Zanussi jako wykładowca

ostatnia wypowiedź: Sancerree
jguti jguti

Świetnie opowiada, z ciekawością się go słucha. Ze względu na liczne podróże ma bardzo dużą wiedzę o świecie i potrafi tę wiedzę w interesujący sposób przekazać. Dygresje, anegdoty i przeskoki tematyczne są mistrzowskie w jego wykonaniu. Przy tym wszystkim jest zwykłym człowiekiem, a nie nadętym bufonem napawającym się sławą i sukcesami. Pasję widać w jego oczach :)

• drammen drammen
    ocena: 10

sądząc po słyszanych przeze mnie wypowiedziach p.Zanussiego, jego wykłady muszą być świetne.
    tylko... gdzie wykłada? czy zwykły szarak może się dostać na jego wykłady?

• Gutek_8 Gutek_8

Ano np. posłuchać można go było na ENH 2009. Co mnie zaskoczyło powiedział mi, że prowadzi czasem wykłady na moim Wydziale Mechatroniki PW :) Podobno bywa też na UW.

• fragola fragola

15 grudnia, UŚ, wydział reżyserii:)

za krotki
        za krotki

• drammen drammen

o. ogólnodostępnie, czy raczej dla tamtejszych studentów? :)

[dla uzupełnienia listy (i niejako odpowiadając sobie ;)) dodam jeszcze, że również bodajże 23.11 na wydziale nauk społecznych UŚ w ramach spotkania otwartego.]

• fragola fragola

przyznam szczerze, nie wiem, nie wybieram się.
            będzie też w Będzinie koło Katowic, też 15.12 około godz 17.

• portoz portoz

Wyklada takze w Warszawskim Collegium Civitas, mialem przyjemnosc rok uczestniczyc w jego zajeciach.
              Duzo dialogu ze studentami, urywki filmow i filozofia.
              Moje ulubione zajecia, jedyne za ktorymi tesknie ;-)

• k_007 k_007
                ocena: 9

Ten człowiek to klasa sama w sobie, nie była na jego wykładach, ale byłam na kilku panelach dyskusyjnych z jego udziałem i byłam pod wrażeniem. Bardzo elokwentny człowiek niesamowicie błyskotliwy. Warto się wybrać

• Sancerree Sancerree

Wykłada Reżyserię filmu fabularnego w Katowickiej filmówce. Jutro moje pierwsze wykłady z nim, jestem bardzo ciekawa tego człowieka ;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: