Laura Linney

Laura Liggett Linney

7,7
21 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Linney

Może to nie typowa piękność, ale gdy tylko pojawia się na ekranie ,elektryzuje. Poza tym urodzić dziecko w wieku 50 lat - czapki z głów!

jackc1977

No z tą typową pięknością się nie zgodzę - w "Egzorcyzmach..." wyglądała świetnie ;)

jackc1977

Piękność to za wiele powiedziane, ale urodzić dziecko w 50 roku życia to raczej nieodpowiedzialność niż czapki z głów.

Krzypur

Nie.

Krzypur

Chyba Pan nie ma swojego dziecka

Militiades

Mam, ale to nie ma nic do rzeczy.

Krzypur

Masz "męża", czy jesteś bezdzietną feministką?

Krzypur

Powiedziała feministka, która chce aborcji na życzenie XD

black_vesper

Hmm, jestem raczej dorosłym mężczyzną i do tego o poglądach konserwatywnych.

Krzypur

Na pewno dziwne i nierozsądne. Takie dziecko ma dziadków zamiast rodziców.

Krzypur

Nie rozumiem, co jest złego w rodzeniu w tym wieku? Jeśli lekarz nie stwierdzi żadnych przeciwskazań, to w czym problem?

perun_6

Dlaczego zaraz złego. Nie chodzi o moralność, ale o biologię.

jackc1977

jest tak irytująca, że nie potrafię ocenić jej urody.

użytkownik usunięty
emaer9

Ja też uważam, że ona jest jest irytująca. :-)

jackc1977

Ja ją cenię za to jak gra a robi to bardzo dobrze. Potrafi swietnie sie wczuc w daną rolę,nie powiela schematu,nie gra identycznie w filmach. To sie ceni. Urodę ma sympatyczną jednak to nie jest mój typ.

jackc1977

Jest piękna !

halinachmielewsla

Nawet Bardzo Piękna :)

jackc1977

Przykuwa wzrok, wspaniała.

jackc1977

"nie" z przymiotnikami pisze się razem, podstawówka.

użytkownik usunięty
Rockman92

Tutaj nie chodzi o słowo "nietypowa", "nie" pełni funkcję zaprzeczenia w zdaniu i dlatego występuje osobno. (Można by np. równie dobrze powiedzieć "może nie jest to piękność typowa"). W takich przypadkach "nie" samodzielnie zastępuje całe zaprzeczenie ("nie jest") i pisze się jak najbardziej oddzielnie, mimo że przed przymiotnikiem.

NO w sumie masz racje, zmylił mnie brak słowa "jest", to zdanie dziwnie brzmi bez tego słowa, czyli "może to nie jest typowa piękność".

jackc1977

Podobna do obiecującej, młodej kobiety?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones