Laurel Holloman

Laurel Lisa Holloman

6,7
279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laurel Holloman

Tina i Bette tak bardzo pasowały do siebie,że kiedy się rozeszły to mało mnie nie trafiło!!!
Tak chciałam,aby wróciły do siebie i chyba tylko na to czekałam długi czas. One są
najlepsze ze wszystkich i widać było ich miłość.

bette_3

no nie? *,*

foxmulder

Czyli,że się ze mną zgadzasz? Także chciałabym być w takim pięknym związku,ale to marzenie ściętej głowy.

bette_3

Oczywiście, najlepsza para mimo kilku błędów, ale przetrwały wszystko. Pozazdrościć :)

foxmulder

To miło,że się zgadzasz . A że się tak zapytam,mam przyjemność dzielić się poglądami z panią,czy z panem??? Jeśli mogę wiedzieć?

bette_3

z dziewczyną :)

foxmulder

to dobrze hihi ! Lubię dziewczyny,ale nie pomyśl sobie ,że Cię podrywam,bo to chyba nie jest miejsce na to.

bette_3

Lubisz Jennifer Beals? Bo ja ją uwielbiam,dla mnie jest num.1 w tym serialu. A Ty kogo stawiasz na 1 miejscu?

bette_3

haha :D oczywiście - Bette Porter - Jennifer Beals. Dzięki niej zaczęłam oglądać TLW. Im starsza tym piękniejsza.

foxmulder

Żebyś wiedziała,że tak. Czym starsze,tym bardziej podniecające:)

bette_3

taaaak :D absolutnie nie kręci mnie uwielbiana przez większość - Shane.

foxmulder

Mnie także nie! Nie kręcą mnie chłopczyce,ale jak ktoś lubi to proszę bardzo.

bette_3

A poza tym,zaliczała panienki ile się tylko dało,a tego nie znoszę,no ale tak musiała grać.

bette_3

TiBette:)) najlepsza para ever ;)) czuć ta chemie między niemi:)). Uwielbiam je:)) a zwłaszcza Bette:)) chociaż Tina tez ma coś w sobie. Jak dla mnie obie bardzo kobiece i pociągające:)). Najlepsze w całym serialu!!!

GreHrab87

Tylko dzięki nim oglądałam ten serial do końca,bo czekałam aż się znów zejdą,ale Bette jest numerem 1 w tym serialu! Jest tak piękna i podniecająca ,iż czasem żałuję,że nie mieszka w Polsce.Hehehe! Ta jej gracja...oj !

bette_3

czytam i czytam,podobaja mi sie Twoje wpisy :):)

bette_3

Idealnie dobrali aktorki! Bette i Tina to świetna para. W sumie to one sprawiły, ze pokochałam ten serial. Widać i czuć chemię, pożądanie i miłość między nimi!

natka_x

To dokładnie tak jak ja.. i przyznaje, że serial potrafi namieszać w głowach :)

joala

Wspaniały jest wątek powrotu uczucia Bette i Tiny. A czy ktoś tak jak ja uwielbia Helenę (Rachel Shelley) ?

soleil2000

nie znosiłam Heleny, bo przecież stanęła na drodze Bette do Tiny, hahah :D ale potem już ją polubiłam, doceniłam urodę... :D

foxmulder

To tak jak ja. Początkowo nie lubilam jej ,ale później okazała się jako fajna przyjaciółka .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones