mniam,mniam

ostatnia wypowiedź: Fudi_
k_8guru k_8guru

jak dla mnie bardzo przystojny facet, nie wiem czy on tak zawsze mowi, jak w hooligansa,ale jego akcent i sposob mowienia sa boskie... chetnie bym zgrzeszyla z panem Leo....aktor dobrze sie zapowiadajacy, nie ogladalam z nim wiele filmow, ale patrzy sie na niego z usmiechem na ustach

• fatalistka_2 fatalistka_2

no właśie, taki charakterystyczny. I chyba zawsze tak mówi ;) a patrzy się rzeczywiscie z uśmiechem, bardzo szerokim uśmiechem. Szkoda, że jest tak mało filmów, i że gra mało pierwszoplanowych ról...

• RosaalieHale3 RosaalieHale3

mi się bardzo podoba jego głos i ten brytyjski akcent :D zawsze ( tak mi sie wydaje ) tak mówi hehe :D

• SzaLoNa_Jaa SzaLoNa_Jaa
    ocena: 9

Fakt w Hooligans zagrał świetnie to w jaki sposób mówił i tem akcent mmm..: ]]

• Self_Destruction Self_Destruction
      ocena: 10

E tam, powinniście zobaczyć Perfect Creature ;)
      Leo jako wampir... mrr ;)

• benjamina benjamina
        ocena: 7

Słyszałam kiedyś, że w Perfect Creature był podobno niesamowity, i chciałabym się przekonać... Premiery w Polsce nie było, nie ?

• Isiaczek Isiaczek

Ja to i po angielsku bym obejrzała każy fil z nim ;))
          niech reżyserzy przejrzą na oczy i w końcu go zaproszą do filmów!!

• Isiaczek Isiaczek

boskie są te fotki;>> takie sexowne^^ prowokujące;D

• Mitzi_Caspar Mitzi_Caspar
        brak oceny

No ciekawe, ciekawe. Seksowne w taki ...mroczny sposób ;-)

• GSP GSP

Co wy gadacie gdzie on przystojny wygląda jak lamus, a Hooligansie grał zwyklego frajera.

• izabellazuk izabellazuk

Jakkolwiek by nie grał w Hooligans ja i tak uwielbiam go za rolę Brian'a Jones'a w Stoned.

• Fudi_ Fudi_
      ocena: 8

O gustach się nie dyskutuje.

Ja również uważam, że oprócz jego świetnej gry aktorskiej, jest przystojny - zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jest podniecający ;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: