Li Gong

8,2
6 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Li Gong

Niegdyś 1 miejsce w topce, teraz 206. Nic dziwnego, otyli nastolatkowie zapewne zminusowali bo w żadnym filmie nie pokazuje cycków i nie świeci tyłkiem. Dobrze by było, gdyby miłośnicy chłamu made in USA poświecili trochę czasu na jakiś porządny film z udziałem tej Pani.

Piękna i zjawiskowa, w dodatku gra doskonale. Już w debiucie "Czerowne sorgo" pokazała wielki kunszt. Sprawdza się w każdej roli. No i pięknie się starzeje.

użytkownik usunięty
tearofmankind

Zgadzam się z tobą na 100 %!

tearofmankind

nothing more nothing less :)

tearofmankind

Doskonale i zwięźle ujęte. Zgadzam się z Tobę na stówe.

tearofmankind

No rzeczywiście nie widac po niej upływu czasu, jak dla mnie ulubiona aktorka azjatyckiego kina, zawsze ją zapamiętuje, nigdy żadna rola nie przeszła mi koło oka, na prawdę jest zjawiskowa, no i nie bywałe że ma 47 lat, niesamowite, przepieka kobieta i do tego doskonała aktorka. Nie rozumie czemu tak tak mało ją ostatnio widać ją na ekranie,wiem, ze przyzwyczaiła sie do wielkich ról ale nie chce mi sie wierzyć ze nie ma dla niej produkcji. Uwielbiam ta panie, jedna z najpiękniejszych kobiet wg mnie, może i najpiękniejsza.
Szkoda mi tylko ze zagrała w Miami Vice, to nie był film dla niej, zresztą film fatalny, az dziw że zrobił go Moore.

tearofmankind

Chcę tylko podbić, że też się zgadzam.

Pudelmylove

Ma duże piersi jak na azjatke.

tearofmankind

Piękna i charyzmatyczna, osobowość kina. Zhang Ziyi jeszcze się musi napracować, żeby jej dorównać (mimo, że Ziyi też bardzo lubię).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones