Kuba Wojewódzki

Jakub Władysław Wojewódzki

5,2
856 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kuba Wojewódzki

Małpka na sznurku niemieckiej stacji, która za tańczenie i gromadzenie widzów dostaje swoje fistaszki. Humor jaki prezentuje może i być śmieszny tylko jak się jest w gimnazjum, bo dalej to nie da rady się tego oglądać. Do tego te jego głoszenie poglądów w chamski i bez szacunku do odmiennych sposób (wywiad z Pazurą i przerywanie mu co drugie zdanie, by nie zdołał wyjaśnić tego "różańca przeciwko ludziom").
Po prostu - Wojewódzki to dno, błazen zarówno w na ekranie, jak i zapewne prywatnie skoro za pieniążki będzie tańczył jak TVN zagra. Po prostu niedobrze mi się robi nawet jak o nim myślę.

kryst007

Stuprocentowa zgoda. Typowa, jednostronna tolerancja o której tak głośno krzyczą w lewicowych bunkrach. Szkoda, że tak mało osób dostrzega prawdę.

kryst007

Wojewodzki to plebs i parobas systemowy - to nie jest MENSA! SHIT z TVN i polityki! PiS to taki sam shit jak i Platforma Obywatelska!

atari799927176virgin

Jak to ktoś powiedział PiS i PO to dwie strony tej samej fałszywej monety.:-)

Chlor_3

Dla ZUS oraz dla MOPS and revenue und KRUS tylko ufaj w Polsce!

kryst007

Brawo! Dokładnie! Ciesze sie, że nie tylko ja widze tak banlnie proste rzeczy! Wiara w ludzi sie rodzi :)

mateos8

https://biznes.wprost.pl/finanse-i-inwestycje/11539438/jest-mi-glupio-i-jest-mi- wstyd-wojewodzki-o-wspolpracy-z-palikotem.html

kryst007

PiSiory nie wiedzą że Tvn jest amerykański???

karol_kaspruk

Z pochodzeniem TVN-u to się może te 3 lata temu pomyliłem. Będąc jednak szczerym: TVN, Wojewódzki, PiS - wszystkim gardzę otwarcie i po równo.

kryst007

To sie chyba Karolkowi w glowie nie pomiesci, no bo jak nienawidzic ich po rowno? Przeciez TVNu nienawidza tylko "pisiory", a PiSu tylko lewaki i innych opcji nie ma XD

kryst007

Podstarzały pedofil z zatoki sztuki. Borys Shit(szyc) tak samo.

kryst007

Teraz jeszcze jego koleżka Palikot wydymał frajerów na grubą kasę, a Kubuś zgrywa niewiniątko któro o niczym nie wiedziało.

kryst007

https://biznes.wprost.pl/finanse-i-inwestycje/11539438/jest-mi-glupio-i-jest-mi- wstyd-wojewodzki-o-wspolpracy-z-palikotem.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones