Laura Dern

Laura Elizabeth Dern

7,9
34 392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Dern

nie mam pojecia, dlaczego lynch ja wybral.. jak dla mnie - najbardziej irytujaca aktorka [do pary z rownie irytujacym jamesem van der beekiem]. troche zepsula swietny skadinad BV ;)

cyjanek

Zgadzam się z tobą w 100%; jak zobaczyłem scenę w samochodzie przed kościołem gdy opowiadała swój sen myślałem, że nie wytrzymam:)
Pozdrawiam!

Garbul

Rowniez nie lubie tej aktorki, tez uwazam ze w Blue Velvet wypadla najgorzej, szczegolnie jej mina gdy probowala pokazac smutek, ze zostala zdradzona. Tragedia i katastrofa.

cyjanek

Zgadzam się, nie wiem co Lynch w niej widzi. Ani ładna, ani specjalnego talentu aktorskiego nie ma, w Blue Velvet rzeczywiście wypadła fatalnie. Jak dla mnie do tej roli świetnie nadawałaby się Sherylin Fenn.

guliver_filmweb

Sherylin Fenn jakoś nie widzę w tym. Za to Juliette Lewis byłaby by wg mnie świetna. Chociaż pewnie wtedy za młoda.

cyjanek

Jak wszyscy powyżej, zgadzam się, że w BV zagrała beznadziejnie, była niesamowicie irytująca, gdy 'próbowała' grać zdradzoną przez Jeffreya i niesamowicie żałosna, gdy opowiadała mu swój sen.

cyjanek

"Żałosna" to chyba za łagodne określenie ;) Ta kobieta to TOTALNA PORAŻKA.

cyjanek

A ja wiem dlaczego D. Lynch wybrał ją do roli w Blue Velvet (i paru innych też). Otóż dlatego, że jest dobrą aktorką.
W BV była młodą aktorką grającą licealistkę i swoja kreację zbudowała bardzo dobrze. Natomiast prawdziwym popisem jej kunsztu aktorskiego jest Inland Empire. Jest tam po prostu niesamowita.

W tym wątku żałosne i tragiczne są wyłącznie komentarze osób nie potrafiących docenić warsztatu aktorskiego aktorki, która swoją urodą odbiega od typowych hollywoodzkich div.

gramin

szkoda, że u lyncha nie gra rihanna, a ścieżką dźwiekową lady gaga! po prostu nie wybiera gówna! wy nie potraficie docenić jej taletu, ale talent papieża już prędzej!litości!!!!!!! ††††††††††††††††††††††††

gramin

Inland Empire - jak dla mnie mogła być nawet szkarada bez twarzy, byle nie ona... To najbardziej drewniana i kwadratowa gęba jaką widziałem. Żadna z niej aktorka...

oczywazki

szkoda, że ta szkaradna twarz, ma niewyobrażalną ekspresję i jakoś jest docenia przez wybitnych krytyków, a nie przez osoby z filmweb.

Cocaine_3

Wybitny krytyk - mordercze połączenie. Faktycznie! Przy tak obszernej filmografii pani Dern otrzymala multum nagród! Napisałem 3 proste zdania a Ty i tak zrobiłaś/łeś z nich jedno i to o innym sensie - testy w gimnazjum pójdą/poszły ciężko? To jest Filmweb i właśnie osoby z Filmweb oceniają kogo chcą i jak chcą! Taka jest między innym jego idea! A taką ekspresję jak ta aktorka w IE miewa pies z zatwardzeniem, albo ze sraką lub gdy go suszy - ma cały czas tą samą minę... Przepraszam za tak dużo zdań (które zaczynam wielką literą, by były semantycznie poprawne)...

użytkownik usunięty
gramin

Mądre słowa. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
gramin

Raz jeszcze pozdrawiam. :-)

cyjanek

Ma w sobie coś takiego, co psuje film. Nawet pomijając aktorstwo, patrzeć się nie chce

cyjanek

Nie wypada się nie zgodzić. Choć sam BV też dosyć przeciętny.

cyjanek

Nie widziałem jeszcz tego filmu, ale mam takie pytanie. Strasznie mnie interesuje, czy ma ktos jakis pomysł dlaczego Lynch ją tak lubi (laure Dern))??? Ma ktoś jakaś teze, hipotezze, wypowiedź Lyncha, Laury Dern albo jej matki??????

prix22

też jej strasznie nie lubię, w sumie przez nią Inland Empire był jeszcze gorszy w odbiorze, nie dość że mimika jej mnie wkurza to Lynch robił zbliżenia :p ale kurcze... właśnie to chyba w niej Lynch lubi, jest szalenie specyficzna, nie da się przejść koło niej obojętnie, zapada w pamięć mimo wszystko.

Dawid_19

no tu się zgadzam, można jej nie lubić albo kochać, ale nigdy coś pomiędzy, moim zdaniem ona nie "wisi"...

użytkownik usunięty
prix22

To proste: jest fenomenalną aktorką. Pozdrawiam.

cyjanek

irytująca ale może oto Mu chodziło

cyjanek

co do filmu to nie wiem jak to sie stało że jest on tak wychwalany to po pierwsze po drugie chyba jest to pierwszy mój film w którym praktycznie każdy z aktorów , aktorek grał jak drewno .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones