Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson
Schackoo

według mnie nie..
ale jakby się tak przyjżeć to morze troszeczkę....

rozilla

jest troszke do niego podobny sama na poczatku tez to pomyslalam ale Ralph jest o wiele bardziej przystojniejszy w tym niestety nie ma porownania:D

Schackoo

zawsze mi sie mylili;D
nie wiem z czego to wynika ale zawsze razem ich kojarzyłem

Schackoo

No,nieeeeee,Tobie też?? Matko,jak mnie ktoś zapyta kto gra w ,,Schindler's list''odpowiadam Ralph Fiennes,a jakże:D

Ekranizacja

ej, wiesz... to może być dla ciebie szok ale Ralph Fiennes gra w "Schindler's list".

yasioo

ja właśnie w "Liście Schindlera" nie mogłam na początku ich odróżnić - w ogóle myślałam, że to jedna i ta sama postać ;)

Schackoo

czasem zwlaszcza z profilu. w "liście" wygladali jak ojciec i syn :P

http://www.imdb.com/media/rm2364643584/tt0108052

Schackoo

Mi też się wydaje że Ralph Fiennes jest podobny do Liama Neesona ;)

użytkownik usunięty
reese

Ooo tak jak najbardziej oni mi się wiecznie mylą, prawie, że są identyczni ;)))

Schackoo

Zgadzam się z Tobą. Do tej pory zdarza mi się nie mieć pewności, który z nich zagrał w Gwiezdych Wojnach czy Czerwonym Smoku... :D

Gogodance

Ja też przez jakiś czas miałam problem z ich odróżnieniem, ale teraz już mnie nie zmylą :)

Schackoo

Muszę przyznać, że tak. Na początku, kiedy oglądałam Listę Schindlera myślałam, ze O.S. to właśnie Ralph... Zawiodłam się, bo przecież on miał być zły xD Ale przyjrzałam mu się uważniej... Potem, kiedy już na ekranie pojawił się Raplh nie miałam, żadnych wątpliwości :)

Schackoo

No dokładnie! łatwo ich pomylić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nicolis

Wreszcie wiem, że to nie tylko jak tak mamxD Bardzo podobni do siebie^^

meAlancholic

Jak miło dowiedzieć się, że nie tylko ja ich ciągle mylę xD Jakby mi ich koło siebie ustawili to spoko, ale tak to zawsze sie muszę zastanowić, na kogo patrzę na zdjęciu/ w filmie :P

Schackoo

Ralph jest przystojniejszy, ale mimo to ciągle ich mylę. Najgorzej miałam w Liście Schindlera, nie mogłam się połapać:)

cherrymw

Na początku rzeczywiście mi się mylili, kiedy ich jeszcze za bardzo nie znałam. Teraz już nie mam z tym problemu. Moim zdaniem Neeson jest przystojniejszy :P

Schackoo

A ja byłem na początku pewny, że to bracia, bo czytałem gdzieś w ciekawostkach że Ralph Finnes ma braci związanych z przemysłem filmowym, i tak sobie skojarzyłem że pewnie to jakiś jego brat :)

Schackoo

Podobny jest tylko na tym plakacie z "Clash of the titans". http://gfx.filmweb.pl/an/49468/4739.$.jpg
Wciąż jestem pewien, że to Ralph, a wszyscy mi wmawiają że to Liam.

yasioo

ja oglądałam 'Angielskiego pacjenta' i cały czas po głowie chodziło mi nazwisko Liam'a za nic nie mogłam sobie przypomnieć jak się nazywa Ralph dopiero później sprawdziłam, może to wynika z podobieństwa no i z narodowości, akcent i te sprawy :)

asianzs

Też sądzę, że są podobni, uderzyło mnie to jak oglądałam 'To właśnie miłość'. ;)

Ithilien

Zgadzam się. Często gęsto mi się mylą xD

yasioo

To jest Ralph...

Schackoo

na początku ich nie rozróżniałam, dlatego zgodzę się z tobą :)

Schackoo

http://static.thehollywoodgossip.com/images/gallery/natasha-richardson-
liam-neeson.jpg

Na tym zdjęciu już kompletnie niewiem czy to Ralph czy Liam ;)

Zaria

Kiedy oglądałem wiernego orgodnika to cały film myslałem że to gra neeson i dopiero w napisach zobaczyłem że to fiennes xD

Blue91

Dla mnie są kompletnie niepodobni. I trochę mnie irytuje w różnych wątkach takie pisanie. Jak się ogląda sporo filmów, a takie tu koleżeństwo przecież bywa, to chyba nie sposób ne odróżniać jednego aktora od drugiego?

Schackoo

są mega podobni. za krótki <br/> za krótki <br/>

mercedesmaya

Są i to bardzo!!!
Mam kłopoty z ich rozróżniem mówiąc szczerze, choć oglądałam filmy z obydwoma aktorami ;o :D

czikiii

Mi się też długo mylili :) Właściwie, to nie są nawet aż tak podobni.

Schackoo

A tak w ogóle, to oni się ze sobą przyjaźnią ;-) Ralph Fiennes, grał nawet z jego Śp. żoną w filmie "Biała hrabina".

rapi_aga

W filmie "Starcie Tytanów" myślałam, gdzie grał właśnie z Ralphem
Fiennesem, myślałam, że to jedna osoba!

użytkownik usunięty
Schackoo

Nie wydaje mi się ogólnie żeby byli bardzo podobni, i nigdy nie wpadłbym na taki pomysł, gdyby nie ten plakat:

http://www.a-team247.co.uk/A-team-Official-Picture1.jpg

normalnie Neeson z mordą Fiennesa :P
btw obaj aktorzy genialni.

Haha dokładnie :) Ja oglądałam "To właśnie miłość" i myślałam że to Ralph, a jakoś coś mi nie pasowało bo w śród grających aktorów on nie był wymieniony. Później okazało się że to Neeson.

Schackoo

a już myślałam że tylko ja tak myśle. strasznie podobni.

mysuperherojoker

Troszkę, moim zdaniem. Ja go bardziej mylę z Danielem Craig :D

Jerich0

Pewnie wypatrzone w "Liście Schindlera"? Też tam czasami mi się mylili... Bardzo go lubię jako aktora...

Schackoo

a czy mi się wydaje że jesteś podobny do adolfa

Schackoo

Są podobni. Do tej pory nie wiem, który z nich grał w Liście Schindlera:)

jaime_stark

Z całym szacunkem, ale nie rozumiem, jak można uznać za podobnych tak różnych aktorów.

Schackoo

Może trochę ale "w cholere" to nie :P

Schackoo

Tak. Zawsze ta dwójka aktorów mi się że sobą kojarzyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones