumorek była taka osobliwa i mało wiarygodna, nie dało się tego oglądać potem.

Krytykancki

zgadzam się. Ale ta afera z Benzopolem za bardzo mi się nie podobała. Reszta wątków była super.

kinomanka_13

Janina z Lucjanem byli świetną parą :D

Krytykancki

tak zaraz po Agnieszce i Pawle, czy Maria i Leszek.

kinomanka_13

Piotr Polk jako Ryszard Majewski też był genialny ;D

kinomanka_13

A o Henryku i Elżbiecie co sądzisz? :)

kinomanka_13

https://www.youtube.com/watch?v=UTnCUPLyNO8

Patrz na to, świetny filmik i idealnie dopasowana piękna piosenka ;)

ad100

"Mamuśki" to serial, który uwielbiam, a Pan Krzysztof jest w nim genialny. W ogóle obsada tego serialu jest fantastyczna:)) Polecam również drugą, dramatyczną twarz tego świetnego aktora. "Oniegin" w Teatrze Studio w Warszawie, koniecznie!!!

malgomi

do teatru się nie wybiorę bo nie mieszkam w Warszawie, lub okolicach Warszawy mieszkam w okolicach Zielonej Góry, a Mamuśki też są super.

malgomi

Mamuśki oglądam po raz kolejny i nie mogę -doskonały. Śmiech mamy Mirka ( rewelacyjna Stanisława Celińska ) i Rysia - po prostu wymiata ;)

ad100

Jeden z nielicznych polskich dobrych wspolczesnych aktorów najbardziej podobala mi sie jego gra w Bulionerach,Mamuśkach,pamietam go z Samego życia

Ruben_fw

I o mnie się nie martw :) zupełnie inna rola :) wyzwanie .. ale jak dla mnie ...fenomenalnie

Vanilia2905

w o mnie się nie martw też super gra, ale niech zgoli tą brodę bo nie ładnie mu w niej, taki przystojniak a obrzydliwie z brodą wyglada.

kinomanka_13

czy ja wiem :)całkiem nieźle z tą brodą, a może już przyzwyczaiłam się :)

Vanilia2905

ja z tą brodą tak nie za bardzo, nie których facetów z brodą lubię nie któych nie.

kinomanka_13

no rzecz gustu, no ... ale aktor fajny :) amen

ad100

Obejrzyj Testosteron! Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones