Lana Wachowski

Laurence Wachowski

7,5
3 322 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Lana Wachowski

Larry Wachowski przeszedł operację zmiany płci. Być może nie jest to żeden news - ale wiadomość ta, spadała dzisiaj na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie czytam portali plotkarskich, więc wcześniej o tym nie wiedziałem.

RealKalps

wow :)



krótki, krótki, krótki, jeszcze krótki?>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
michael_69

To jest portal filmowy ,jak chcesz zaglądać ludziom w majtki,to czytaj Gościa Niedzielnego:)

wojtek_2011

czy to filmweb czy gość niedzielny - prawda obowiązuje wszędzie...
nawet w twoich gaciach, a nie wygląda to imponująco :)

michael_69

Zaglądasz i do moich ?Wiedziałem ,że coś z Tobą nie tak :)

wojtek_2011

nie pochlebiaj sobie....

wojtek_2011

Akurat Wachowski nie zrobił wokół siebie szumu , co innego natomiast Rafalala, Grodzka czy jakieś Margoty. Oni wręcz sami afiszują się tym, że sobie "zmienili płeć", a potem "nie zaglądajcie mi w majtki". Sami wywlekają swoje majtki na forum publiczne, a potem płacz, że ktoś im zagląda. I weź tu zrozum takich ekshibicjonistów...

RealKalps

Nie przeszedł operacji zmiany płci. Z medycznego punktu widzenia nie da się zmienić płci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ChubakaCieLubi

Szkoda że nie można dać Ci lajka w komentarzu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcin261287

Lekarz, czy katolik?

wojtek_2011

Genetyk ateista.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jabolak

Wybacz że musiałeś się tego dowiedzieć to wcale nie wesoła informacja i ponura wiadomość dla zwyczajnego człowieka.

Jabolak

dokładnie

Jabolak

Jabolaku, dokoncz jabola i nie mendz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Baal

Masz z tym problem?

Baal

Ciekawe że jak normalni ludzie luźno sobie dyskutują o problemie Wachowskich to wyprane mózgi bronią ich wyboru za wszelką cenę. Prosta sprawa 50 letni gościu stwierdza z dnia na dzień że będzie kobietą, przecież on już nawet hormonów nie produkuje a cała jego psychika została ukształtowana w przeciągu 5 pierwszych lat.

ChubakaCieLubi

Nieprawda. Już jako nastolatka wiedziała, że jest kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny. Była prześladowana w szkole z tego powodu. Łatwo znaleźć informacje na ten temat. Postać Nomi z serialu Sense8 zawiera wiele autobiograficznych wątków z życia Lany.

ixtl

Skoro żyłą w ciele mężczyzny to dlaczego się ożenił Cię proszę? Pociągały go kobiety będąc kobietą w ciele mężczyzny nie sądzę.

ChubakaCieLubi

Widac, ze masz mala wiedze na temat transseksualizmu, bo pleciesz takie glupoty, ze sie zasmialem mocno i zazenowalem jednoczesnie. Dlatego po prostu nie otwieraj ust na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia i po prostu sie nie osmieszaj. Psychika czlowieka zmienia sie stale i moze sie zmienic nawet w wieku i 80 lat. A kobieta w ciele mezczyzny moze i pokochac mezczyzne i kobiete. Sa ludzie, ktorzy w ogole nie zwracaja uwagi na takie rzeczy jak plec - ale tego tez prawdopodobnie nie wiesz.
I takim dziwolagiem jestes Ty sam - naucz sie najpierw pisac, dopiero potem bierz sie za takie trudne tematy, jak seksualnosc, plec i psychika czlowieka.

Damiann17

Dziękuję za tę wypowiedź. I nie robi się "zmiany płci" tylko korektę.

losec

Racja. Nie da sie calkowicie zmienic plci. Przynajmniej nie na dzien dzisiejszy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Baal

Tak samo jak twoja waifu do ktorej fapiesz co noc.

RealKalps

Jak urodzi dziecko w tradycyjny sposób to nazwę go kobietą... na razie jest cały czas facetem z obciętą pewną częścią ciała.

panienka_2

Brawo, bycie kobietą to nie stan ducha czy umysłu lecz fakt biologiczny.

Z tego wynikają dalece idące konsekwencje. Kobiety biologicznie zawsze były cenniejsze od mężczyzn dlatego były chronione by mogły rodzić potomstwo.

Mężczyźni jako że muszą siłą wymusić przekazanie genów dalej z natury są bardziej agresywni i zachowują się od małego zupełnie odmiennie.

Teraz nagle ktoś stwierdza że stanie się kobietą, to są karty tego nie da się zmienić. Trans to jest nadal facet tylko wyglądający jak kobieta.

Facetem się urodziłeś i nim umrzesz tak samo jak kobietą. Najgorzej jest widzieć jak ktoś to marnuje w taki sposób.

ChubakaCieLubi

Truchtaj do kruchty do plebana ,powie Ci więcej takich mądrości:)

wojtek_2011

Nie żaden pleban, a każdy naukowiec, lekarz, antropolog itd. to powie, że urodziłeś się mężczyzną i mężczyzną umrzesz. Wy tęczowi to nawet z medycyną i naturą chcecie się sprzeczać, a róbcie co chcecie.

trancefan1986

Szanuję obronę mojej tezy. Ja się posługuję jedynie naukowymi faktami a ci od razu mnie atakują.

Z głupotą się nie wygra ale ważne by nie dać się jej rozprzestrzeniać.

RealKalps

to że sobie jaja dał odciąć nie czyni go kobietą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones