Krzysztof Stroiński

8,1
21 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Stroiński

Stroińskiego lubię ale nie mogę powiedzieć ,że uważałem go kiedyś czy teraz za jakiegoś
bardzo dobrego aktora. Zwyczajnie dobrze grał ... czy w "Daleko od szosy" czy "Ptbullu"
albo w "Rysach".

Wczoraj jednak liczyłem na to ,że Pan Krzysztof pokaże coś wyjątkowego i no cóż ...
ewidentnie był delikatnie mówiąc niedysponowany. Rozumiem ,że to teatr na żywo i
rozumiem ,że Stroiński to nie jest Fronczewski, Pszoniak czy Seweryn/którzy jeszcze w
latach 70 grali na żywo/ ale przepaść była ogromna.
Znam tekst "Iluzji" na pamięć i to ile razy się Pan Stroiński pomylił i powtarzał nie
pamiętając do samego końca tekstu to nie zliczyłem gubił się w interpretacji co
podejrzewam ,że spowodowało o widza niezrozumienie... sama forma spektaklu ,można
rzec "stała" też nie ukazała samego tekstu.
Jedynym który dał radę był ten młody chłopak a reszta aktorów w spektaklu KLAPA.... .

fan_autografow

ja też Stroińskiego lubię trochę oglądałam ten spektakl ale dla mnie każda zagrana rola Stroińskiego jest dobrze zagrana. Najbardziej pozostanię dla mnie dla mojej rodziny i dla całej Polski Leszkiem z Daleko od szosy.

kinomanka_13

Moim zdaniem to świetny aktor. Podobał mi się w każdej dotychczasowej roli a już Leszek Górecki - to mistrzowsko zagrana rola.
Dla mnie Pan Stroiński jest magnesem przyciągającym do oglądania filmu.
Do tego robi wrażenie miłego i ciepłego człowieka.

fan_autografow

Co prawda młody chłopak to już się do czterdziestki zbliża ;)

Widziałem "Iluzje na żywo" i tam pan Lewandowski też przyćmiewa resztę, może dlatego, że pierwszy monolog mówi naprawdę porażająco, nawet po wszystkim pamięta się w pierwszym rzędzie właśnie genialną intonację Lewandowskiego z samego początku.

Awdar

Nie mogę już edytować ;/ Nie "Iluzje na żywo" oczywiście, tylko powinno być "Widziałem "Iluzje" w Teatrze na Woli" ;)

Awdar

raczej do 60 tki jesli już, młodośc dawno ma za sobą

biedronka60

Łukasz Lewandowski urodził się 10 sierpnia 1974 r., więc wciąż jeszcze nie ma 40 lat, tym bardziej nie miał gdy to pisałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones