Lara Jean Chorostecki

7,0
1 487 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lara Jean Chorostecki
dona.marie

jeżeli już to kanadyjskie :D

dona.marie

Prawie tak jak typowo polskie nazwisko to Perquis :P

dona.marie

Biorąc pod uwagę, że naród amerykański tworzy zbieranina z całego świata, to TAK, to jest nazwisko typowo amerykańskie.

dona.marie

Primo - ona pochodzi z Kanady.
Secundo - Wikipedia podaje informacje, że ona ma polskie korzenie, co za tym idzie - polskie nazwisko.
Tertio - sama w wywiadzie mówi o sobie, że jest Polką. (przynajmniej z pochodzenia) "Actually, I’m hoping that Hannibal Season 2 will start to shoot, but in the meantime I’m going to be going across the pond to Poland. My partner and I are both Polish, so he and I are going to go on a journey that we haven’t yet and spend a month in Poland. That’s my next project." źródło - http://thedailyquirk.com/2013/03/23/an-interview-with-hannibal-star-lara-jean-ch orostecki/

Masta_NasS

Ja zrozumiałem o co chodzi, ale nie wszyscy są tacy oświeceni i nie umieją angielskiego ;)

Masta_NasS

hahahgsa. No tak, to prawda. Mój tata jest jej kuzynką, i to jest flex:]

dona.marie

Typowo amerykańskim nazwiskiem jest na przykład Siedzący Koń. Albo Brunatny Byk. Ewentualnie Rącza Łania, bo to jednak kobieta.

Tigercub

Rącza łania brzmi ładnie, tylko pytanie - taka zgrabna, czy obrośnięta.

Tigercub

bardzo podoba mi się ten post!

Tigercub

Jeżeli już to Tatanka Yotanka np.

użytkownik usunięty
dona.marie

niewątpliwie..

dona.marie

Tak jak typowo polskim imieniem jest Brajan czy Dżessika :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones